Zobacz wątek - Sprzedam Aprilia Aprilie Tuareg Rally 125~~POZNAŃ~~

Sprzedam Aprilia Aprilie Tuareg Rally 125~~POZNAŃ~~

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Sprzedam Aprilia Aprilie Tuareg Rally 125~~POZNAŃ~~

Postprzez much@ » 24/3/2009, 18:23

Mam do zaoferowania motor
Aprilia TUAREG RALLY 125
rocznik 95`
Motor zarejestrowany w Polsce i opłacony, posiada również ważny przegląd techniczny.

Motocykl jest w 100% odblokowany, założony ma tuningowy moduł DUCATI ENERGIA oraz karbonowe membrany, dyfuzor odblokowany, założona sportowa końcówka wydechu GIANNELLI. Na przedni hamulec założony przewód w stalowym oplocie.
Silnik jaki posiada motocykl to znany wszystkim ROTAX 123(taki sam jak w aprili rs125). Moc silnika 32KM sprawdzane na hamowni.
Silnik pracuje równo i płynnie wchodzi na obroty, remont miał jakieś 2tys. km temu. Motocykl posiada bardzo wygodny elektryczny starter który bardzo się przydaje oraz dozownik oleju który sam robi mieszankę. Motor eksploatowany na najlepszych olejach castrola. Zawieszenie w tym motocyklu to istna bajka z przodu UPSIDE DOWN. W motorze założone są XENONOWE żarówki. Polerowane półki.
Motor w 100% sprawny i bezobsługowy tylko wsiadać i jechać.
Do motocykla dodaję oryginalny kuferek aprilia kupiony w salonie za 400zł + oczywiście resztę części które do niego posiadam(a są mi zbędne).
Wartość rzeczy które w niego włożyłem przekracza ponad 2,5tys. zł. Rachunki gdzieś posiadam jak będzie potrzeba to znajdę.
Zapraszam na oględziny i jazdę próbną.

Cena jak mnie interesuje to: 3600zł do negocjacji

Kontakt:
607 507 280
882 468 395
mail: klik_i_kup@interia.eu
gg. 2522912 (pisać gdy niedostępny na pewno odpisze)

AUKCJA ze zdjęciami: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=593004932
much@
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl