Zobacz wątek - Poszukiwania moto - pomoże ktoś?

Poszukiwania moto - pomoże ktoś?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

Poszukiwania moto - pomoże ktoś?

Postprzez sarar » 16/2/2009, 13:18

Witam,
To dopiero mój drugi post jednak forum śledzę od jakiegoś czasu, od momentu gdy zdecydowałem się na SV. Strasznie podoba mi się to moto a do tego jest naprawdę niedrogie. Więc tak, szukam SV 650 po 2003r, najchętniej wersja N chociaż S-ki nie dyskwalifikuję. Znalazłem na allegro kilka modeli, gdyby ktoś z Was rzucił na to krytycznym okiem to byłbym niezmiernie wdzięczny. A może ktoś zna którąś z tych maszyn.
1) numer1 (otwórz link) - wydaje się być ok poza defektami podanymi w opisie, na plus cena, dodatki, no i moto chyba nie jest od handlarza
2) numer2 (otwórz link) - na plus dodatki, raczej dobry stan i od osoby prywatnej
3) numer3 (otwórz link) - kolejny faworyt, dużo dodatków, raczej dobry stan
4) numer4 (otwórz link) - wiele nie powiem ale stoi niedaleko wawy więc dlatego mnie zainteresował
5) numer5 (otwórz link) - podobnie jak numer4
6) numer6 (otwórz link) - podobnie jak numer4
7) numer7 (otwórz link) - patrz numer4

W grę wchodzą oczywiście też inne motocykle, myślałem o Z 750, Fazerze 600, Bandit raczej odpada ale nadal wygrywa SV-ka.

Czekam na konstruktywne uwagi, które wniosą coś do tematu ;)
sarar
Świeżak

Powrót do Motocykle