Zobacz wÄ…tek - Trzymajcie za mnie kciuki
NAS Analytics TAG

Trzymajcie za mnie kciuki

O wszystkim
_________

Postprzez Krejzi.Mery » 23/4/2009, 15:54

JesteÅ› w wieku mojego brata, daruj sobie te wywody.
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań


Postprzez gba4 » 23/4/2009, 16:06

No jasne, przecież każdy Niemiec to nazista a Rosjanin pijak ;]
To że masz X lat więcej ode mnie, nie znaczy że możesz uznawać każdego w tej samej grupie wiekowej za dzieciaka bo zdarzają się mądrzejsi od Ciebie ;]

Na dodatek jesteś młodą osobą, więc jako takiego doświadczenia życiowego jeszcze nie masz :)

Mogłaś nie prowokować, ja tylko bronie moich poglądów i uważam że mogłaś sobie darować tamtego komentarza, jednak jeżeli sprawił Ci on wielką satysfakcje bądź dodał skrzydeł to cieszę się razem z tobą i oboje darujmy sobie dalszą dyskusje.

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29


Postprzez Krejzi.Mery » 23/4/2009, 16:19

Młoda nie młoda, jednak starsza od Ciebie a nie zapominam o shifcie zwracając się do Ciebie (co jednak jest jakąś oznaką szacunku, nawet jeśli jeszcze jesteś dzieciuch, czego dowodzisz indycząc się niemiłosiernie bez powodu).
O doświadczeniu ze mną nie dyskutuj, bo mi pod żadnym względem nawet do kostek nie sięgasz, czego dowodem jest choćby to, że paliwo do Twojego pojazdu kupują Ci rodzice i fakt, że hmm... jestem starsza?
Idź się do następnego egzaminu przygotowywać, zamiast robić z siebie dojrzalszego niż jesteś. Na dorosłość jeszcze będziesz miał czas.

P.S.
gba4 napisał(a):tamtego komentarza
"tamten komentarz" jak już. Popracuj zdecydowanie nad polszczyzną. Coś te "przejęzyczenia" zdarzają Ci się zdecydowanie zbyt często.
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez deyna » 23/4/2009, 16:29

Ja również jak kolega pisałem dzisiaj ten test. Jak dla mnie to on był o wiele łatwiejszy od humana i od tych testów mat-przyr. których wcześniej robiłem. A jutro angol heh.

O wycieku na pewno słyszeliście. W tv TVP podawali, że testy zostały wstawione na speddyshare z komputera 18-to latka, którego siostra również pisze egzaminy.
Była CBR 600 F2.
Avatar użytkownika
deyna
Bywalec
 
Posty: 924
Dołączył(a): 16/3/2009, 21:40
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez gba4 » 23/4/2009, 16:36

Z angielskiego na próbnych miałem 90% i czuje się przygotowany ;]

A co do moich pieniędzy to nie wypowiadaj się skoro nie wiesz jak to wygląda naprawdę, nic za darmo nie dostaje i od zawsze byłem uczony że trzeba ''dać coś z siebie''

Cieszę się że trafiłem na nauczycielkę J.polskiego, na pewno dużo się nauczę ;]

Miałem kończyć tą nie potrzebną dyskusje pani Krejzi.Mery, więc idę teraz na mój motocykl i trochę poskacze po górkach ;)

Pozdrawiam i proszÄ™ tylko o nie nazywanie mnie dzieciuchem :)
Jestem jaki jestem, ale myślę że prezentuje co najmniej dostateczny poziom oraz kulturę.

Jeżeli znajdzie pani i w tym poście jakieś błędy to bardzo się ucieszę jeżeli znów mnie pani poprawi, w końcu cały życie się uczymy ;]

Ps: Chociaż nauczycielką chyba nie jesteś ale mniejsza z tym, tak tylko piszę żeby zminimalizować riposty w stosunku do mojej osoby xD
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29

Postprzez Krejzi.Mery » 23/4/2009, 16:39

<ziewa>
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez C-bool » 23/4/2009, 18:24

gba4 napisał(a):Z angielskiego na próbnych miałem 90% i czuje się przygotowany ;]

To dobrze, że czujesz się przygotowany, ale wiesz... różnie bywa ;) Egzamin właściwy może być dużo trudniejszy od próbnego, ale też może być łatwiejszy. Ja w stosunku do próbnych poprawiłem się o 24 pkt. (mat-przyr. + human).. w zeszłym roku kumple bliźniacy to mieli 38 pkt... tyle że z wszystkiego i razem :lol: Jeden 17 pkt., drugi 21 pkt. :D
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez gba4 » 23/4/2009, 20:11

Ja się ze wszystkim liczę :) no ale mam nadzieje że poprawie ostatni wynik i pójdzie trochę lepiej xD
Jak na razie to polski był łatwiejszy a matematyka zdaje się być trudniejsza lekko, chociaż sam nie wiem ;p możliwe ze poziom obydwu jest taki sam ;]

Dobranoc Mery xD
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29

Postprzez Wilku111 » 23/4/2009, 20:36

Możecie ewentualnie mi zapalić parę świeczek czy czegokolwiek byle pomogło.


W ogóle wszyscy spalimy gumę o 8 rano, jak zaczniecie pisać :lol:
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez wikples » 23/4/2009, 20:38

pod gimnazjum, żebyście sie mogli skupić :D
Avatar użytkownika
wikples
Bywalec
 
Posty: 969
Dołączył(a): 24/1/2008, 20:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trzymajcie za mnie kciuki

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 23/4/2009, 20:50

gba4 napisał(a):Witam, dziś piszę egzamin gimnazjalny z części matematyczno-przyrodniczej.
Jako że chcę się dostać do dobrej szkoły to proszę ekipę scigacz.pl o trzymanie za mnie kciuki czy co tam chcecie 8)

Możecie ewentualnie mi zapalić parę świeczek czy czegokolwiek byle pomogło.

Z góry dziękuje i pozdrawiam, Gba4.

(Też mam motocykl i pokazuje łapke innym motocyklistą więc myślę że możecie mnie wspomóc :wink:

No ale dobra zbieram się bo już 7.50 ; < trochę się boje ale mam nadzieje że będzie dobrze, jeżeli jednak zawale to nie mam po co wracać do domu ;P


Nie znam Cie
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Konio » 23/4/2009, 21:33

gba4 napisał(a):Jeżeli znajdzie pani i w tym poście jakieś błędy to bardzo się ucieszę jeżeli znów mnie pani poprawi, w końcu cały życie się uczymy ;]


Nie wiem czy Pani Mery znalazla ale ja cos wyszperalem :D Moze to nie blad ale zawsze cos :P

gba4 napisał(a):Miałem kończyć tą nie potrzebną dyskusje pani Krejzi.Mery, więc idę teraz na mój motocykl i trochę poskacze po górkach ;)


Masz motocykl powiadasz? Wiec mam jedno pytanie jak mozesz jezdzic motocyklem jak nie mozesz miec prawa jazdy kat. A? Moze chodzilo ci o motorower albo skuter? Takie male sprostowanko bo sie nie moglem powstŻymac :D
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez dark_angel » 23/4/2009, 22:17

gba4 napisał(a):(...)
Myślę że moja ortografia nie stoi na tak złym poziomie jak mi pani Krejzi.Mery wypomina, ludzie gorzej piszą ;]


Bierz przykład z osób które robią coś lepiej. Nie zadowalaj się tym, że są ludzie którzy robią coś gorzej bo z taką postawą daleko nie zajedziesz.
Avatar użytkownika
dark_angel
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 12/6/2008, 18:39

Postprzez adam_89 » 24/4/2009, 07:23

Podepne się pod temat :D ide po świadectwo ukończenia technikum - trzymajcie kciuki żeby te stare k**** mi ocen nie pozmieniały !!! ma być ładna średnia 4.0 :P
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Ciechan666 » 24/4/2009, 07:35

Nie ciskaj się chłopie, że Ci błąd wytknąłem :-) Jestem dziennikarzem i mam zboczenie zawodowe :-) Ale fakt faktem - jak ktoś pisze egzamin ze swojego ojczystego języka, to powinien w miarę go kontrolować :-) Żeby potem nie było "macham innym motocyklistą" bo to brzmi co najmniej ciekawie :-)
Avatar użytkownika
Ciechan666
Świeżak
 
Posty: 262
Dołączył(a): 12/4/2008, 20:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Darkoe » 24/4/2009, 07:41

Krejzi.Mery napisał(a):Młoda nie młoda, jednak starsza od Ciebie a nie zapominam o shifcie zwracając się do Ciebie (co jednak jest jakąś oznaką szacunku, nawet jeśli jeszcze jesteś dzieciuch, czego dowodzisz indycząc się niemiłosiernie bez powodu).


Tak czytając tego komentarza przypomniała mi się :D taka rozmowa:
<pawel> c..j Ci w d..e
<Olox> czemu "Ci" z wielkiej?
<pawel> ludzi trzeba szanowac zwracajac siÄ™ do nich



:D
PS. Co do egzaminu to wczoraj w wiadomościach to tylko tu przeciek, tu złapano, tu naruszona koperta. Normalnie masakra.
YAMAHA R1 2006 Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
Darkoe
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27/10/2008, 08:48
Lokalizacja: Chobienia

Postprzez gba4 » 24/4/2009, 09:23

Konio napisał(a):
gba4 napisał(a):Jeżeli znajdzie pani i w tym poście jakieś błędy to bardzo się ucieszę jeżeli znów mnie pani poprawi, w końcu cały życie się uczymy ;]


Nie wiem czy Pani Mery znalazla ale ja cos wyszperalem :D Moze to nie blad ale zawsze cos :P

gba4 napisał(a):Miałem kończyć tą nie potrzebną dyskusje pani Krejzi.Mery, więc idę teraz na mój motocykl i trochę poskacze po górkach ;)


Masz motocykl powiadasz? Wiec mam jedno pytanie jak mozesz jezdzic motocyklem jak nie mozesz miec prawa jazdy kat. A? Moze chodzilo ci o motorower albo skuter? Takie male sprostowanko bo sie nie moglem powstŻymac :D


KTM EXC 125 ;] aktualnie jezdze po torze i okolicznych polach.Jestem w trakcie robienia A1

Jestem już po angielskim :) łatwy był i z wstępnych obliczeń mam ok +/- 45
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29

Postprzez Darkoe » 24/4/2009, 09:41

gba4 napisał(a):Jestem już po angielskim :) łatwy był i z wstępnych obliczeń mam ok +/- 45

Chodzi Ci o to chyba że masz np 45 i +/- 2. Tak?? Bo +/- z tego co wiem to tak się zapisuje błąd. I z tego co Ty napisałeś to równie dobrze mógł byś mieć 0 jak i 90.
YAMAHA R1 2006 Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
Darkoe
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27/10/2008, 08:48
Lokalizacja: Chobienia

Postprzez deyna » 24/4/2009, 10:01

gba4 o której u ciebie się zaczął test ? I teścik był prościutki.
Była CBR 600 F2.
Avatar użytkownika
deyna
Bywalec
 
Posty: 924
Dołączył(a): 16/3/2009, 21:40
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 24/4/2009, 10:03

Ja mialem 87/100 pkt :) bo bylem mlody i glupi xD
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê