Zobacz wątek - Kiedy można ruszyć na sprowadzonym motocyklu?
NAS Analytics TAG

Kiedy można ruszyć na sprowadzonym motocyklu?

Przepisy, prawo
_________

Kiedy można ruszyć na sprowadzonym motocyklu?

Postprzez Duo997 » 5/4/2009, 18:37

Witam,
w piątek wieczorem przywiozłem Thundercata,
zdażyłem już zrobic przegląd zerowy i tłumaczenie dowodu rejestracyjnego. Umowe mam dwujęzyczną, aletlumacz przysiegli i tak mi ja podbił na wszelki wypadek. Jutro ide wykupić OC i zapłacić skarbówke.
Czy teraz moge już nim wyjechac na ulice, a dopiero w najblizszym czasie zarejestrować? Czy musze czekać na dwód rejestracyjny?
Avatar użytkownika
Duo997
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2/1/2008, 19:59
Lokalizacja: Oświęcim


Postprzez s_extrem* » 5/4/2009, 19:57

Musisz czekac na rejestracje ;)
Avatar użytkownika
s_extrem*
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 18/5/2008, 14:43
Lokalizacja: Leszno


Postprzez adam_89 » 5/4/2009, 20:24

Jeśli masz przegląd, tlumaczenie, dowód to niby można. Wszystko zależy od policjanta. Ja przed rejestracją jeżdziłem z przeglądem ubezpieczeniem tłumaczeniami i angielską tablicą, co prawda tylko pare dni ale zdążyli mnie złapać. Policjant twierdził, że pojazd jest już za granicą wyrejestrowany , a w polsce nie zarejestrowany więc nie mogę jeździć i groził mi mandatem 500 zł. Kazał szybko zarejestrować, ale mandatu nie dał. Wszystko zależy od pana milicjanta
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Duo997 » 9/4/2009, 07:20

No i wczoraj zatrzymała mnie policja bo jak stwierdzili jechałem za głośno :lol: No ale sprawdzili papiery i powiedzieli ze wszystko OK tylko żeby spokojniej jeździć :wink: Pytali tylko czemu jeszce nie przerejestrowany, to powiedziałem, że czekam na papiery ze skarbówki, a od daty podpisania umowy nie upłyneło 30 dni :)
Avatar użytkownika
Duo997
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2/1/2008, 19:59
Lokalizacja: Oświęcim



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê