Zobacz wątek - Wyprawa wybrzeżami nadmorskimi po europie
NAS Analytics TAG

Wyprawa wybrzeżami nadmorskimi po europie

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Wyprawa wybrzeżami nadmorskimi po europie

Postprzez IronMike » 12/5/2009, 18:17

Witam, wybieram się wraz z żoną w lipcu tego roku na wyprawę wybrzeżem dookoła europy. Szukamy chętnych na tego typu wyprawę, trasa do ustalenia przykładową dołączam w linku

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s ... 128906&z=5

Jest to tylko propozycja można ją skrócić zmienić pozostaje tylko koncepcja jazdy wybrzeżem. Można by np. zrobić dookoła tylko całe włochy.Wyprawa na 2-4 tyg. Czekamy na chętnych, my wybieramy się jajeczkiem 750.
Pozdrawiamy Artur i Alicja :wink:
Suzuki GSX 750 Inazuma, Bandit 1200S, GSXR 750 K7, i w końcu trafiłem GSX 750 F Katana K6!
IronMike
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11/3/2008, 18:51
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez mikun » 15/5/2009, 22:41

Po przejechaniu wschodniego wybrzeża Włoch i części zachodniego proponowałbym uatrakcyjnić trasę bez zwiększania km:
Ancona - przeprawa promowa do Zadar - jedna nocka i jesteście w Chorwacji, a stąd pięknie wybrzeżem w kierunku Rijeki i przez alpy austriackie do Niemiec na autostrade 8)

Ambitna trasa :wink:
<i>"Get your motor running, head out on the highway,
Looking for adventure in whatever comes our way."</i>
Avatar użytkownika
mikun
Świeżak
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4/3/2007, 11:53
Lokalizacja: Świnoujście


Postprzez guzi94 » 16/5/2009, 12:07

Tak z ciekawości jakie śa koszty wyprawy??
guzi94
Świeżak
 
Posty: 60
Dołączył(a): 17/2/2009, 20:49

Postprzez fotomat » 29/5/2009, 15:05

[size=24][size=18]Witam kolego napisz jakie są koszty takiej wyprawy gdzie zamierzacie spać przybliżone koszta benzyny oraz noclegów. bardzo ciekawy temat już od jakiegoś czasu myślałem o takim wyjeździe tylko nie bardzo miałem czas i pieniądze [color=darkred][/color][/size][/size]
fotomat
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29/5/2009, 10:35
Lokalizacja: Warzsawa

Postprzez puzon111 » 31/5/2009, 22:23

bardzo smiały plan.ja wróciłem właśnie ze zwiedzania Normandii i środkowej anglii.z noclegami na campingach i jestem wykonczony.w sumie 6000 km.przejedzcie sobie przez Le havre we Francji.jedzie sie przez bardzo wielki most wiszący nad wejściem do portu a potem równie imponującą estakade nad portem.naprawde imponujacy widok.polecam. jechałem też przez Prage.jedyne miasto w którym się zgubiłem.cała rozkopana.jakies roboty podziemne.Port w Cherburgu z pozostałościami po wojnie jest też godny polecenia.uwaga we Francji większość autostrad płatna.ceny paliwa ok 1.30 euro.niemcy podobnie.hollandia nawet 1.40 euro.
puzon111
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6/3/2009, 23:27
Lokalizacja: Jaworzno



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê