Zobacz wątek - Sezon 2009 - Dyskusja nt. szans poszczególnych drużyn
Advertisement
NAS Analytics TAG

Sezon 2009 - Dyskusja nt. szans poszczególnych drużyn

Dla fanów czarnego sportu
_________

Sezon 2009 - Dyskusja nt. szans poszczególnych drużyn

Postprzez DK » 16/2/2009, 15:35

Witam.
Zakładam temat z powyższym tytułem i serdecznie zapraszam do wypowiadania się. Swoją opinię wyszłoszę wieczorem/późnym wieczorem.
DK
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22/1/2007, 11:21
Lokalizacja: Zielona Góra


Postprzez Piankowy Marynarzyk » 16/2/2009, 15:46

Ekstraliga :

1.Leszno
2.Gorzow
3.Czestochowa
4.Torun
5.Wroclaw
6.Zielona Gora
7.Gdansk
8.Bydgoszcz

1 liga :

1.Tarnow
2.Ostrów Wlkp
3.Rzeszow
4.Grudziadz
5.Rybnik
6.Poznan
7.Daugavpils
8.Gniezno

Takie tam moje przemyslenia ,raczej nie licze na niespodzianki w 1-3 miejscach ,jednak w pozostalych moze dojsc do duzysz roszad.
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia


Postprzez luucan » 16/2/2009, 17:17

jak dla mnie

1 leszno
2 czewa
3 torun
4 zielona
5 gorzow
6 wrocław
7 gdansk
8 bydzia

zaznaczam że na miejscach 1-3 roszady dowolne jak i na 4-6 i 7-8 taka prawda typy są jakie są, bo w tym momencie żadna druzyna z e-ligi nie ma ławki rezerwowych. jedna kontuzja i z 1 można spaść na 6
Suzuki GS500E '94
Avatar użytkownika
luucan
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 21/2/2006, 13:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez adams16 » 17/2/2009, 09:29

1.Bydgoszcz
2.Toruń
3.Leszno
4.Częstochowa
5.Zielona Góra
6.Gorzów
7.Wrocław
8.Gdańsk
Avatar użytkownika
adams16
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18/7/2008, 13:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez DK » 17/2/2009, 21:22

Hm, liczyłem że uzasadnicie swoje wybory :)
Wiadomo, że teraz możemy sobie teoretyzować, bo początek sezonu wszysko zweryfikuje, ale plan mój taki ;)

1.Leszno
Zatrzymany skład z poprzedniego sezonu, co w związku oslabieniem Unibaxu stawia Unię w pierwszym szeregu do złota.

2.Toruń.
Mimo straty Andersena Unibax będzie walczył o podium z...

(3)... Zieloną Górą
Falubaz zatrzymał wszystkich podobnie jak Unia i myślę, iż będzie silniejszym zespołem niż w 2008r. Jak dobrze pójdzie włączy się do walki o wyższe miejsce niż trzecie. Głowny mankament - brak zawodnika rezerwowego, który zasąpiłby kontuzjowanego kolegę.

Dalej jest już trudniej. Częstochowa, Wrocław, Gdańsk i Gorzów to ekipy, które będą znakiem zapytania dość dużym. O ile Częstochowę i Gorzów widzę raczej wyżej w tabeli to Wrocław i Gdańsk tak naprawdę jest wielką niewiadomą, jeśli każdy zawodnik pojedzie tam na swoim poziomie sporo namieszają.

8.Bydgoszcz
Polonia mimo kilku wzmocnień moim zdaniem kwalifikuje się do spadku, Jonsson, Sajfutdinov i Chrzanowski to nie jest trójka, która zapewnia walkę z czołowymi drużynami, a bracia Davidssonowie i Buczkowski startowali w Polonii, gdy ta spadła do I ligi.

Taka krótka pobierzna analiza, do której możecie mieć wiele zastrzeżeń.
DK
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22/1/2007, 11:21
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez bc. » 2/3/2009, 16:14

A prawda jest taka, że dużą niespodziankę sprawi wam Polonia. Pomimo tej wpadki ze spadkiem di I ligi w tym sezonie dzięki Jonssonowi i Sajfutdinovi, którzy pokazali nie raz, że sa czołowymi zawodnikami Polonia ma szanse na wyższe miejsca. Do tego Davidsson, który jeżeli się przebudzi to potrafi 10 pkt zdobyć. Buczek jak to Buczek zależy ale zawsze cos dorzuci. Co z Chrzanowakim to zobaczymy...

Zobaczycie, że Polonia będzie liczyc sie w stawce...
bc.
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 30/12/2008, 17:25
Lokalizacja: k-p

Postprzez Hamulec » 3/3/2009, 11:31

Witam. Staram się być ostrożny w takim temacie. Mam dużo szacunku do Wszystkich drużyn. Nic nowego nie powiem ale teoretycznie każdy zespół ma szanse. Nieprzewidywalne sytuacje itp. mogą zmienić wszystko w jednej chwili. Atutem mojej Unii Leszno jest na pewno młodzież jak i poprzedni skład oraz Prezes i CzeCze. Niech wszystko zweryfikuje walka na torze. Pozdrawiam Wszystkich miłośników czarnego sportu.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez adams16 » 3/3/2009, 19:57

bc. napisał(a):Zobaczycie, że Polonia będzie liczyc sie w stawce...


Brawa dla kolegi :)
Avatar użytkownika
adams16
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18/7/2008, 13:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Hamulec » 3/3/2009, 21:06

Z szacunkiem dla wszystkich kibiców i drużyn, proponuję brawa zostawic na czas po wygranym meczu i na koniec rozgrywek. Przed nami Wszystkimi ciężki sezon.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez Nefretete » 5/3/2009, 20:11

1. Tarnów - najlepsza ekipa (tylko czy dojada z kasą do końca sezonu),
2. Ostrów - drugi najlepszy skład,
3. Rzeszów - parę dobrych osób w składzie,
4. Grudziądz - swój tor + walczący skład zrobi swoje,
5. Poznań - u siebie mogą każdego pokonać - ale jednak skład gorszy niż rok temu,
6. Daugvpils - wygrać mogą raczej tylko u siebie,
7. Gniezno - raczej na więcej nie dadzą rady,
8. Rybnik - mało kasy, no i dlatego ostatnie miejsce może być.

Gdzie od miejsca 5-8 wszystko się zdarzyć może :)
www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/ | Życie nie powinno być podróżą do grobu(...)Jest raczej ślizganiem się z boku na bok z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksponowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem:Cholera, ale jazda!=)
Avatar użytkownika
Nefretete
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 188
Dołączył(a): 31/12/2006, 00:35
Lokalizacja: Warszawa- Wlkp.

Postprzez dominikok93 » 8/6/2009, 19:36

sory za ot ale uważam że cognor jest najlepszy, nawet bez pedersena mamy pkt a z nim dajemy rade więcej.

Toróń jest dobry ale kiedyś muszą przegrać, ubiegły sezon pokazał że faworyt może odpaść (Włókniarz był faworytem i przez wypadek nie dostali mistrza) jak teraz toruń się podknie to Czestochowa jest mistrzem !

CKM najlepszy jest ale ale ale... !!
dominikok93
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 7/6/2009, 19:53



Powrót do Żużel



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê