Zobacz wątek - Zmiana Pojemności ze strony prawnej w ETZ 150.PILNE!!!
NAS Analytics TAG

Zmiana Pojemności ze strony prawnej w ETZ 150.PILNE!!!

Przepisy, prawo
_________

Zmiana Pojemności ze strony prawnej w ETZ 150.PILNE!!!

Postprzez dymek0075 » 1/4/2009, 19:56

Witam Serdecznie ponownie. NIe wiem dlaczego ale usunięto ten temat z tamtego dzału. Pewnie nie odpowiedni. Mam nadzieje ze teraz sie nie pomyliłem .Jeszcze raz pytam; Czy jest mozliwośc aby powiedzic diagnoscie ze zmieniłem cylinder na 125? Autentycznie MZ ma 143 wiec to zmiana tylko o 18. Chce zrobic cos takiego poniewaz mam A1 i nie chce zeby szanowna Policja sie do tego przyczepiła. Mysle ze jesli bede miał wklepane w dowód 125 to nikt nie pozna ze ma 143.Wiem ze nie pochwalacie łamania prawa , ale zrozumcie Panowie! NIe mam pieniedzy na nowy motor 125. Całe zycie piesciłem MZ. Zrobiłem utesknione Prawko i jeszcze nie moge jezdzic legalnie. Sami wiecie ze 18 centymetrów to nie jest kwestia przekrętu jak robiaą ze skuter ma 125 a rejestrowany jest na 50 i taki małolat bez doświadczenia smiga sobie"legalnie" po mieście
...Wiem równiez ze na pojemnosci powyzej 125 wymagana jest kategoria A , ale ludzie , na Boga przeciez to tylko 18 centymetrów wiece, chyba nie bede stwarzał zagrozenia. Uh rozpisałem sie ;] Prosze o porady fachowców

Działanie którego chcesz się dopuścić jest przestępstwem. Na forum nie otrzymasz w tej kwestii pomocy. siekson
dymek0075
Świeżak

Powrót do Prawo