Zobacz wątek - Najbardziej idiotyczne zachowania POLICJI - przykłady
NAS Analytics TAG

Najbardziej idiotyczne zachowania POLICJI - przykłady

O wszystkim
_________

Postprzez eBuch » 27/8/2009, 19:19

Nie ma to jak zobaczyc "psa" na moto w motocyklowych spodniach, adidasach i czarnej podkoszulce z napisem "POLICJA" na plecach :lol:
Pzdr

Yamaha Majesty 250
eBuch
Świeżak
 
Posty: 342
Dołączył(a): 26/3/2009, 10:48
Lokalizacja: Wawa


Postprzez Traperoso » 28/8/2009, 09:11

Spięcia z policją miałem jak jeździłem rowerem, teraz to sobie mogą...

Była akcja np, że jadę ulicą z kolesiem w nocy, jedzie samochód, coś wolno, chyba z 40km/h, wyprzedzamy go na podwójnej ciągłej i bez świateł w nocy, okazało się że to tajne kur***. Potem agent zamiast dać mi mandat normalnie jak człowiek, zaczął sapać żebym się nie sadził oraz to że zaraz spuści mi powietrze z roweru (nic nie robiłem) i będę go niósł. Generalnie wynikła kłutnia i inni policjanci kazali mu odejść.

częściowe CHWDP
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez Dandi93 » 28/8/2009, 12:47

Kurcze ja nie nagrałem, co prawda nie ma to nic z motocyklem, ale z dwu kołowcem. Jedzie pijany rowerzysta, zatrzymuje go policja z buta. Pijak zostawia rower i ucieka, jeden policjant podczas pościgu się wywalił, drugi go złapał. Ale pijak go za szmaty i do góry, trochę przypakowany był pijaczek. Policjant krzyczy coś w stylu, jestem na służbie i coś tam, nie pamiętam. Pijak już chce go lać, ale jakoś się opamiętam. A co powie policjant? Jak biegłem to mnie wywalił na ziemie i pobiegł dalej, spotkał kolegów i chcieli pobić nas XD. Te łamagi
nsr>zzr>zx6r>r6>cbr f4i?
Avatar użytkownika
Dandi93
Bywalec
 
Posty: 910
Dołączył(a): 24/5/2008, 11:43
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez zadzior » 28/8/2009, 13:06

Jestem za tym, ze jak sie komus nalezy, to powinny mu psy tak dojebac, aby pamietal ze gangsterka bardziej w filmach by im wyszla.Sam na wlasnej skorze przekonalem sie o tym.Na poczatku lipca pod klubeb senso w mielnie przyjebal sie do mnie typ, naturalnie zareagowalem jak kazdy normalny i mu przyjebalem pary razy.Jednak jak zwykle to bywa, jakies kolesie zaraz podbiegly do mnie no i mnie na glebe.Pare butow dostalem, ale momentalnie wpadla antyterrorka.Jezdzi u nas taki srebrny bus, czarne szyby, zero oznaczen.Trzeba pryznac, ze maja oni roboty mnostwo nocami w mielne.Mniejsza o to, widzieli przebieg akcji i zero problemow do mnie.Jeden z tamtych uciekl, reszte zawineli.Innym radiowozem zawiezli mnie na komende, gdzie oznajmilem brak checi z mojej strony do jakiegokolwiek sadzenie sie z nimi i oskarzen wobec nich.Na to policjant odarpl mi z usmieszkiem : " oni juz dostali to co im sie nalezalo, mocno sie chlopaki poobijaly w transporcie."
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Groh007 » 29/8/2009, 13:38

pare dni temu przechodze przez ulice- droga pusta 0 aut, oczywiscie ide nie po przejsciu, nie zauwazylem na drugiej stronie pieskow, podbijajÄ… i mowia -dokumenty
:nie mam
-to bedzie 50 zł za przejscie nie po pasach
mowie mu ze droga pusta nic nie jedzie, nie ma przejscia a szlem na przystanek
-imie nazwisko?
spojrzalem na niego, lubial pojesc, a ja od zawsze lubialem biegac wiec noga, full przystanek ludzi troszke sie ucieszyli, niebieski krzyknal tylko "czekaj", i poszli w 2 strone 8)
Groh007
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 17/4/2008, 14:14
Lokalizacja: Piekary ÅšlÄ…skie

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 29/8/2009, 14:15

Groh007 napisał(a):spojrzalem na niego, lubial pojesc, a ja od zawsze lubialem biegac wiec noga, full przystanek ludzi troszke sie ucieszyli, niebieski krzyknal tylko "czekaj", i poszli w 2 strone 8)


Nie rozumiem xD?
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez zadzior » 29/8/2009, 15:45

Znaczy, ze byl przy kosci...czyli nie mial szans w biegu xD
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez grzybek124 » 30/8/2009, 13:20

Wracałem dzisiaj z dziewczyną i moim ojcem spod lublina. Jechaliśmy sobie spokojnie samochodem aż tu jakiś idiota wyprzedza nas, hamuje i zjeżdża na pobocze(mało co w niego nie przywaliliśmy). Nieźle zdziwienie i wkurzeni jedziemy dalej. Zaraz ten sam samochód za nami na sygnale i z kogutem na dachu. Zatrzymali nas. Kazali otworzyć bagażnik. Otworzyli moją torbę, zobaczyli brudne gacie na wierzchu, zamknęli torbę i pojechali. Kompletnie nie wiem o co chodziło???
FZR 1000
Avatar użytkownika
grzybek124
Świeżak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 19/3/2009, 23:05
Lokalizacja: wiocha

Postprzez Groh007 » 30/8/2009, 13:23

no wlasnie :P :P :P :P :P
Groh007
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 17/4/2008, 14:14
Lokalizacja: Piekary ÅšlÄ…skie

Postprzez lothar » 30/8/2009, 14:16

Ktoś się orientuje czy nie przekroczyli takich zachowaniem swoich uprawnień?

P.S Kto to widział oglądać czyjeś gadki. :P
lothar
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 19/5/2009, 21:02

Postprzez fast and furious » 30/8/2009, 20:58

Może szukali klocków hamulcowych bo stare zapiekli bo 2 dniach używania... :D
/speed always goes in pair with fouriosity/
po prostu fast...

HONDA CBR 600RR MOVISTAR TELEFONICA-opylona
Avatar użytkownika
fast and furious
MEGA TROLL
 
Posty: 307
Dołączył(a): 27/7/2007, 16:34
Lokalizacja: Poznań City

Postprzez miki1406 » 1/9/2009, 00:06

Najbardziej idiotycznym zachowaniem Policji jest wypisanie mandatu chińczykowi u którego się codziennie stołują XD
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez maciek.046 » 1/9/2009, 09:33

pewnie im teraz chińczyk dorzuci do jedzenia coś "od siebie"...

dobry kolega mi mówił że jego brata po pijaku złapali postraszyli trochę i dogadał się że da im w łape, a że kasy nie miał przy sobie to jeszcze do domu po hajs mu pozwolili jechać... ;/
limit20znaków:evil:
Avatar użytkownika
maciek.046
Bywalec
 
Posty: 834
Dołączył(a): 10/9/2007, 16:28

Postprzez gof » 1/9/2009, 17:04

Z głupszych rzeczy jak ktoś już pisał - 50 zeta za przechodzenie przez tory - typowy służbista, tory zarośnięte trawą, nic tam nie jeździło od lat, zapytałem czy naprawdę myśli że coś tam mogło jechać, to powiedział że stara się wykonywać dobrze swoją pracę :/ a w tym samym czasie przez radio przyszło info że ktoś leży niedaleko na ulicy, to on spokojnie wypisał mandacik, pogadał, pomarudził i dopiero tam pojechał .. innym razem chodziłem po obcym mieście w nocy to chcieli sprawdzić czy jestem poszukiwany (bo obcy w małym mieście - co pan tu robi, do kogo przyjechał itd.) ale dostali opr od przełożonego albo innego gościa przez radio że sprawdzanie takich rzeczy bez powodu to forma represji obywatela. Podszedłem ze zrozumieniem, na sumieniu nic nie mam więc niech sprawdzają, potem jeszcze pokazali drogę do najbliższego monopolowego (bo właśnie po to tam łaziłem).

Spisywanie, sprawdzanie trzeźwości itd. to norma, może za twarz - ale niech sprawdzają, spisanie to przecież tylko spisanie a idiotów śmigających po % sam bym powybijał (chyba że dzieciak na rowerze albo skuterku, taki może jeszcze kiedyś zmądrzeje).

Z niebieskimi można się dogadać, i tak najgorsze są szczeniaki (straż miejska), oni zawsze muszą kozaczyć i nigdy nie odpuszczą.

Generalnie to kłócenie się z niebieskimi i innymi przypomina siłowanie się z lokomotywą, na miejscu nigdy się nie stawiam, zawsze grzecznie i przewidywalnie, najwyżej potem można napisać skargę - ale jeszcze mi się nie zdarzyło.
gof
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1/9/2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez masino » 1/9/2009, 21:03

To ja dam przykład ze swoich stron :

Droga krajowa nr 8 skrzyżowanie przed Suwałkami , wiadomo duże natężenie , koleś z dziewczyną na moto jechał 8 normalnie , bez jakiś gigantycznych prędkości, policja wyjechała z drogi bocznej przecinając pas ruchu po którym poruszał się moto. Skutek: moto uderzyło w bok radiowozu. Z tego co w radiu i w tv mówiono, że policja miała za kimś pościg i dlatego wyskoczyła przed motocyklista , a z tego co słyszałem żadnego pościgu nie było, a świadków rozpędzono...
Avatar użytkownika
masino
Świeżak
 
Posty: 215
Dołączył(a): 12/7/2008, 19:59
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez miki1406 » 1/9/2009, 22:51

Masino to jest standard... Policjant na moto wyprzedzał kolumne przed skrzyżowaniem... Sąsiad skręcał w lewo z przyczepką i policjant przycelował w przyczepke... I co?? Zrobili go winnym... Ponoć jechał na kogutach, ale żaden świadek tego nie potwierdził...
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez Pomian » 1/9/2009, 23:01

Ostatnio godzina 22.00 jadę sobie po Chełmie główną ulicą jakieś 80km/h i nagle wyjeżdża mi z podporządkowanej drogówka.. Dopiero po wyjechaniu z uliczki policjant raczył spojrzeć w lewo i aż wryło go w szybę... zatrzymał się na środku skrzyżowania. Miałem dużo szczęścia, że z naprzeciwka nic nie jechało i mogłem zrobić manewr omijający..
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez grzybek124 » 2/9/2009, 00:31

Ostatnio ruszam spokojnie spod światel na zielonym świetle a tu z lewej strony miśki mi wyskakują. Mieli już czerwone światlo ale stwierdzili pewnie, że zdązą. Ostro po hamulcach dalem i jakoś się wyrobilem. Już niewiele brakowalo.
FZR 1000
Avatar użytkownika
grzybek124
Świeżak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 19/3/2009, 23:05
Lokalizacja: wiocha

Postprzez Harry16 » 24/10/2009, 11:51

Kiedyś jechałem sobie na moto ale przepisowo koło 80, było to późno w nocy. I jechał za mną radiowóz, ale żadnych kogutów ani syreny, nagle mnie wyprzedzają i lizak i policjant krzyczy: "zatrzymaj sie... Kur*a!" ja zjezdzam na pobocze a policjanci wyskakują z auta zrzucają mnie z moto, na ziemie i kują w kajdanki twierdząc że mają pościg za mną od dłuższego czasu i nie reaguje na żadne sygnały...
Harry16
Świeżak
 
Posty: 128
Dołączył(a): 23/5/2009, 12:20
Lokalizacja: ok. Krakowa

Postprzez gba4 » 24/10/2009, 13:34

Ja nie wiem co wy z tÄ… policjÄ… macie.
Ja doświadczyłem spotkania z policją ok 5-6 razy i zawsze były bezprolemowe i miłe.
Przeważnie były to kontrole, raz za wysoka prędkosc ale darowali mi a ostatnio zgarneli grupke ludzi którzy 2 kolesi pobili. Fajnie, szybko i nie na siłę.
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê