Zobacz wątek - [USŁUGI] Projekt i wykonanie elemntów stalowych. (ozdobnych)

[USŁUGI] Projekt i wykonanie elemntów stalowych. (ozdobnych)

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Miczab, leff

[USŁUGI] Projekt i wykonanie elemntów stalowych. (ozdobnych)

Postprzez silver » 6/4/2009, 14:42

Witam,

Chciałbym się zareklamować ;) Nabrałem trochę doświadczenia w projektowaniu oraz obróbce stali, w związku z czym przedsięwziąłem następujące kroki, zamierzam z tej wiedzy skorzystać i pomóc Wam upiększyć swoje bestie, bądź też nadać im agresywniejszego charakteru.

Projektuję sam, w związku z czym mogę dać niezły upust VIP'om. Cena zależna jest od elementu. Każdy detal będzie osobno omawiany i wyceniany.

Jeżeli macie pomysł w jaki sposób chcielibyście "odświeżyć" swój motocykl, wysyłajcie zapytania na PW, bądź e-mail mateusz.warot(at)gmail.com. Potem naturalnie możemy kontaktować się drogą telefoniczną.

Zobaczymy, czy detal da się wykonać, zrobię wstępny projekt, wycenię element, po czym będziemy dalej rozmawiać w kwestii ewentualnego zamówienia.

Elementy mogą być wykonane z różnych gatunków stali nierdzewnej, bądź też stali czarnej/ocynkowanej, następnie lakierowanej proszkowo (paleta kolorów RAL).

Oczywiście oferta dotyczy również innych elementów wykonanych ze stali, niekoniecznie związanych z motoryzacją.

Pozdrawiam,
Mateusz Warot

P.S. Strona, wraz z przykładowymi elementami, w drodze, nie omieszkam załączyć, gdy już będzie gotowa.
Suzuki GSX1100F 1995
silver
VIP Ścigacz.pl

Powrót do Ogłoszenia drobne