Zobacz wątek - Który leprzy! k6 czy zx10r
NAS Analytics TAG

Który leprzy! k6 czy zx10r

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez YZF R1 » 23/5/2009, 22:23

LegioN napisał(a):obecnie maja rn04 ale mieli jakies 2 miechy temu rn09.. niestety do bezposredniej konfrontacji nie doszlo.. lecz z tego co oni mowia.. to gixer jast jak prawdziwa armata przy wszytkim.. ne wazne..
YZF za co warna.. nie chcialem cie urazic.. hehe.. rozumiem twoja postawe.. bo R-ki yamahy sa naprawde wspanialymi motocyklami.. i moim zdaniem nie zasluguja na taki stareotyp jaki sie utarl (to gadani z dresami, lansem itp..).. a to gadanie ze jest jak 600 to jest odrobine przesadzone i trzeba brac na nie poprawke.. nie OT-kujmy.. tylko zostawmy juz temat.. a my dokonczymy asza dyskusje kiedys przy browarze or something jak wpadniesz do pozka.. pozdro



Legion przyjacielu żartuje sobie.... jasne do Poznania na pewno się wybiorę to przekonam Cię że R1 to fajny motocykl....
(dobra skończmy już z tymi R jedynkami bo nudno się robi)
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Leg1oN » 24/5/2009, 01:31

wiem ze zartujesz.. i wiem ze gadanie co lepsze.. to nie potrzebne dywagacje.. co sie komu bardziej podoba ten to wezmie.. a my nie ot-ujmy.. i tak jak mowielem zapraszam do pozka( tak jak mowilem z lokum problem to tez mozna walic do mnie i jak bede mogl pomoc to nie ma problemu)... chetnie utwierdze sie (dzieki twojemu przekonywaniu) w przekonaniu ze YZF R1 to fajny motyckl jak i jego wlasciciele to git ludzie.. w co nie watpie.. pozdrawiam
P.S.
YZF R1 i GSX-R 1000 to najlepsze motocykle i temat zakonczony... a co pasuje autorowi pod wzgledem designu jak i dopaspowania do ridera to juz indywidualna sprawa..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań


Postprzez Seba_ER5 » 24/5/2009, 08:36

Ja przy zakupie bede kierował się tylko ceną i stanem motocykla. Czy kupie R1 GSXR czy ZX10R (hondy nie przewiduje ;p) to już będzie zależało oda stanu. Pewnie i tak go nie wykorzystam w pełni.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5223
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez YZF R1 » 24/5/2009, 17:44

Każdy nawet najlepszy Rajder jeżdżąc po mieście a nie po torze nie wykorzysta 1000 w 100%
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê