Zobacz wÄ…tek - Narkotyki wg Bodka
NAS Analytics TAG

Narkotyki wg Bodka

O wszystkim
_________

Postprzez HANS » 15/6/2009, 22:06

a i właśnie każdy powinien posadzić sobie własnego krzaczka i go chodować jak mu się podoba :lol: a nie wzbogacać dilerów i kupować gówno gdzie połowa to majeranek a reszta chemiczne badziewie które różni się znacząco od prawdziwej naturalnej konopii ...taka niestety jest prawda... Jak palić to tylko z pewnego źródła.
Avatar użytkownika
HANS
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów


Postprzez Leitho » 15/6/2009, 22:30

Nieodwracalne zmiany w mozgu, niszczenie narzadow wewnetrznych, wczesne starzenie sie, tepienie zmyslow, tysiace ludzi zmarlo, tysiace proboje sie leczyc, ilosc zabitych na drogach tysiace, ilosc skatowanych zon/dzieci - tysiace.
Tak moi drodzy, tak dziala najgorszy narkotyk na swiecie - alkohol, i niech ktos nie proboje mowic ze alkohol to nie narkotyk.
A poza tym, jak ja nie pale MJ, to co mnie obchodzi czy ktos inny pali? Jego zdorwie, jego wybor i tyle na ten temat, kiedy wreszcie wydojrzejecie z tego, ze trzeba pilnowac swoja dupe a nie sto innych ?
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL


Postprzez Frugos » 16/6/2009, 08:13

Leitho napisał(a):Nieodwracalne zmiany w mozgu, niszczenie narzadow wewnetrznych, wczesne starzenie sie, tepienie zmyslow, tysiace ludzi zmarlo, tysiace proboje sie leczyc, ilosc zabitych na drogach tysiace, ilosc skatowanych zon/dzieci - tysiace.
Tak moi drodzy, tak dziala najgorszy narkotyk na swiecie - alkohol, i niech ktos nie proboje mowic ze alkohol to nie narkotyk.
A poza tym, jak ja nie pale MJ, to co mnie obchodzi czy ktos inny pali? Jego zdorwie, jego wybor i tyle na ten temat, kiedy wreszcie wydojrzejecie z tego, ze trzeba pilnowac swoja dupe a nie sto innych ?



Dokładnie.
Jeżeli byśmy porównali alkohol do marihuany to i tak większość by powiedziała, że marihuana jest gorsza, bo jest tak oficjalnie nazywana narkotykiem. Mimo tego, że tak naprawdę jest odwrotnie (nie mówię oczywiście, że marihuana nie szkodzi). Stąd właśnie ta niechęć.
Avatar użytkownika
Frugos
Bywalec
 
Posty: 602
Dołączył(a): 5/11/2008, 17:05

Postprzez turboponczek » 16/6/2009, 09:49

Leitho. krótko, zwięźle i na temat.
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez SzpiceR » 16/6/2009, 11:23

znowu forumowi pedagodzy w roli np. herbatkowy dali glos w swoich mongolskich teoriach... ja palilem 3 lata i przestalme kiedy chcialme to samo z kulkami... wszystko jest dla ludiz a tekst ze MJ to pomost do czegos tam jest rownie tepy jak linki u motodawców
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Trener » 17/6/2009, 09:21

A ja k***wa rzuciłem fajki po 9 latach :lol:
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez Konio » 17/6/2009, 09:28

Ja palilem blanty ponad rok czasu pozniej nie palilem 2 lata i moze z rok temu jaralem kilka razy i co? Wbrew pozorom nie ciagnie mnie wcale :evil: testowalem rowniez inne rzeczy i jakos mnie na dno to nei zawiodlo :) Prawda jest taka ze troche banie mi porylo bo jak sie chcialem uczyc do matury to nie moglem sie tak skoncetrowac jak kiedys :P W sumie to wynik wszystkiego: alko, papierosy i dragi. Wlasnie koncze palic moja ostatnia pacze fajek i mam nadzieje ze uda sie rzucic :P
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Prese » 17/6/2009, 09:41

Stad moge wiedziec ze troche czytalem o tym w internecie


:lol: :lol: :lol:

Myslalem ze sie przewroce :lol: ,jakie teorie,
herbatkowy gratuluje,jak sie Tabaluga albo Kuba guzik skoncza na TVP1 to sie zglos i podrzuc im temat na bajke.


Bodek troche faktow przedstawia i racji,ale generalnie to jego wystapienie ma nastraszyc wiec troche tez koloruje,

Pewnie z Herbatkowym po rodzinie
Prese
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 1/6/2008, 17:41
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez SzpiceR » 17/6/2009, 10:50

cicho herbatka o tmy wie bo mu tka powiedzieli rodizce i pedagodzy i tka mowi kazdy cpun! ahahah
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości




na górê