Zobacz wątek - Yamaha xj 600 N '99 Inowrocław

Yamaha xj 600 N '99 Inowrocław

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Yamaha xj 600 N '99 Inowrocław

Postprzez LukasBST » 19/2/2009, 20:00

Witam!!

Na sprzedaż mam YAMAHE XJ 600 N z 1999 roku. Jestem jego pierwszym właścicielem w kraju,motocykl ma przejechane:(niepamietam dokladnie ale ma przejechane cos kolo 39 tys jutro sprawdze).Motocykl w stanie bardzo dobrym i zadbanym.Yamaha byla szykowana podemnie i miala mi służyć jeszcze co najmniej dwa sezony jednak życie bywa przewrotne i jestem zmuszony ją sprzedać.

Wspomne jeszcze że nie jestem handlarzem tylko motocyklista który szanuje swój sprzęt,i nie wypisuje bajek jak na innych aukcjach ze motocykl został przygotowany do sezonu i wszystko cacy(kto w polsce szczegulnie pakuje w motocykl kupe kasy zeby go potem sprzedac?).
Odnośnie mojej sztuki jedyne co trzeba przy niej zrobić to wypadało by wyregulować gażniki a co do części eksploatacyjnych to daje sporo gratis tj

-Filtr powietrza DELO wartosci 65zl
-Filtr oleju hiflofiltro 30zl
-Żarówke PHILLIPS MOTOVISION 50zl
-uszczelniacze przedniego zawieszenia 40zl
-pierscienie zbierajace przedniego zawieszenia 40zl
-olej do zawieszenia MOTUL 15W 1L 60zl
-2x klocki hamulcowe EBC 120zl
-płyn hamulcowy CASTROL RESPONSE DOT 4 40zl
-świece zapłonowe NGK 4szt 120zl
-pług pod silnik PLASTBIKE 150zl

Czyli kupujacy dostaje odemnie pakiet warty 715zl!!Gratis bo niby co mam na tym zupe ugotować?Nie wciskam kitow ze wymienilem to i tamto po prostu dostajesz wyżej wymienione rzeczy zapakowane w kartonik w prezencie.

Dodatkowo yamaha ma założoną szybe PUIG (200zl) której już nie licze bo to kwestia gustu.
Motocykl pali nawet w takie mrozy jak teraz na dotyk.
Jest to wersja otwarta czyli dysponuje całą moca 61KM,model po wszelkich zmianach konstrukcyjnych tj:
-2 tarcze hamulcowe
-grubsze lagi
-chłodnica oleju
-podgrzewane gazniki
-swiatla awaryjne
-i pewnie jeszcze inne o których nie wiem

Yamaha jest zarejejstrowana w polsce i ubezpieczona,tak więc jak ktoś jest na tyle twardy zeby jezdzic w tej temperaturze można nia smialo wrocic na kolach do domu,ba nawet bak jest zalany pod sam korek z myślą o mnie.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na oględziny,cena podlega jeszcze ewentualnie małej negocjacji ale tylko po obejrzeniu motocykla osobiście.Motocykl do obejrzenia w INOWROCŁAWIU w kuj-pom.

Odpowiem na wszystkie pytania!Tylko proszę nie pisac maili!!

Kontakt najlepiej telefoniczny: 509464272
GG:3612523 ale polecam zadzwonic mimo wszystko malo siedze przy komputerze.

Zapraszam do kupna bo lepszej okazji pewnie dlugo na allegro nie będzie a u mnie cena jeszcze „zimowa” ;)

Zdjecia beda jutro takze wstawie.
Sracz 600
LukasBST
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl