Zobacz wÄ…tek - 2T czy 4T
NAS Analytics TAG

2T czy 4T

i inne małe pojemności
_________

Postprzez Tragarz » 2/5/2009, 14:02

adamos19 napisał(a):honda xr to turystyczne enduro tak ? no nie wierze... :D
a po 2 skad mozesz wiedziec po ilu bedziesz mial w niej remont ? zrobiles juz 40 tys ? zrobisz w ogole tyle zanim sprzedasz ? no wlasnie... wiec nie wymieniaj tego jako wady... :?
Witam cie nie napisalem turystyczne enduro tylko turystyk-enduro po 2 tak się składa ze właśnie zrobiłem nim tyle km a dokładnie 36tys km i właśnie jest u mechanika bo ma remont i również przez tyle km poznałem jego wady Pozdro
Tragarz
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 4/8/2008, 21:58


Postprzez Tragarz » 2/5/2009, 14:05

Landryss25 napisał(a):
Tragarz napisał(a):Porównam ci moje 2 motory Pierwszy Aprilia rs 125 2sow ścigacz moc 36 koni, duże spalanie, remont co 15tys km dobra prędkość i przyspieszenie Drugi Honda xr 125 4sow turystyk-enduro moc 14km małe spalanie remont co 40tys km słaba prędkość i słabe przyspieszenie teraz sam wybierz


Taaa widziałeś 36km w Aprili :D Remont co 15k to mocno naciągana bajka bo większość robi do ok 25 tyś ale to też zależy od użytkowania. Tak samo XR, jedna zrobi 25tys a inna 50tys.

Ogólnie to już było nie raz. Dwusuw jest szybki ale przez to więcej pali i trzeba go wyżej kręcić żeby jechać. Czteropak pali mniej ale za to jest wolniejszy. Jeśli chcesz moto do jazdy po mieście to 4t bo jest spokojniejsze i ekonomiczniejsze.
dlatego napisałem na samym początku ze opisuje swoje 2 motory i w rsce po 15 tys wymieniłem cały silnik bo skrzynia sie juz tez sypała no i aprilia w wersji FP ma 36 koni
Tragarz
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 4/8/2008, 21:58


Poprzednia strona


Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości




na górê