Zobacz wątek - Jak To Jest z Pościgiem Motocyklisty
NAS Analytics TAG

Jak To Jest z Pościgiem Motocyklisty

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez SQ » 13/6/2009, 20:27

uciekanie jest durne bo ghost raidery nie jesteśmy. nagrają nr rejestracyjne, namierzą innymi metodami. dojąść mogą. jak nie dojdą to jak już zaznaczono ryzyko kuku jest duże i nie warte kilku stówek mandatu. poza tym psujemu opinię wszystkim motocyklistom uciekając. jeśli ktoś nie ma badań technicznych, oc, prawa jazdy to wpierdol i w dyby. mandat to za mało.
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka


Postprzez Czester » 14/6/2009, 13:47

Sorry za OT ale nie wytrzymałem:

pawulon03 napisał(a):ja uważam że takie pościgi powinny byc zabronione bo to naraża tak motocykliste jak również pozostałych uczestników dróg(...no i panów niebieskich także:p).Na pewno nie powinny miec miejsca pościgi urządzane w miescie bo jest wielu takich gości co myslą że na zatłoczonych ulicach przejadą między samochodami i jakoś im ujdzie. I tak jednemu sie uda a drugi wpadnie na pierwshym lepshym skrzyżowaniu pod autobus albo inne auto a przeciez mozna jezdzic shybko i po prostu uważać na policje i omijac ich sherokim łukiem ja tak robię ( a też nie jeżdze wolno...) i według mnie to jest najlepshe rozwiązanie.Pozdrawiam:)

Kolego, czy mógłbyś łaskawie pisać po polsku i używać polskich liter? Mnie to osobiście bardzo drażni i pewnie część innych userów również. Zamiast "sz" piszesz "sh". Tym samym pisząc w ten sposób naruszasz pkt. 6. regulamin forum w którym jest mowa, że piszemy po polsku.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki


Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na górê