Zobacz wÄ…tek - Zderzenie z otwartymi drzwiami auta...
NAS Analytics TAG

Zderzenie z otwartymi drzwiami auta...

O wszystkim
_________

Zderzenie z otwartymi drzwiami auta...

Postprzez Krzychu1323 » 9/4/2009, 18:51

Gorące popołudnie, wracasz do domu, spieszysz sie wiec niechcesz stac w korku a zatem przemykasz ostrożnie miedzy samochodami żeby zająć pole position na światłach, a tu nagle bach!!
Jakis palant otwiera sobie drzwi w samochodzie bo stwierdził ze mu jest goraco, nie spojrzył w lusterko zeby upewnic sie czy nie nadjezdza rowerzysta/motocyklista.

Wjeżdzasz mu w drzwi motocyklem wyrywając je z zawiasów, sam zaś masz porysany lekko błotnik i nic po za tym.

Nikomu nie zycze takiego zdarzenia ale co jesli takie cos nastÄ…pi?
jak mi wiadomo to motocyklisci moga przemykac sobie miedzy samochodami stojacymi w korku, ale co jesli wpadniemy komus na drzwi ktore nagle sie otworza?

czy wtedy wine ponosi motocyklista czy osoba ktora otworzyla pechowe drzwi?
oczywiscie kiedy motocyklista jechał z małą predkoscią a kierowca nie spojrzyl w lusterko



mieliscie podobna historie jak ta wyzej? co wtedy sie stalo? napiszcie :)



sam przymykajac miedzy samochodami zachowuje szczegolna ostroznosc a jesli auta obok mnie zaczynaja ruszac to robie myk i juz jade grzecznie przed autem ktore mnie wpusci (zawsze mnie wpuszczajÄ… :) )
hrhr %-)

Obrazek
Avatar użytkownika
Krzychu1323
Świeżak
 
Posty: 175
Dołączył(a): 7/1/2009, 07:16
Lokalizacja: Poznań


Postprzez adam_89 » 9/4/2009, 18:54

W jednym z felietonów na ścigaczu o tym było. Prosta sprawa kierowca puszki nie upewnił się, że otwierając drzwi nie spodowuje niebezpieczeństwa więc jego wina. Myśle, że dużo zależy też od policjanta.
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko


Postprzez SHVAYA » 9/4/2009, 19:19

zaden przepis nie zabrania smigac miedzy puszkami, natomiast jest jeden ktory karze sie upewnic czy nie powodujemy zagrozenia otwierajac drzwi, wiec sprawa chyba jasna
Obrazek
Peugeot Vivacity -> '06 Kawasaki Ninja 250 :D:D:D
Avatar użytkownika
SHVAYA
Bywalec
 
Posty: 687
Dołączył(a): 23/11/2008, 19:52
Lokalizacja: Piła, Wlkp

Postprzez icid » 9/4/2009, 19:41

To nic, znajomy kupił na budowę starego malowanego wałkiem VW ogórka i wracając nim, otworzył w drugą stronę drzwi kolesiowi który kupił sobie nowiutkiego citroena i jechał dzień przed wszystkimi świętymi pochwalić się rodzinie :D:D Niestety to że gość bluzgał i zażądał policji dało mu tyle że zapłacił 300 zł mandatu za to że nie spojrzał przy otwieraniu drzwi :D
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości




na górê