Zobacz wÄ…tek - Czy warto-Gsx750E
NAS Analytics TAG

Czy warto-Gsx750E

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Czy warto-Gsx750E

Postprzez zagierr » 9/3/2009, 21:25

Zastanawiam się nad kupnem Suzuki Gsx750e z roku 83. Może ktoś z was miał taki motocykl i mógł by mi coś o nim napisać, jakieś typowe niesprawności i na co zwrócić uwagę przy kupnie. Chciał bym też wiedzieć jak kształtuje się spalanie i czy to moto nadaje się w trasę. Zastanawia mnie też czy przy moim wzroście 173cm nie będę miał problemów z dosięgnięciem ziemi ponieważ ten motocykl wydaje się dość duży.
zagierr
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26/6/2008, 07:35


Postprzez pablomotors » 9/3/2009, 21:30

Jeżeli dobrze widzę i to jest 83r to nie bierz. W tak "dojrzałym" motocyklu co chwile coś się może popsuć a części do tych roczników mało. Chyba, że się w nim zakochałeś to miłość wszystko przecierpi :wink:
Avatar użytkownika
pablomotors
Świeżak
 
Posty: 453
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:06
Lokalizacja: Maczu-Pikczu


Postprzez zagierr » 9/3/2009, 22:04

Rocznik nie stanowi dla mnie problemu. Dotychczas miałem okazje jeździć LTD750 z 84. Z częściami nie było kłopotu a jak się o niego dba i na czas wszystko robi to jest zupełnie bez awaryjny. Z suzuki nie miałem wcześniej do czynienia i stąd moje pytania. Ja sam nie uważam, że jak coś jest stare to zaraz się będzie psuć itp. ale wiadomo, że niektóre modele mają słabsze punkty i zastanawia mnie czy to suzuki też je posiada i chciał bym na to zwrócić uwagę przy kupnie i ewentualnie z niego zrezygnować.
zagierr
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26/6/2008, 07:35

Postprzez icid » 10/3/2009, 12:00

Ogólnie to były pancerniki, ciężkie nie za szybkie ale za to totalnie bezawaryjne, miałem okazje takim kiedyś pojeździć, rocznik podobny a jak się nim jechało to miałem wrażenie że pojeździ spokojnie następne kilka lat.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê