Zobacz wÄ…tek - Tani motorek do 4tyÅ›
NAS Analytics TAG

Tani motorek do 4tyÅ›

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez qlik » 26/2/2009, 17:54

s_extrem* napisał(a):W 4 tysiakach ciezko bedzie o przyzwoita cebulke. W tej kwocie rozgladalbym sie ewentualnie za GS-em (moze trafi Ci sie przyzwoity egzemplarz), ale ja osobiscie odlozylbym jeszcze troche i szukal nowszego rocznika lub czegos drozszego, ale zadbanego.


CB400 CB450 początek lat 90 czyli ostatnia seria za 4 to jest górna cena ich.ja mam kupilem za 3 ale i tak jestem zadowolony bo wymienilem lancuch + zebatki olej filtry regulacja gaznika i kontrola zaworow = i tak by trzbe bylo to ruszyc a tak wiem ze juz jest zrobione.I nie wyglada jak z zeszlej epoki :PI GS przy nim jak zabawka wyglada = jest mniejszy,ale to rzecz gustu
Avatar użytkownika
qlik
Świeżak
 
Posty: 130
Dołączył(a): 11/11/2008, 13:34
Lokalizacja: W-wa


Postprzez s_extrem* » 26/2/2009, 22:32

Ja myslalem o 500 ;)
Avatar użytkownika
s_extrem*
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 18/5/2008, 14:43
Lokalizacja: Leszno


Postprzez qlik » 26/2/2009, 22:40

Zdziwiłbys się bo ja to zrobiłem.Na jego korzyśc przemawia jeszcze tania eksploatcja i mała popularnośc bo mało ich jest w Polsce i raczej to sa dobre egzemplarze nie wyrwane psu z gardla.Bo jak wyzej malo o nich wiadomo a poczytaj na googlach,GS z tego co wiem jest drogi w ekspoloatacji ale to jzu nie moja opinia.A ja dokladnie mam 450S i lepiej sie nie dało trafić w tych pojemnosciach i przedziale cenowym to napewno coś mi się tak wydaje
Avatar użytkownika
qlik
Świeżak
 
Posty: 130
Dołączył(a): 11/11/2008, 13:34
Lokalizacja: W-wa

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 42 gości




na górê