Zobacz wÄ…tek - Czy naprawde tylko na miasto? Jak walczyc z tym WIATREM?????
NAS Analytics TAG

Czy naprawde tylko na miasto? Jak walczyc z tym WIATREM?????

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez WeWonItThreeTimes » 8/5/2009, 08:16

dawiddabk napisał(a):Jestem bardzo zadowolony z takiego kasku jesli chodzi o miasto i przejazdzki we dwoje, czesto na swiatlach wygodnie sie otwiera i mozna swobodnie rozmawiac, albo otwieram go w korkach i przeciskaniu sie miedzy autami, wtedy jest bardzo chlodno i przyjemnie, nie grzeje sie tak jak w kasku sportowym.


jazda z otwarta szczeka to nie jest najlepszy pomysl. powiesz ze po miescie, podczas przeciskania sie miedzy autami, ale czy to nie wlasnie w takich sytuacjach zdaza sie mnóstwo gleb? Widzialem juz kilka razy jak puszka zajezdza droge moto i moto lezy. Mala predkosc owszem ale lecisz jak kloda i nie wiesz czy szczeka nie spotka sie z bakiem/kierownica/dzwiami auta. A potem 3 miesiace kaszki przez slomke. Nie chce pouczac/madrzyc sie bo sam jezdze dopiero 3ci sezon ale wydaje mi sie ze to sa podstawy bezpieczenstwa. A powiedziales ze to Twoje pierwsze moto.

Odnośnie halasu sie nie wypowiem, zawsze mialem integrale
Obrazek
Avatar użytkownika
WeWonItThreeTimes
Świeżak
 
Posty: 237
Dołączył(a): 3/8/2008, 18:02
Lokalizacja: Miasto W/Oss


Postprzez Genji » 8/5/2009, 15:49

Dobrze mówi kogut, znaczy się cock... :lol:
Co do szumów:
Szczękowiec zawsze będzie głośniejszy od integrala - oczywiście biorąc do porównania kaski z podobnej półki cenowej. Za dobrego szczękowca trzeba słono zapłacić - i wierz mi lub nie - za jakiś czas sam się przekonasz, że nie ma jak solidny integral!
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek


Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości




na górê