Zobacz wątek - Jaki szosiak do 6600zł
NAS Analytics TAG

Jaki szosiak do 6600zł

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez zephyr47 » 1/2/2009, 12:20

Bandzior albo CB 500. Życzę udanego zakupu :-)
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna


Postprzez Vito_Corleone » 1/2/2009, 12:32

Nie ma co się bać wagi motocykla. Zdecydowanie brałbym bandyte.
Vito_Corleone
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5/1/2009, 22:02


Postprzez zephyr47 » 1/2/2009, 16:04

No dokładnie. Waga nie ma większego znaczenia. Najważniejszy jest stan motorka. A na twoim miejscu szukałbym tylko w wród tych dwóch modeli. Jeśli chodzi o osiągi i spalanie to są bardzo podobne. bandzior ma lepsze hamulce, ogólnie jest miękkszy i w praktyce sprawia wrażenie trochę mniej sportowego. CeBulke łatwiej wyrwać na koło, ma tańszy serwis, równiej oddaje moc i w końcu to Honda :P
Bierz to co znajdziesz w lepszym stanie
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna

Postprzez dambandit » 1/2/2009, 16:54

Trochę jeździłem tym i tym a bandziora mam do dziś . silnik 600 lepiej radzi sobie na trasie , wieksza pojemność i moc sprawia że nie trzeba redukować przy wyprzedzaniu tak często . Spalanie sam nie wiem cb 500 paliła mi średnio mniej ale jak sie jej dawało w palnik to potrafiła swoje wypić , może to dziwne ale przy ostrym pałowaniu brała więcej niż bandit . Co do tego prowadzenia to na małym torze kartingowym pod częśtochową jeśli można to nazwać wogóle torem gdzie czasami smigam bandziorem dużo lepiej jeździ mi się po tych zakrętach , lepiej się składa i wychodzi z zakrętu , wiec honda nie jest napewno bardziej sportowa jej tylnie zawieszenie nie wyrabia poprostu .
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole

Postprzez Qba_Zeus » 1/2/2009, 21:12

dambandit napisał(a):Spalanie sam nie wiem cb 500 paliła mi średnio mniej ale jak sie jej dawało w palnik to potrafiła swoje wypić , może to dziwne ale przy ostrym pałowaniu brała więcej niż bandit .


To nic dziwnego - żeby uzyskać te same efekty musiałeś mniejszy silnik dużo bardziej wysilić. Często trochę większe silniki palą przy dużych prędkościach mniej niż ich mniejsi bracia.
Avatar użytkownika
Qba_Zeus
Świeżak
 
Posty: 156
Dołączył(a): 7/1/2009, 15:28
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê