Zobacz wÄ…tek - Czy tylko ponczek jest taki leniwy ?
NAS Analytics TAG

Czy tylko ponczek jest taki leniwy ?

O wszystkim
_________

Postprzez Redd » 1/3/2009, 18:47

No ja jestem często tak podjarany myślą że zaraz będę miał w d**** wszystkie puszki stojące w korkach i na światłach.. Wychodzę z pokoju w pełni ubrany już w kasku i muszę ściągać rękawiczki by założyć buty ..później odpalę i rozgrzeje moto zakładam i zapinam rękawiczki i mocuje się ze sprzączką od kasku.. Ni hóia ściągam rękawiczki by zapiąć kask zakładam rękawiczki a po wszystkim często się okazuje że nie wziąłem kominiarki :P A co do stacji to tankuje na Neste (bezobsługowej) więc jedyne co muszę zrobić to wyjąć kartę i wstukać pin :wink:
http://bikepics.com/members/reddie/ (otwórz link)
Avatar użytkownika
Redd
Świeżak
 
Posty: 312
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:40
Lokalizacja: Gdańsk


Postprzez Dominik_YZF » 1/3/2009, 18:55

Ja tez tankuje na Neste. Biore np. 5 dych, wsuwam banknot do dziurki, leje mi za wszsytko i wsio.
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City


Postprzez Kurt » 1/3/2009, 19:10

Ja to może i bym zdjął kask na stacji ale przez okulary to mi się często nie chce bo dłużej trwa wygrzebanie ich i później założenie niź całe płacenie w okienku. Zdecydowanie muszę się w soczewki wyposażyć.
Avatar użytkownika
Kurt
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 21/1/2009, 14:21
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Taser » 1/3/2009, 20:25

E tam, ja mam tylko kurtalke, rekawiczki i kask, a na buta i spodnie musze jeszcze uzbierac, wiec sie nie mecze ;p
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez Kvj » 1/3/2009, 20:35

No i ja sobie dziś polatałem... Sucho na drodze, więc było miło.
Co do lenistwa, to muszę przyznać, że nie przywiązuję do tego większej uwagi. Zakładam to, co mam założyć i wio. Na stacji używam snobistycznego hasła - "reszty nie trzeba", oczywiście w przypadkach groszowych.
Obrazek
Lepiej stracić minutę w życiu, niż życie w minutę...
Avatar użytkownika
Kvj
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 14/12/2008, 13:38
Lokalizacja: tu i ówdzie| lubelskie Rekord: Najdłuższy afk

Postprzez palgumeniedusze » 1/3/2009, 21:29

ja jak sie ubieram wczesniej zapalam moto i w tym momencie sie grzeje ....zanim sie moto rozgrzje ja jestem ubrany!! na stacji w ogole sie nie rozbieram place w kasku :D
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez Leg1oN » 1/3/2009, 22:29

a nie macie tak ze jak podjedziecie w kominiarce to zawsze chca wam nalewac? czasem mnie to w 2 pilnują.. zebym z wachą nie odjechal bez zapłaty
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez Kedar-88 » 1/3/2009, 23:34

oj lenistwo się szerzy...nigdy też mi się nie chciało ubierać całego stroju, w 60 % zakładałem tylko kask i buty aż w końcu sie doigrałem, oj bolalo kolano.

a na stacji kasku nigdy nie ściągam, wchodze wyciągam kase i pokazuje na palcach który dystrybutor
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Pawcio415 » 2/3/2009, 09:42

A u nas jest tak,ze jak nie zdejmiesz kasku to nie zatankujesz(na wielu stacjach).
Raz musialem przeparkowac motor i podjechac pod dystrybutor z drugiej strony bo nie mieli mojej rejestracji na kamerze.
A co to ubierania sie to wole poswiecic temu chwilke dluzej ale wszystko podopinac i posprawdzac...
Zreszta nie ubieram zadnych swetrow podwojnych ani kaleson :)
W szafie mam 5 roznych kombi na kazde warunki pogodowe wiec jest loozik :):)
Avatar użytkownika
Pawcio415
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 9/3/2007, 21:52
Lokalizacja: ÅšlÄ…sk, Newbridge

Postprzez Grzybu » 2/3/2009, 11:12

Najbardziej mnie wkurza jak ludzie ściągają rękawice do witania. Podjeżdżasz na moto na chwilkę na bajere - nawet nie gasisz sprzęta a ktoś tam się męczy z rękawiczką, żeby grabę uścisnąć.
Oboje zaraz lecimy to chyba nie ma problemu sobie klepnąć cześć w rękawiczce...
Avatar użytkownika
Grzybu
Bywalec
 
Posty: 784
Dołączył(a): 27/4/2007, 10:43
Lokalizacja: Syc.oof

Postprzez Hamulec » 2/3/2009, 11:18

Dylematu ze zachowaniem się na stacjach paliwowych nie mam bo jezdzę fuull crossem w miejscach gdzie diabeł mówi dobranoc. Jeżeli chodzi o ubieranie się to robie to z wielką przyjemnością. Niestety gorzej jest z rozbieraniem się z moich ukochanych rzeczy. Po pierwsze, że mi się nie chce, a po drugie, że każdy ubiór motocyklisty jest chyba najpiękniejszym ze wszystkich. Pod koniec listopada jak trochę polatałem sobie po błocie i wróciłem do domu czarny jak przysłowiowa świnia za nic na świecie nie chciałem się rozebrać, bo mi się nie chciało. Położyłem się na korytarzu i tak sobie leżę i leżę. Domownicy mówią mi, żebym się rozebrał i umył, a ja , że nie. W końcu oni mnie rozebrali. Muszę powiedzieć, że to było fajne i się zastanawiam czy nie będę tego stosował w tym sezonie na większa skalę. Pozdrawiam.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez herbatkowy » 2/3/2009, 11:56

Hamulec napisał(a):Domownicy mówią mi, żebym się rozebrał i umył, a ja , że nie.


Nie obazisz sie jezeli wstawie to w podpis? :D


PS: Ja problemu z ubiernaiem jeszcze nie mam, bo na dobra sprawe nie mam jeszcze porzadnego motocykla to i ubrania nie mam porzadnego, ale jak jeszcze jezdzilem skuterkiem to tylko mialem rekawiczki dzinsy kask i zwykla kurtke a wchodzac na stacje zdejmowalem kask jakos tak wewnetrzny glos mi mowil. Ale spodobala mi sie wypowiedz jakiegos goscia wczesniej, tez bede wchodzic na stacje rzucal hajsem i pokazywal na palcach ktory dystrybutor, ale najpierw sie porzadnie ubiore. No i kupie motocykl :D
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Hamulec » 2/3/2009, 12:32

herbatkowy, ha ha, ha, ja się nie obrażam, bo inaczej nie był bym zwariowanym motomaniakiem, życie takie krótkie, a tyle mth do przejechania, tyle błota do przerobienia. . Wstawiaj w podpis śmiało, pozwalam na okres próbny 2 m-ce, póżniej wystąp o ponowne pozwolenie. Zobaczymy co da się zrobić. Co do tego ubrania, obojętnie jakie masz, niech Ciebie rozbierają, zobaczysz jakie to fajne.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez turboponczek » 2/3/2009, 12:42

To fakt. W Kasku sie niewygodnie gada, przynajmniej w integralnym. Może też nie w kazdym. W kazdym razie w moim Airohu cięzko to idzie. Szczękowy pewnie rozwiązuje ten problem.

Hamulec.. dobra misja, też tak chce :lol: :shock: Tyle że przydałoby się grono takich fajnych pupencji... świeżo wyciągniętych z konkursu miss mokrego podkoszulka. :shock:
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez Hamulec » 2/3/2009, 12:49

turboponczek.. zgadzam się. Czasami jednak tyrzeba stosować wyobrażnię, której nam motomanom nie powinno brakować, szczególnie nam.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez simonw » 2/3/2009, 13:37

Szczerze mowiac to nie wiem w czym problem. W rekawicach za cholere nie jestem w stanie wydac kasy wiec musze sciagnac, w kasku moge spokojnie gadac ,ba, moge nawet palic fajke a kilka razy udalo mi sie palic i w rekawicach i w kasku, jedyny problem to zapalniczka, musi byc dosc duza zeby sie wygodnie odpalalo.

Szczytem glupoty bylo jechanie i palenie - mozna tak kiepa szybka przycisnac zeby dalo sie jechac i palic, warunek konieczny to niestety stanie w mocnym/duzym korku badz wolna ~30-40 km /h jazda (akuratnie mam taki kawalek obok bylego mieszkania Patty - doly i rowy ze na crosie idzie sie zabic, wiec nalezy bardzo powoli sie toczyc przez ta nieutwardzona ulice).

Po prostu wszystko sie da, trzeba sie postarac :>
Natomiast nie udalo mi sie nigdy wygodnie jechac w okularach - mimo iz taki Motoman bez problemu pakuje lenonki pod kask, i nie udalo mi sie tak zalozyc kasku zeby miec sluchawke BT od komorki, zawsze jakos subana spada....
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Konio » 2/3/2009, 14:30

A probowales w kominiarce? Jak przykryje sluchawke to nie powinna wypadac
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Grzybu » 3/3/2009, 10:41

Ja kiedyś wiozłem na moto siodło do moich koników. Zarzuciłem sprzęt na streeta i przez miasto śmignąłem. Widok pewnie był ciekawy a jechało się całkiem ok.
Może to trochę nie na temat, ale to apropos tego, że wszystko się da - trzeba się tylko postarać xD
pozdr.
Avatar użytkownika
Grzybu
Bywalec
 
Posty: 784
Dołączył(a): 27/4/2007, 10:43
Lokalizacja: Syc.oof

Postprzez Prese » 3/3/2009, 10:53

.
Ostatnio edytowano 3/3/2009, 10:55 przez Prese, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Prese
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 1/6/2008, 17:41
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez Prese » 3/3/2009, 10:54

jak wiekszosc z Was,jak mam tankowac,z gory zakladam za ile zatankuje,ukladam pieniadze w kieszeni i potem leje na rowno,place i znikam :)

ale zawsze sciagam kask,tak sie przyzwyczailem.


Co do ubierania,jak sie nigdzie nie spiesze to jakos mi to nie przeszkadza,nie mysle o tym tylko sie ubieram,ale jak juz mam malo czasu,a tu jeszcze pare minut ubierana przede mna,to zaczyna mnie to irytowac :wink:
Prese
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 1/6/2008, 17:41
Lokalizacja: Mazowieckie

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości




na górê