Zobacz wątek - Honda VT 500 E - warto?

Honda VT 500 E - warto?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

Honda VT 500 E - warto?

Postprzez truemorte » 3/6/2009, 19:01

Witam,
jezdzil ktos tym sprzetem? Rozgladam sie za moim pierwszym moto, poki co najblizej mi bylo do CB 500, ale jak wiadomo znalezc odpowiedni egzemplarz w dobrej cenie to duze wyzwanie. A tu akurat nadarza sie okazja, aby kupic okazyjnie niedawno generalnie odremontowana Honde, z tym ze staruszke VT 500 w wersji E. Zrodlo jest pewne, sprzedawca jest zaufany mechanik ktory wyszykowal ja sobie na wymarzona podroz do Chin, a po powrocie zamierza oddac w dobre rece (albo i przed, jezeli trip nie wypali ;) ). Nie mialem jeszcze okazji nia jezdzic, ale chcialbym juz teraz zebrac o tym modelu nieco informacji.

A wiec, zakladajac ze po takiej wycieczce wciaz bedzie w dobrym stanie, kilka kwestii odnosnie Hondy VT 500 E, glownie w porownaniu do innych 500ek (CB, GS, ER):

1. Czy to dobry kandytat na pierwsze moto, biorac pod uwage ze ma mnie on przygotowac do przesiadki na cos naprawde szybkiego?
2. Jak sprawuje sie w miescie?
3. Jakie ma spalanie?
4. Czy ten model ma jakies znane felery, znaczaco wplywajace na koszty eksploatacji?
5. and last but not least - czy osiagi daja frajde z jazdy? "Papierowe" przyspieszenie ma slabsze niz CB czy GS, a co tu ukrywac - to jeden z podstawowych elementow, ktore mnie kreca w motocyklach;

z gory dzieki za wszelkie informacji 8)

EDIT: Wiem, ze jest temat "Co na pierwsze moto", ale ze VT z tego co znalazlem nie ma do tej pory wlasnego tematu, to warto takowy zalozyc - w tym zbiorczym naprawde trudno sie polapac
truemorte
Świeżak

Powrót do Motocykle