Zobacz wątek - Jak to jest z tym oznakowaniem policji...?
NAS Analytics TAG

Jak to jest z tym oznakowaniem policji...?

O wszystkim
_________

Postprzez matmax » 21/4/2009, 08:51

To jest chyba stare rozporządzenie ponieważ:
§ 31. 1. Pojazd Policji, z wyjątkiem motocykla, powinien posiadać niebiesko-granatową barwę nadwozia oraz powinien być oznakowany pasem wyróżniającym barwy białej

Jak wiadomo radiowozy policji są srebrne z niebieskim pasem i na nim biały napis policja.

Co do motocykli policyjnych to jeśli się nie zatrzyma do kontroli to sąd uzna, że to był za błahy powód i mogą być problemy.
Avatar użytkownika
matmax
Świeżak
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19/8/2008, 13:08
Lokalizacja: Dębica


Postprzez CeBeRek » 21/4/2009, 13:10

Policja zawsze ma racje, więc kolorki zwykłemu szarakowi nic nie dadzą.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia


Postprzez Justyn » 21/4/2009, 15:08

dambandit napisał(a):Nie jestem tego do końca pewny . Znajomy prawnik jeszcze nigdy nie zapłacił mandatu ,mówi mi zawsze że wszystko można obejść .


Znajomy prawnik... A jak będziesz zatrzymany i będą wlepiać Ci mandat to zadzwonisz na beszczela do kolegi prawnika i zapytasz " słuchaj własnie mi mandat wlepiają powiedz mi jak go obejść żebym nie zabulił"?? Nie każdy jest prawnikiem i nie zna się na przepisach prawnych
Kawasaki Er 5

Przypadki są przypadkami tylko dla ignorantów
Avatar użytkownika
Justyn
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 18/1/2009, 16:14
Lokalizacja: Wolbórz/Łódź

Postprzez navi » 21/4/2009, 18:03

Dzisiaj mijała mnie kolumna motocykli policyjnych i specjalnie zwróciłem uwagę na kolor błotników. No i połowa z nich (ok 5) błotniki miały czarne, wszystkie to były Yamahy i miały już kilka lat, a więc chyba przepis jest martwy i nikt na to nie zwraca uwagi.
VFR 02'
Avatar użytkownika
navi
Świeżak
 
Posty: 459
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:24
Lokalizacja: Wawa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na gr