Zobacz wÄ…tek - Bieszczadzcy motocyklisci
NAS Analytics TAG

Bieszczadzcy motocyklisci

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Bieszczadzcy motocyklisci

Postprzez jasny gwint » 7/2/2009, 18:58

Otwieram nowy temat, może coś podobnego już jest, (ale jakoś nie mogę zmaśleć). Jeśli jest to proszę podać link. Chciałbym tutaj zrobić coś na zasadzie jakiegoś kącika kontaktowego. Ja na przykład mam motocykl mam chęć na jazdę, lecz bardzo często jeżdżę solo, nie, dlatego ze tak lubię, lecz mam małe znajomości wśród motocyklistów z mojego rejonu. Może w dużych miastach jest inaczej, prędzej motocykliści mogą się zorganizować. Nie chodzi mi konkretnie o jakieś wielkie wyprawy, tylko na przykład wyjazdy na weekend. Wiadomo, że w kupie raźniej i weselej.
Np. dzisiaj jeździłem moto do Rzeszowa. Jak na tą porę roku to dzień dzisiejszy był przepiękny na małą wycieczkę, zwłaszcza po kilku zimowych miesiącach postu od motocykla. Spotkałem w okolicach Boguchwały kilu motocyklistów jadących razem no i to jest fajne jeden dzień pogody a oni potrafili się zebrać i razem poganiać. Organizacja wycieczki mogłaby być na zasadzie, że dzisiaj jadę tam i tam i czy ktoś ma ochotę pojechać ze mną i tyle. Można. Np. odpowiedzieć, że tam nie ma, po co jechać Jedźmy gdzie w inne miejsce, no i dobra możemy jechać gdzie indziej. Nie raz tak jest, że, jest czas, jest pogoda, jest paliwo a człowiek się kreci tam i z powrotem. Głównie chodzi o krótkie wypady, dlatego najłatwiej z tubylcami się dogadać.
Ostatnio edytowano 2/3/2009, 07:50 przez jasny gwint, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
jasny gwint
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 3/9/2008, 21:17
Lokalizacja: wies Ustianowa Górna (Bieszczady)


Postprzez harnasisko » 28/2/2009, 23:55

Czesto śmigay też sami na 2 skuterki z kolega, wiec tez zapraszam do wspólnych wypadów. A co do wiekszej pojemności jest w ustrzykach motorkow, tylko rzecz w tym mało osub siedzi na internecie tego typu forum. Czesc osob znam. pozdrawiam Hubert
harnasisko
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 22/2/2009, 00:30
Lokalizacja: Ustrzyki Dolne


Postprzez adriankicka » 7/3/2009, 17:20

Witam ja też posiadam motorek niezbyt szybki do jazdy ale najgorszy też nie jest :) i z chęcią mogę się na rózne wycieczki łapać do Jarosławia mam z 60 km z w stronę Lubaczowa :) a wy z której strony rzeszowa jestescie pozdrawiam??
adriankicka
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 12/4/2007, 10:21
Lokalizacja: Narol/Podkarpackie

Postprzez jasny gwint » 8/3/2009, 17:01

Dzieki za zainteresowanie. Bliżej sezonu może bedzie wiecej chętnych.
jasny gwint
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 3/9/2008, 21:17
Lokalizacja: wies Ustianowa Górna (Bieszczady)

Postprzez PavloRBR » 9/3/2009, 23:32

jasny gwint
czy Ty i Paweł "sychy CBR F3" to rodzina ?? bo nam go i cos wspomniał kiedys ale nie pamiętam
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady

Postprzez jasny gwint » 12/3/2009, 20:56

PavloRBR
Tak jak najbardziej, ojciec i syn. Paweł w niemczech nagina. Też coś wspomonał o koledze z pod Brzozowa.
jasny gwint
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 3/9/2008, 21:17
Lokalizacja: wies Ustianowa Górna (Bieszczady)

Postprzez jasny gwint » 22/4/2009, 19:41

jedzie ktoś od nas do Małej?
jasny gwint
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 3/9/2008, 21:17
Lokalizacja: wies Ustianowa Górna (Bieszczady)

Postprzez chachurka » 26/4/2009, 19:19

jasny gwint napisał(a):jedzie ktoś od nas do Małej?

Właśnie wróciłem z tego zlotu w Małej. tzn. pojechałem tam zjadłem kiełbasę, pooglądałem moto i pojechałem w Bieszczady. Powiem szczerzy liczyłem na coś lepszego. Myślałem, że wszystko będzie dobrze zorganizowane. Niestety się zawiodłem. Zero atrakcji, mnóstwo motorów (ciężko gdziekolwiek się dostać) wszyscy najeżdżają na siebie. Można powiedzieć, że ok 12 już się zaczęli ludzie do domów zawijać. Ogólnie zlot w małej oceniam na 4/10 .
Avatar użytkownika
chachurka
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 26/8/2008, 10:34
Lokalizacja: Przemyśl



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê