Zobacz wątek - Motorpoland.pl - Nie Polecam!
NAS Analytics TAG

Motorpoland.pl - Nie Polecam!

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Motorpoland.pl - Nie Polecam!

Postprzez Jo_0_ohny » 2/4/2009, 20:29

Witam - strasznie naciąłem się przy zakupach w w/w sklepie online.

Zamówiłem w nim buty Difi, - których to ten sklep jest dystrybutorem w Polsce.

Zamówienie było złożone w połowie LUTEGO! i do tej pory butów nie mam ;(

- Najpierw 2 tygodnie czekałem - bo sklep zmieniał lokalizacje - ale wiadomo to się zdarza - i trzeba być wyrozumiałym.

- po dwóch tygodniach i 2 telefonach szanowny Jegomość z sklepu zadzwonił i powiedział że Euro poszło w międzyczasie w górę i czy chcę więcej zapłacić za buty... ;O - Oczywiście moja odpowiedź była że nie chcę - bo jak powszechnie i Mi i IM wiadomo obowiązuje cena w momencie zakupu.

- po kolejnych 2 tygodniach i kolejnym zapytaniu (tym razem emajlowym dostałem info ze mogę zrezygnować - albo czekać dalej - "sprawdzają czy buty dostępne są u dystrybutora"

- mija kolejne 2 tygodnie i widzę że te buty są już określone na stronie jako "dostępne" (tyle ze oczywiście droższe )

W tym momencie pisze kolejnego maila do tego wspaniałego sklepu i .. tu kontakt się urywa - a mnie trafia szlag.

Każdy wnioski na temat tego sklepu może sobie wyciągnąć sam - ogólnie żal.
Już nie chodzi o te buty - tylko o podejście do klienta.

Zresztą nie tylko ja mam kłopot z tym sklepem, na stronie
http://www.vfr-oc.pl/forum/viewtopic.php?p=95630&sid=20a2ccda9fad1bce1b1f24eab99a4c2f (otwórz link) inny motocyklista ściera się z niemal identyczną sytuacją.

Dla mnie to porażka jakaś.
Pozdrawiam i przestrzegam.

Jo_0_ohny
Świeżak

Powrót do Komentarze do Katalogu Firm