Zobacz wÄ…tek - damski motocross
Advertisement
NAS Analytics TAG

damski motocross

Motocyklowe sporty offroad - dla fanów terenowego szaleństwa
_________

damski motocross

Postprzez kizius » 6/4/2009, 21:46

Witam wszystkich ;) Jestem tutaj "świeżynką" tak więc słabo orientuję się, jeśli chodzi o użytkowników (swoją drogą pozdrawiam wszystkich).
Chciałabym poruszyć temat kobiet w motocrossie.. Mi często zdarza słyszeć się "A wiesz że ten Twój cross taki mało kobiecy jest..?" no i dużo mniej sympatycznych komentarzy. Skąd w was panowie tyle niechęci?;) No i ciekawa jestem ile jest na tym forum płci żeńskiej lubującej się w takich doznaniach..Pozdro!:)
Avatar użytkownika
kizius
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6/4/2009, 21:13
Lokalizacja: Poznań


Postprzez QRa_gda » 23/4/2009, 10:28

w sumie panna nawet startuje w serii mistrzostw polski w mx ;> i z tego co sie orientuje calkiem niezle sobie radzi

w gdańsku zajela 4 i 3 miejsce ;>
QRa_gda
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9/4/2009, 12:14


Postprzez dycio1 » 25/6/2009, 16:35

kobieta na crossie ..? czemu nie :P
ale czy poradzisz sobie w ciężkich sytuacjach..?
np. motor utknie ci w jakimś qwnie :P i sama se poradzisz żeby go wyciągnąć...?
dycio1
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6/4/2009, 13:36
Lokalizacja: Åšwdnica

Postprzez Hamulec » 25/6/2009, 21:23

kizius dzięki za pozdrowienia, a swoją drogą nie słuchaj tych, którzy Ci tak mówią, bo chyba nie wiedzą co się w świecie Mx-u dzieje. Nie mam żadnej niechęci do dziewczyn, kobiet na motocrossie. Przecież są mistrzostwa kobiet w MX, holenderki, niemki, francuzki śmigają, że aż miło sie patrzy. W speedwayu to inna bajka, bo mało kobiet i z mężczyznani ale to juz inny temat... Pozdrawiam.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez Miklas » 14/3/2010, 20:07

bardzo podobają mi się kobiety jeżdżące na motocyklach. Off roadowych również. Ale cross to trochę wg. mnie niezbyt bezpieczny sport. Polecam trial bo i motorek lżejszy i technika jazdy bardziej zaawansowana, a co za tym idzie mniej kontuzyjny i mniej siłowy. A jak zaczniesz od trialu i wjeździsz się trochę to i extreme enduro stanie się lekkie i zabawne :D
Miklas
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14/3/2010, 19:32



Powrót do Motocross, Enduro, Cross Country, Trial...



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê