Zobacz wątek - Sprzdam Suzuki GS 500

Sprzdam Suzuki GS 500

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Sprzdam Suzuki GS 500

Postprzez wouk » 14/5/2009, 10:05

Witam,

mam do sprzedania 2 x Suzuki GS 500.
Jeden to rocznik 95 a drugi 96, oba zarejestrowane w Polsce, jeżdżą w kraju od roku. Oba ubrane w owiewki Five Stars. Rocznik 95 przejechał pode mna w zeszłym sezonie 5 tyś km + 1 tyś km w tym sezonie. Rocznik 96 przejechał niewiele bo łącznie na zeszły i ten sezon ok 1,5 tyś km Oba mają wymienione olej oraz filtry oleju w tym sezonie. W chwili kupna oba miały wymieniony naped i klocki chamulcowe wraz z płynem (rocznik 95 ze względu na wykrecone 6 tyś km miał właśnie świeżo wymienione klocki i płyn).

Oba sprawne i bezproblemowe. Odpalaja za pierwszym razem. W 96 nowy akumulator. Motorki przez zimę były garażowane.

Oba motocykle były kupowane z pewnej ręki (od znajomego z niemiec który na codzien zajmuje się serwisowaniem i sprzedaża używanych motocykli).

Przebieg;
95 - 41 tyś km
96 - 36 tyś km

Jeśli chodzi o cenę to;

za rocznik 95 interesuje mnie kwota 5500 zl
za rocznik 96 interesuje mnie kwota 6000 zl.

Oba motorki można w każdej chwili zobaczyć w Poznaniu. Oba są w ciągłym użytkowniu.

tel: 693864718
GG: 770785

Zainteresowanych zdjęciami bądź szczegółami proszę o kontakt.
wouk
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl