Zobacz wątek - Sprzedam kurtkę Yamaha

Sprzedam kurtkę Yamaha

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Miczab, leff

Sprzedam kurtkę Yamaha

Postprzez sundancer » 10/4/2009, 09:05

http://allegro.pl/item606162379_kurtka_ ... acket.html

Sprzedam kurtkę Yamaha Venturi S2 Textile Riding Jacket - Black. Kurtka jest jak nowa - używałem ją tylko jeden raz podczas jazdy motocyklem testowym. Sprzedaję ponieważ planowałem kupić Yamahę, a ostatecznie kupiłem motocykl innej marki i pospieszyłem się z zakupem kurtki z logo Yamaha.

W sklepie taka kurtka kosztuje 1125 zł, ja wystawiam ją za 400 zł. Istnieje możliwość obejrzenia w Warszawie i odebrania osobiście.

Rozmiar kurtki: M

Model kurtki: Black M A08-0K172-M0-9A

Kontakt: (0) 602 382 983

Do obejrzenia tutaj: http://www.yamaha-motor-europe.com/ -> Accessories -> Apparel Powered Vehicles -> Men's Wear -> Riding Gear -> Classic -> Venturi S2 Textile Riding Jacket - Black

Opis po angielsku:

This new upgraded Venturi jacket can easily be changed into an all season jacket by adding or removing parts of the jacket.
The jacket is made from 100% polyester.

For a summer jacket:
Remove the inner waterproof lining Zip off the outer front/under sleeve and back panel to reveal the strong vented meshed layer underneath and you have a complete different look summer jacket.

For a midseason jacket:
Remove only the inner waterproof lining and leave on the front/under sleeve and back panels, or If you prefer the mesh look, remove the panels and keep the inner lining

For a winter jacket:
Don't remove anything!
Załączniki
kurtka.jpg
Kurtka Yamaha Venturi S2 Textile Riding Jacket - Black
kurtka.jpg (19.37 KiB) Przeglądane 1754 razy
sundancer
Świeżak

Powrót do Ogłoszenia drobne