Zobacz wątek - rozrząd kawasaki EN 500

rozrząd kawasaki EN 500

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

rozrząd kawasaki EN 500

Postprzez gulczas9 » 19/3/2009, 22:01

Witam, jestem posiadaczem motocykla kawasaki en 500 od pół roku jak do tej pory i na mój gust jestem zadowolony lecz od jakiegoś czasu coraz bardziej zaczyna odzywa sieł łancuch roz. i tutaj zaczyna sie pojawiac pytanie jaki łancuch kupic? Orginalnym łancuchem jest łancuch firmy MORSE w serwisie kawasaki W Mrągowie zyczą sobie za taki łancuch 185zł czyli jeszcze nie tak drogo w innych punktach sprzedazy ceny sa niemal podobne ale mysłałem o łancuchu firmy D.I.D lecz łancuch do mojego motocykla tej firmy kosztuje 335zł i mam pytanie czy did a morse róznią sie od siebie jakościa? wiem ze morse jest fabrycznie stosowany a czy did był stosowany w japonskich motocyklach jako fabryczny? o łancuchach napedowych to wiem ze był stosowany w niektórych modekach jako fabryczny zwłaszcza cros - enduro , obydwie firmy sprzdają łancuchy są do samodielnego zakucia moze to i lepiej bo kto posiada kawasaki en 500 lub gpz500, kle500 czy tez er5 a są to te same silniki w tych modelach gdzie łancuch biegnie przez srodek silnika miedzy 2 cylindrami wiec zakup zakutego łancuch wiaze sie z kompletna rozbiórka silnika, wiec wole rozkuty ( posiadam profesjonalny zakówacz do łancuchów roz. wiec sie nie boje ) wiem ze łanchuch morse starcza na 35 tys km to wiem na pewno a did nawet 50 tys km to prawda? wiec co radzicie na temat zakupu łancucha a moze ktoś juz z was zmienał z morse na did-a np gpz 500s czy en500 i podobnych modelach z tymi samymi silnikami?
gulczas9
Świeżak

Powrót do Motocykle