Zobacz wÄ…tek - pierwszy motor
NAS Analytics TAG

pierwszy motor

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

pierwszy motor

Postprzez wojko » 22/4/2009, 14:55

Witam. Jestem tu nowy, robię kat.A i mam w planach kupić swój pierwszy motor i tu pojawia się problem. Do tej chwili nie jeździłem niczym mocniejszym niż 125 cm. Chciałbym od razu pójść na głębszą wodę i kupić coś co mi się podoba, mam na myśli motocykl turystyczno-szosowy do 600 cm typu fazer6 lub hornet (nie podobają mi się maszynki w typie GS 500). Wiem, że taki wybór wiąże się z bardzo wolnym poznawaniem motoru przy małych prędkościach. Czy ktoś z Was jako początkujący motocyklista kupił sobie coś mocniejszego i dał sobie radę czy lepiej jednak zaczynać od tych słabszych ~50 KM maszyn ? ? ? ? .....

... Kolejne pytanko :) Gdzie w okolicach Poznania - Piły lub Gniezna można kupić motocykl. Jeśli znacie jakieś konkretne miejsca (komisy, sklepy, giełdy,handlarzy itd) to będę bardzo wdzięczny za podpowiedz, ponieważ w necie (allegro, otoMoto) nie mogę poszukać nic pod siebie.

pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
wojko
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22/4/2009, 14:19


Postprzez Majkel22 » 22/4/2009, 14:59

Wszystko juz było...
GSX-R 1000 K4
&
Bandit 600 S
Avatar użytkownika
Majkel22
Świeżak
 
Posty: 190
Dołączył(a): 3/11/2008, 13:43
Lokalizacja: LBN


Postprzez lachos R6 » 22/4/2009, 15:02

odsylam do opcji szukaj.... i proponuje zablokowanie tematu
lachos R6
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 26/1/2009, 23:25



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê