Zobacz wątek - Najbardziej idiotyczne zachowania POLICJI - przykłady
NAS Analytics TAG

Najbardziej idiotyczne zachowania POLICJI - przykłady

O wszystkim
_________

Postprzez Trener » 2/6/2009, 23:00

turboponczek napisał(a):Konkret temat.

Na początku warto wspomnieć o tym ze 90% polskiej Policji to ćwierćmózgi i można ich porobić prawie w każdej sytuacji.
I nie koniecznie trzeba liczyć tutaj na przychylność z ich strony ani szczęscie. Wystarczy że się trochę pomyśli.

Przykład:

1. Wmówiłem kiedyś panom policjantom że nie leje w miejscu publicznym bo jest to nie możliwe. Jak to się stało ? Otóż dobrze wiedziałem że często w tym miejscu (miasto) pałętają sie parówy więc lałem na opone od auta firmowego. Nie wiem w sumie czemu ale dali się przekonać mimo iż przecież to było miejsce publiczne ! 1:0 dla mnie. :lol:

2. Kiedyś stawałem do kontroli drogowej i pytał się typek dlaczego nie mam pasów zapiętych. Szybka riposta z mojej strony - "prosze pana... własnie odpiąłem jak zjechałem do pana do kontroli". Typ nie wiem czemu uwierzył. 2:0 dla mnie.

3. Przez jakieś 2 tyg jezdziłem bez rejestracji z przodu. Oczywiscie pewnego razu trafiłem na kontrole drogową. Koleś mówi ze za to grozi mandat itp. Wytłumaczyłem mu ze wyjechałem w trase godzine temu i potrąciłem psa. Co miałem zrobić ? Bajer przeszedł. 3:0.


Ale wracając do sedna tematu.
NAJWIĘKSZA głupotą i tak wykazał się policjant który mnie przesłuchiwał po tym jak wyszedłem ze szpitala po wypadku. Typ mnie spytał czy miałem kask podczas wypadku ! :lol:



he he dobre. Mnie kiedys w Poznaniu też przyłąpali na gorącym uczynku prawie. Otóż zamiezałem sie wylać w miejscu publicznym . Wyciągnąłem swojego frędzla i w tym momencie zauważyłem policjanta ( stary rynek Poznań ) i wmówiłem mu że ja tylko sie chciałem przewietrzyć . Uwieżył . He he
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem


Postprzez turboponczek » 3/6/2009, 09:30

hahaha.
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!


Postprzez SzpiceR » 3/6/2009, 10:27

myje sie a nie wietrzy xD
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Konio » 3/6/2009, 10:35

HAHAHA

Ja jak smigalem skuterem bylem kontrolowany w ciagu tygodnia 10 razy w tym chyba z 6 przez tych samych cwokow. Za kazdym razem oc itp i przez szczekaczke mnie legitymowali. Moze by bylo to normalne ale mieszkam w 6tys wsi xD
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez AKCCES » 3/6/2009, 12:56

jade z kolegami zatrzymali mnie do kontroli zaprosili do radiowozu zapytali z kim jade mowie ze nie wiem wzielem na stopa a on do mnie jak nie iwesz to proisze oddac dowod i po gadce wypisal lyse opony
AKCCES
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9/3/2009, 17:23

Postprzez laser » 3/6/2009, 18:25

ja sobie kiedyś stoję kulturalnie w koło parku z kumplem
nic nie robiliśmy, a ty podjeżdża radiowóz milicji koleś gadał przez telefon i nie wysiadał ,a był sam, więc ja sie odwróciłem i polazłem w strone parku to zaczoł ryczeć żebym żebym się zatrzymał, wiec stanąłem i poszedłęm do cepa a kumpel sie nie ruszał, koleś wyjebał z auta i powiedział ze jesteśmy pijani, ja sie śmiałem bo nie mogłem wyrobić, w radiowozie jak nas wiózł na komendę
to darł sie na nas że nam wyje*** jak cos w baloniku pokaże, ja powiedziałem żeby się nie darł i mi nie groził bo sie w sądzie spotkamy, to się pluł ze co ja go będę straszył itp... trochę z nim się pokłóciłem a do komędy miałem kilometr więc się nie wyżyłem, potem dmuchneliśmy w balonik i oczywiście 00.00 więc głupi uśmiech na ryju i przeprosiny potem głupi tekst " a może braliście jakieś prochy" do juz nie wyrobiłem i nie zważałem na słowa, sądem wtedy go zacząłm straszyć, spisałem jego dane, a musi mi je podać, które potem wywaliłem bo nie wniosłem oskarżenia, ale już w polemikę się nie wdał, a ja bordowy ze złości, za to ćpanie, powiedział tyko żebym się uspokoił i nie kszyczał :) PALANT :evil: :evil:

za piwko też mnie spisali ale bez mandatu :)
Avatar użytkownika
laser
Bywalec
 
Posty: 859
Dołączył(a): 8/5/2009, 19:12
Lokalizacja: KaliszCity

Postprzez mokuso » 3/6/2009, 18:55

laser napisał(a):ja sobie kiedyś stoję kulturalnie w koło parku z kumplem
nic nie robiliśmy, a ty podjeżdża radiowóz milicji koleś gadał przez telefon i nie wysiadał ,a był sam, więc ja sie odwróciłem i polazłem w strone parku to zaczoł ryczeć żebym żebym się zatrzymał, wiec stanąłem i poszedłęm do cepa a kumpel sie nie ruszał, koleś wyjebał z auta i powiedział ze jesteśmy pijani, ja sie śmiałem bo nie mogłem wyrobić, w radiowozie jak nas wiózł na komendę
to darł sie na nas że nam wyje*** jak cos w baloniku pokaże, ja powiedziałem żeby się nie darł i mi nie groził bo sie w sądzie spotkamy, to się pluł ze co ja go będę straszył itp... trochę z nim się pokłóciłem a do komędy miałem kilometr więc się nie wyżyłem, potem dmuchneliśmy w balonik i oczywiście 00.00 więc głupi uśmiech na ryju i przeprosiny potem głupi tekst " a może braliście jakieś prochy" do juz nie wyrobiłem i nie zważałem na słowa, sądem wtedy go zacząłm straszyć, spisałem jego dane, a musi mi je podać, które potem wywaliłem bo nie wniosłem oskarżenia, ale już w polemikę się nie wdał, a ja bordowy ze złości, za to ćpanie, powiedział tyko żebym się uspokoił i nie kszyczał :) PALANT :evil: :evil:

za piwko też mnie spisali ale bez mandatu :)


Ja mialam kiedys podobna sytuacje, tyle ze lebkow bylo dwoch.
Siedzielismy sobie z ekipa w parku, ciemno juz bylo... Jako jedyna z ekipy bylam trzezwiutka, bo zero alkoholu :D Podjechal woz, wysiadl jeden, koledzy i kolezanki puszki z piwem za siebie w daleka przestrzen i heja, ktos musial isc do kontroli. Jako jedyna trzezwa poszlam dmuchac w balonik, a jeden do drugiego glupi usmiech, ze im kity wciskam, ze na pewno cos wykaze. I szyderczo na mnie patrza... dmucham, pokazuje sie wynik, a tam 00 :D
Glupio im sie zrobilo i odjechali :lol:
Motorbikes are everywhere, especially in my heart.

Obrazek
So others may live...
Avatar użytkownika
mokuso
Świeżak
 
Posty: 347
Dołączył(a): 24/10/2008, 14:11
Lokalizacja: Leszno

Postprzez melvin » 3/6/2009, 20:18

mnie kiedyś zatrzymali w nocy do kontroli jak jechałem autem, gość do mnie zapraszam do alkomatu a aja banan na ryju i tekst o alkomacik pierwszy raz w życiu :) nie zdążyłem dobrze zacząć dmuchać w ten alkomat jak gość stwierdził trzeźwy pan jesteś, idź niech cie koleżanka spisze przy radiowozie...
na koniec wyłgałem się nawet ze zgubienia OC bez żadnych konsekwencji :)
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Leitho » 3/6/2009, 20:42

Mi kiedys pies na przesluchaniu zrobil tak, ze odgial reke tak jakby mnie chcail uderzyc, po chwili uderzyl piescia w swoja dlon obok mojej twarzy. Wylecialem na niego ze tak to sie moze zachowywac w domu przy obiedzie i ze przemoc fizyczna jest zakazana :D niestety jak to okreslil, za pyskowanie, pojade gdzie mnie naucza rozumu.... no i nie bylo juz ciekawie

btw z innej beczki - jade suka na dechy, z przodu 2 mlodych, wiec mowie do nich, panowie, badzmy ludzmi, palic mi sie chce a nie mam fajek. Zatrzymali mi sie pod calodobowka, dalem jednemu kase i poszedl mi kupic fajki :lol:

albo kiedys jade autem, wyjezdzam z CPN, cos kolo 12 w nocy, zatrzymuje mnie patrol na rutynowe badanie trzezwosci, podchodzi pies, swieci latarka po aucie, na siedizeniu obok lezy paczka durex, chlop tak popatrzal i tekst: panu podizekujemy bo widze ze sie pan teraz spieszy :lol:

raz dostalem w papke od psa za to ze sie przedstawic nie chcialem, ale mlody bylem wtedy
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez Kula07 » 3/6/2009, 20:59

z tymi durexami dobre :D:D:D
mnie dziś na radar brali, pan z drogówki był bardzo zdziwiony, że jechałem tak wolno.
a kiedyś gdy miałem jeszcze simsona jechałem odwieść dziewczynę do domu i nie dość, że nie miałem świateł to do tego nie zabrałem dokumentów i zatrzymał mnie policjant, pytał się gdzie jadę i żebym dał dokumenty na to ja, że nie mam i że jadę dziewczynę zawieść do domu, no to on mówi, że za brak dokumentów i świateł mandat 100zł się należy, ale dodał po chwili, że mam dziewczynę na dobre lody zabrać zamiast tego mandatu :D
XR 400R | | Kula daje fula :D | | https://www.youtube.com/watch?v=2Cq4e3WiCr0
Avatar użytkownika
Kula07
Stały bywalec
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 29/10/2008, 07:43
Lokalizacja: Sadłuki

Postprzez patryk83 » 4/6/2009, 07:14

Jak jeszcze byłem młody; miałem gdzies 19 lat pojechałem po wygłuszacz na drzwi do TESCO.
Jak już wracałem zjezdzając z ronda nie dałem migacza to mnie panowie policjanci dorwali.
Po wyjaśnieniu mojego błędu mówią, że się stówka należy i mogę jechać, no to mówię, że jestem biednym studentem nie mam kasy, że dostałem 30 zł na wygłuszacz od babci a CI do mnie, że mi jeszcze tylko 709 brakuje no to mowie im, że ja juz wydałem te 30 zł więc stówka i nie mam skąd wziąć, że imieniny miałem itp to chłopaki zwątpili w to że im dam kase dali mi pouczenie i troszkę się rozgadali na temat mojego wygłuszacza, że im też by się takie coś przydało za młodu, żeby rodzice nie słyszeli co z dziewczynami robili bla bla bla ale słuchałem i sie śmiałem bo co miałem robic ;p
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez szaleniec81 » 5/6/2009, 08:06

Kiedys za mlodych lat u nas na rewirach ktoś powyrywal ławki. Nasi policjannci wzieli na komende takiego kumpla , który święty nie był ale ławek akurat nie powyrywał. Tak długo lali go na komendzie że się w końcu przyznał do tego co nie zrobił. Niebiescy mieli wykrytą sprawe.

Pózniej na komisji wojskowej ten sam kumpel był troche nawiany. Lekarz się go pyta o ślady na plecach ( po policyjnej pałce ) , a on nic nie odpowiadał. Lekarz wpisał brak kontaktu słownego. Dostał kategorie D.
Avatar użytkownika
szaleniec81
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26/5/2009, 13:52
Lokalizacja: Kaliszomania

Postprzez Trener » 21/7/2009, 14:26

http://media.wp.pl/kat,1022939,wid,1133 ... &_ticrsn=3

a ja myslałem , że tylko ja na idiotów trafiam , a tu prosze całkiem ładny artykulik.

Dodam ostatnią swoją przygode : siedze z dwoma kumplami w parku i pijemy piwo. Z dala jedzie radiowóz więc bez skapy zdążyliśmy odstawić puszki . Psy dwa podchodzą - standardowo nie przedstawiają się tylko z ryjem nazwisko ! Pytają sie o stojącą obok puszke . Mówie że nie moja , na to oni cyt. "a co ty k.... myślisz że z harcerzykami masz do czynienia , k..... bufet sobie urządzacie , co to do ch.... ma być" , szkoda że nie wpadłęm na to zeby ich nagrać . Kumple dostali po 100 zł mandatu , bo przyznali do puszek .
Rozmowa w radiowozie : kumpel mówi do psa cyt. " panie władzo może upomnienie ? przecież my tu tylko siedzimy , gdzie się mamy piwa napić ? " odpowiedz psa cyt. " zaraz k..... możesz 500 dostać , zamknij się "

Mandat mandatem , ja na szczescie nie dostałem , Ale czy tam muszą pracować same ćwierćmózgie hamy ????
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez fast and furious » 21/7/2009, 17:08

Mi sie wydaje że z tego powodu że nikt ich nie lubi próbują sie dowartościować właśnie w taki sposób, pokazując że mają niby tam jakąs władze nad ludzmi...
/speed always goes in pair with fouriosity/
po prostu fast...

HONDA CBR 600RR MOVISTAR TELEFONICA-opylona
Avatar użytkownika
fast and furious
MEGA TROLL
 
Posty: 307
Dołączył(a): 27/7/2007, 16:34
Lokalizacja: Poznań City

Postprzez Wilku111 » 21/7/2009, 20:51

Ja się najbardziej polewam jak u nas psy chowają się w krzakach i robią przyczajke na tych co przechodzą przez tory w niedozwolonych miejscach :lol:

Mi dzisiaj chcieli wlepić mandat za parkowanie przy placu zabaw. Oczywiście żadnego znaku drogowego odnośnie tego miejsca ale była tabliczka> "regulamin placu zabaw" i tam w dwudziestym którymś punkcie był zakaz parkowania :lol:

A co do tego piwa to u nas było tak "To mandacik za picie w miejscu publicznym 100 zł, przyjmuje pan?" "Nie" "No to jeszcze 300 za zaśmiecanie"

HWDP!!!
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez falconiforme » 24/7/2009, 11:10

Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Czester » 24/7/2009, 12:09

Było.
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez falconiforme » 27/8/2009, 09:01

Jak w takim kraju żyć?
Siedzisz w samochodzie to Ciebie zabiją.
Koleś mógł być chory, mógł dostać ataku padaczki czy serca , a oni go ku*** zagazowali.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez falconiforme » 27/8/2009, 10:07

Zobaczcie na znaki drogowe
pierwszeństwo, pierwszeństwo, koniec pierwszeństwa,ustąp, stop.
I wszystko na krótkim odcinku w gąszczu częściowo pozasłaniane.


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,oid,87 ... pinie.html
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 27/8/2009, 10:29

Ja widzialem ostatnio radiowoz jak jechal, a za kierownica siedzial koles ubrany w pomaranczowa koszulke taka z lumpa i palil fajke xD jaja na kiju
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości




na gr