Zobacz wątek - montaż tablicy rejestracyjnej (normalnie)
NAS Analytics TAG

montaż tablicy rejestracyjnej (normalnie)

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez maruder07 » 7/3/2009, 20:53

YZF R1 napisał(a):ja mam swój patent.

od strony tablicy wk³adasz ¶ruby przez tablice ramkê i k±townik i podk³adka od spodu i nakrêtka dokrêcasz do¶æ mocno i po ptakach. ot monta¿ tablicy... u mnie wygl±da to tak, powiêksz sobie. :wink:



No dobra a nie zapomnia³e¶ o czym¶ czasem?? tablica przecie¿ musi byæ w nocy pod¶wietlona a u ciebie jak widzê to nie wydaje mi siê ¿eby by³a w nocy o¶wietlona. Chyba ze siê mylê....
maruder07
Świeżak
 
Posty: 158
Dołączył(a): 18/8/2008, 16:12
Lokalizacja: Michałowo


Postprzez YZF R1 » 7/3/2009, 21:02

nie nie mylisz siÄ™ kolego...
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez maruder07 » 7/3/2009, 21:08

A ty wiesz ze mog± cie nie przepu¶ciæ na badaniu technicznym??? Ja co¶ na ten temat wiem i o¶wietlenie tablicy musi byæ jak by nie by³o. chyba ze masz znajomego diagnostê co to przymknie na to oko.
maruder07
Świeżak
 
Posty: 158
Dołączył(a): 18/8/2008, 16:12
Lokalizacja: Michałowo

Postprzez PavloRBR » 7/3/2009, 22:07

Cała polska opiera sie na przekrętach i znojomości to podstawa ;) PS YZF w Erłani Fajnie balszka wygląda za kołem ;) zawsze mozna powiedzieć ze nie było miejsca na blaszke wiec tylko tam pasowała ładnie :D:D 8)8)
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady

Postprzez Redd » 7/3/2009, 23:15

maruder07 napisał(a):A ty wiesz ze mogą cie nie przepuścić na badaniu technicznym??


Chłopie.. Byłeś kiedyś na takim badaniu w ogóle?? Wygląda to tak: -O fajny motorek ile pali ile wyciąga ..no no znajomy miał taki. Gościu popatrzy pokręci manetką czy nie za głośno sprawdzi kierunki i światło stopu weźmie kaskę.. Kto by się przejmował sprawdzaniem podświetlenia rejestracji :P
http://bikepics.com/members/reddie/ (otwórz link)
Avatar użytkownika
Redd
Świeżak
 
Posty: 312
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:40
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez PavloRBR » 7/3/2009, 23:34

Redd co sie chłopa czepiasz ;) on jest z Białegostoku a nie od dziś wiadomo ze tam K.Kononowicz sprawuje władze ;D i tam jest inaczej musi byc zgodnie z prawem. bo moje miasto to Białystok (...) tam nie ma takiego czegoś ze bez światełka bedziesz jeździł musi być i już. Tam jest pełen ład i pożądek ;D soryy za offa ale nie mogłem sie powstrzymać :D
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady

Postprzez limak14 » 8/3/2009, 09:50

u mnie kolo na przeglądzie raz to nawet nie widział motocykla na oczy :)
a wracając do tematu-znam kilku gości, którzy mieli wkładane blachy do ramek (nieprzykręcane) i po postoju na parkingu blacha znikała :)ktoś sobie poprostu "pożyczał"
więc ja jestem zwolennikiem starej, prostej szkoly- na śruby/ew. nity
Avatar użytkownika
limak14
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez maruder07 » 13/3/2009, 21:59

PavloRBR napisał(a):Redd co sie ch³opa czepiasz ;) on jest z Bia³egostoku a nie od dzi¶ wiadomo ze tam K.Kononowicz sprawuje w³adze ;D i tam jest inaczej musi byc zgodnie z prawem. bo moje miasto to Bia³ystok (...) tam nie ma takiego czego¶ ze bez ¶wiate³ka bedziesz je¼dzi³ musi byæ i ju¿. Tam jest pe³en ³ad i po¿±dek ;D soryy za offa ale nie mog³em sie powstrzymaæ :D



Nie z Bia³egostoku przepraszam bardzo!!! Do bia³ego to ja mam 40 km a to ma³o nie jest jakie¶ 30min jazdy. A konon to ju¿ epoka kamienia ³upanego i dawno nikt o nim ju¿ nie s³ysza³ bo wyjecha³ do rodzinnego Kêtrzyna na mazurach podobno. No jak wy se chcecie ja tylko zwraca³em uwagê na ten szczegó³ by po tam nie by³o ze zapomnia³em o tym b±d¼ nie wiedzia³em montuj±c tablice pod zadupkiem motorku.
maruder07
Świeżak
 
Posty: 158
Dołączył(a): 18/8/2008, 16:12
Lokalizacja: Micha&#322;owo

Postprzez Fikol » 13/3/2009, 22:41

Sam niedługo będę montował tablice pod zadupkiem o oświetleniu nawet nie pomyślałem (ale to zbędne :D)wydech przelotowy ale myślę że przejdzie przegląd :P. Tak to w naszych stronach jest :)
Avatar użytkownika
Fikol
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 3/6/2008, 19:24
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez zzzubek » 14/3/2009, 10:10

hehe jak to przeczytalem to parsknalem.. wystarczylo nity rozwiercic :lol: ja sobie robilem na niebiesie imbusy bo wszystkie srobki mialem niebieskie w mej suczy.
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez ataman » 14/3/2009, 23:06

Ostatnio widzialem jak chlopaczek na stacji benzynowej przyklejal na super glue do simsona.
Avatar użytkownika
ataman
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 26/2/2009, 19:33
Lokalizacja: PÅ‚ock

Postprzez Przemo_rene » 1/4/2009, 10:07

Ja kiedyś na A2 po zimie jak odwijałem ponad 220 to mnie dogonił jeden w nowej M3 i jak zwolniliśmy bo coś mi pokazywał na tył motocykla to powiedział... że zgubiłem blache...jaki miły spacer miałem te 40 min w jedną stronę...po zgiętą na 3 części (jak się okazało) blachę...sposób mocowania - dwie śruby+po jednej nakrętce zwykłej więc takiego sposobu nie polecam...chyba, że ktoś lubi spacery ;] sam postawiłem na śruby torxy płaskie łebki i nakrętki kontrujące plus maźnięte od strony nakrętek farbą czarną by było jeszcze bardziej super...i jest to chyba teraz najtrwalsze połączenie poza nitami :)
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez YZF R1 » 2/4/2009, 09:15

Redd napisał(a):
maruder07 napisał(a):A ty wiesz ze mogą cie nie przepuścić na badaniu technicznym??


Chłopie.. Byłeś kiedyś na takim badaniu w ogóle?? Wygląda to tak: -O fajny motorek ile pali ile wyciąga ..no no znajomy miał taki. Gościu popatrzy pokręci manetką czy nie za głośno sprawdzi kierunki i światło stopu weźmie kaskę.. Kto by się przejmował sprawdzaniem podświetlenia rejestracji :P


Dokładnie tak jest... Ale wedle prawa kolega ma racje podświetlenie musi być, natomiast ja mam to w nosie i tyle. :wink:
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Fikol » 2/4/2009, 15:50

Czy policja może się do tego przyczepić ,a jeśli tak to jaki mandat ? :)
Avatar użytkownika
Fikol
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 3/6/2008, 19:24
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez Landryss25 » 2/4/2009, 18:58

Zabierają Ci dowód i kierują na badanie techniczne. Mandatu raczej żadnego za to nie ma i też za bardzo na to uwagi nie zwracają. Kiedyś kumpla na kiblu trzymali bardzo często a seryjnie nie miał podświetlenia i nie zwracali na to uwagi.
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości




na górê