Zobacz wÄ…tek - Witam:(
Advertisement
NAS Analytics TAG

Witam:(

O wszystkim
_________

Postprzez ZGAGA » 22/5/2009, 09:45

Taaak:) dobrzec,że mnae nie zbeształeś , co ja tu robie??:(wiesz,życie daje nam codziennie nowe wyzwania...ja dostałm teraz takie,i próbuje sie z nim troszku uporać....
Avatar użytkownika
ZGAGA
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 20/5/2009, 09:52
Lokalizacja: TURZA


Postprzez WeWonItThreeTimes » 22/5/2009, 09:52

ZGAGA napisał(a):Taaak:) dobrzec,że mnae nie zbeształeś , co ja tu robie??:(wiesz,życie daje nam codziennie nowe wyzwania...ja dostałm teraz takie,i próbuje sie z nim troszku uporać....


I slusznie, wiekszosc podchodzi do tego inaczej.

Za pare lat bede mial ten sam problem z moja lepsza polowka, jak bede córke na moto wsadzal. Na razie ma 3 lata ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
WeWonItThreeTimes
Świeżak
 
Posty: 237
Dołączył(a): 3/8/2008, 18:02
Lokalizacja: Miasto W/Oss


Postprzez ZGAGA » 22/5/2009, 10:37

O to bedzie napewno...:)ale nie wierze,ze zabierając córke ,bedzie szalał ???jakos mi to nie gra z ojcowska troską:))hehe a jak Zona nie martwi sie ???
Avatar użytkownika
ZGAGA
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 20/5/2009, 09:52
Lokalizacja: TURZA

Postprzez WeWonItThreeTimes » 22/5/2009, 11:08

ZGAGA napisał(a):O to bedzie napewno...:)ale nie wierze,ze zabierając córke ,bedzie szalał ???jakos mi to nie gra z ojcowska troską:))hehe a jak Zona nie martwi sie ???


o mnie? pewnie troche ale juz nie wydzwania czy dojechalem do pracy ;)

a corka mam nadzieje ze bedzie sama jezdzic, nie ze mna ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
WeWonItThreeTimes
Świeżak
 
Posty: 237
Dołączył(a): 3/8/2008, 18:02
Lokalizacja: Miasto W/Oss

Postprzez kondraxk » 22/5/2009, 11:46

Nie jestem pewny czy to prawda, kumpel opowiadał że słyszał historię ojca, pragnącego rozbudzić w synu miłość do dwóch kółek. Kupił synkowi najbezpieczniejszy kask, kombi, wsadził na plecaka i... zgubił go po drodze, nawet nie wiedziąc kiedy :D
RSV
Avatar użytkownika
kondraxk
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 26/4/2009, 17:19

Postprzez ZGAGA » 22/5/2009, 12:23

No to brawo....czyjność go zgubiła:))haha...ja tez staram się mniej wudzwaniac i wogole...ale:(
Avatar użytkownika
ZGAGA
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 20/5/2009, 09:52
Lokalizacja: TURZA

Postprzez hallan » 22/5/2009, 13:07

Podepnę się do tematu bo mam podobny problem tyle, że z drugiej strony:)
W czerwcu jak dobrze pójdzie zrobię prawko i chciał bym zakupić moto. Mam uzbierane ponad 3000zł ale postanowiłem ze to najmniejsza kwota jaką przeznaczę na ubrania na moto. Na motocykl chciałem pożyczyć od rodziców(8-9tyś) no i tutaj się pojawia problem, bo oni powiedzieli, że pożyczą mi na wszystko tylko nie na motocykl:( Pracuje u nich w firmie a jak to w rodzinie nie na papierze:/ więc takiego kredytu w banku nie dostane. Macie jakieś propozycje/sposoby aby ich przekonać?
hallan
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 10/4/2009, 22:38

Postprzez Hamulec » 22/5/2009, 13:14

Szczerze mówiąc to nie. Porozmawiaj z rodzicami o składce ZUS, której nie odprowadzają za Ciebie, że niech Tobie ją wypłacą. Chyba,że dostajesz ją w wypłacie.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez kondraxk » 22/5/2009, 13:16

Pożycz od kumpla, rodziców raczej nie przekonasz. A jak kumple nie mają a Ty nie masz fachu w ręku - wakacje się zbliżają, za granicę do roboty, wracasz po 3 miechach spokojnie tyle zarobisz normalnie żyjąc. A jak będziesz oszczędzał i trochę Ci się poszczęści, przywieziesz 2-2,5 raza tyle.
RSV
Avatar użytkownika
kondraxk
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 26/4/2009, 17:19

Postprzez ZGAGA » 22/5/2009, 13:20

Posłuchaj, my mówilismy tak samo,że na wszystko tylko nie to!! ale Przemek tyle zbierał i kombinwał ,ze moto przywiozł w wielki piatek:)wieczorem! i teraz juz kupiłam; lusterka ,ojciec kask, ja znów kurtke i rekawiczki......spróboj rozmawiac bo kłótnie nic nie dadza, oswajaj ich z ta myśla.....i uda sie zobaczysz!1ale nie kłotnia
Avatar użytkownika
ZGAGA
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 20/5/2009, 09:52
Lokalizacja: TURZA

Postprzez hallan » 22/5/2009, 13:20

Wyjazd za granice to nie jest za dobry pomysł^^ nigdy nie chciałem i pewnie nie wyjadę:) Przeczekam teraz aż nie zdam prawka i jak zdam to z nimi porozmawiam jeszcze:D

Z myślą, że będę miał motocykl to oni są oswojeni Very Happy bo wiedzą, że jak do czegoś dążę to zawsze mi się udaje:) spokojnie mógł bym uzbierać na motor do przyszłego roku, no ale wiadomo będzie już prawko i wieeeelka chęć jazdy:)
hallan
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 10/4/2009, 22:38

Postprzez ZGAGA » 22/5/2009, 13:52

No tak to jest wyjście...ale może nie pożyczaj kasy od kolegów, bo to strach troche...:( lepiej powoli zbierać,zrobisz prawko:) a zobaczysz rodzice ci poźycza,dojdziesz z nimi do poeozumienia, tylko nie rób jakiegos głupiego i fałszywego ruch.... bo to zniweczy wszystko
Avatar użytkownika
ZGAGA
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 20/5/2009, 09:52
Lokalizacja: TURZA

Postprzez hallan » 22/5/2009, 15:02

Nie no na złość nie będę im robić, pewnie bym przekonał siostrę żeby wzięła kredyt na siebie i ja bym go spłacał ale była by wtedy wojna z rodzicami:D a tak to poczekam do prawka i znów będę z nimi rozmawiał;)
hallan
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 10/4/2009, 22:38

Postprzez ZGAGA » 22/5/2009, 15:38

Według mnie to bardzo madre i rozsadne podejście do sprawy;)....trzymam kciuki zeby ci sie powiodło!!głowa do góry wierze,że bedzie dobrze!!pozdrawiam
Avatar użytkownika
ZGAGA
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 20/5/2009, 09:52
Lokalizacja: TURZA

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê