Zobacz wątek - giełdy, komisy - wlelkopolska
NAS Analytics TAG

giełdy, komisy - wlelkopolska

O wszystkim
_________

giełdy, komisy - wlelkopolska

Postprzez wojko » 22/4/2009, 15:34

Gdzie w okolicach Poznania - Piły lub Gniezna można kupić motocykl. Jeśli znacie jakieś konkretne miejsca (komisy, sklepy, giełdy,handlarzy itd) to będę bardzo wdzięczny za podpowiedz, w necie (allegro, otoMoto) nie mogę poszukać nic pod siebie.


PS. po pierwsze dzięki za "miłe" powitanie ;)
po drugie nie rozumiem dlaczego wątek został zablokowany skoro 2-giej części nie mogę odszukać w sugerowanej przez "lachos R6" opcji "szukaj". Owszem jest kraków, wrocław, warszawka i np bydgoszcz... hmmm
pozdrawiam i więcej luzu życzę panie lachos ;)
Avatar użytkownika
wojko
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22/4/2009, 14:19


Re: giełdy, komisy - wlelkopolska

Postprzez sznajdi » 22/4/2009, 16:45

wojko napisał(a):PS. po pierwsze dzięki za "miłe" powitanie ;)
pozdrawiam i więcej luzu życzę panie lachos ;)


Zanim coÅ› napiszesz to zapoznaj siÄ™ z regulamin forum.
viewforum.php?f=10

I nie dziw się na nasze 'miłe powitanie' skoro to Ty dołączyłeś się do nas i nie przedstawiłeś tylko od razu zadajesz pytania.

Tu masz temat a propo pierwszego motocykla
viewtopic.php?t=628

Ja znalazłem swój an allegro, tam też znajdziesz handlarzy, sklepy i komisy z Wielkopolski. Wystarczy użyć opcji szukaj i trochu czasu poświęcić, ale widzę, że Tobie jest to obce i idziesz na łatwizne :?
MZ ETZ 251 -> Honda CBF 600 S -> YAMAHA FZS 1000 FAZER
Avatar użytkownika
sznajdi
Bywalec
 
Posty: 566
Dołączył(a): 4/3/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań


Postprzez wojko » 22/4/2009, 17:11

Nie do końca jest tak jak piszesz. Jeśli nie wierzysz to postaraj się wpisać w otoMoto "turystyk, Poznań, 600cm i w miare zdrowy rocznik np od 2001". Skoro są watki z pytaniami o krakow, wrocław czy warszawe to dlaczego stwierdzasz od razu, że ja jestem leniwy i nie chce mi się szukać, uwierz mi, że szukam (mało tego chciałbym to robić w plenerze a nie tylko za pośrednictwem kompa), ale nie każdy ogłasza się w necie ;(

Nie jest to forum towarzyskie typu "fotka pl" ;) więc uważam, że pisanie o sobie jest zbędne a sama idea forum służy pytaniu i wymianie informacji... chyba, że o czymś nie wiem :)


pozdrawiam
Avatar użytkownika
wojko
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22/4/2009, 14:19

Postprzez sznajdi » 22/4/2009, 20:11

Nie jest to fotka ani NK, ale tak jak wszędzie panuje zasada przedstawienia się, to świadczy o Tobie.

Poza tym jak ja szukałem motocykla na allegro i oto moto to znalazłem pełno komisów, handlarzy i tego typu rzeczy, min. z Poznania i okolic, a także dwa z Gniezna (pamiętam na ul. Wrzesińskiej), więc znam temat i wiem co mówię.
Tylko wystarczyło poszukać, ja tak zrobiłem.
MZ ETZ 251 -> Honda CBF 600 S -> YAMAHA FZS 1000 FAZER
Avatar użytkownika
sznajdi
Bywalec
 
Posty: 566
Dołączył(a): 4/3/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê