Zobacz wątek - Przekonanie rodziców, bardzo prosze o pomoc.
NAS Analytics TAG

Przekonanie rodziców, bardzo prosze o pomoc.

i inne małe pojemności
_________

Postprzez Tokash » 27/6/2009, 08:43

Frugos napisał(a):
Tokash napisał(a):Kolega sobie samochodem śmiga po torze ciekawie mmhhhmmm....
Mi kupili 2 lata temu (NA PIERWSZE MOTO duży ogólnie jestem to motorynka by mi nie pasowała) 80 cross/enduro śmigam sobie za domkiem po łąkach rok temu pół darmo Honde MBX bez papierów tak pojeździć na luziku ew. części sprzedać.
2 tygodnie przed wakacjami zdałem na karte motorowerową.
Chcę kupić motorower Aprilie RS 50 albo Yamahe TZR 50 (oczywiście wcześniej sprzedając dwa wcześniejsze pojazdy) i za nic mama nie chce mi na 50 pozwolić... :/ 2 lata na 80 śmigałem, zdałem na karte (teoretyk 2 błędy a jazda bezbłędnie, poza wyciąganiem nóg ale nie miescily mi sie jak kierownica skrecałem :D) a teraz nie moge sobie motorka kupić. Ale spróbuje tych waszych sposobów. Dzięki ! :D


Dziwna sprawa, bo taka Apka RS lub TZR'ka jeżeli chodzi o moc to to samo co to co już wcześniej miałeś (z tego co się orientuje to Honda MBX jest nawet silniejsza) :)


Kilka koników mocniejszy jest MBX noi stary jest noi ma to 80 w nazwie a nie 50 i Apka jest "zablokowana" teoretycznie ale co tam mama się uparła i tak z tatą kupie ;)
Tokash
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 1/7/2007, 21:49


Poprzednia strona


Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê