Zobacz wątek - Szczecin i okolice
Advertisement
NAS Analytics TAG

Szczecin i okolice

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Szczecin i okolice

Postprzez blakeM » 27/1/2009, 22:33

witam,
są jacyś Szczecinianie na tym forum?
zaczynam jazdę na motocyklach, a zbytnio nie mam znajomych, którzy wspomogli by radą, 'asekuracją' etc.

do tego, gdzie można potrenować technikę jazdy? czy najlepszym miejscem będzie awaryjny pas startowy na drodze do Chociwla?

pozdrawiam
blakeM
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24/6/2008, 19:16
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez Moto_Mysz » 29/1/2009, 15:30

Pewnie ze sa :). Tez jestem swiezym motocyklista. Co do tematu to dzial chyba nie ten.
Avatar użytkownika
Moto_Mysz
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2/1/2009, 16:57
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez jogurtt » 29/1/2009, 23:04

nie ma 8)
:twisted:
Avatar użytkownika
jogurtt
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 31/10/2008, 15:57
Lokalizacja: Wrocek/Liverpool

Postprzez DetoX » 29/1/2009, 23:42

Pas startowy może się przydać jak chcesz sobie spokojnie potrenować hamowanie awaryjne.

Jak chcesz trochę pośmigać na zakrętach i może na 2000 metrowym odcinku prostym bez dziur, wybojów, wertepów i innych uroków naszych dróg to zapraszam na trasę OSÓW - JEZIORO GŁĘBOKIE, ulicą MIODOWĄ. Trasa długa nie jest ale za to nówka asfalt, po prostu nazwa ulicy odnosi się do stanu drogi :). Myślę, że kolejnym plusem jest to, że praktycznie nie ma tam żadnego ruchu. Tylko Ty, motocykl i asfalt :)
Obrazek
Avatar użytkownika
DetoX
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 18/6/2008, 21:58
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez blakeM » 30/1/2009, 10:10

ok, dzieki. na pewno odwiedze ta trase ;D
a jaki serwis w Szczecinie polecacie?
blakeM
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24/6/2008, 19:16
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Traperoso » 31/1/2009, 21:11

DetoX napisał(a):Pas startowy może się przydać jak chcesz sobie spokojnie potrenować hamowanie awaryjne.

Jak chcesz trochę pośmigać na zakrętach i może na 2000 metrowym odcinku prostym bez dziur, wybojów, wertepów i innych uroków naszych dróg to zapraszam na trasę OSÓW - JEZIORO GŁĘBOKIE, ulicą MIODOWĄ. Trasa długa nie jest ale za to nówka asfalt, po prostu nazwa ulicy odnosi się do stanu drogi :). Myślę, że kolejnym plusem jest to, że praktycznie nie ma tam żadnego ruchu. Tylko Ty, motocykl i asfalt :)


Łahahaha :D:D:D Święta prawda co kolega pisze. Takich dróg jak miodowa w Polsce ze świecą szukać, nawierzchnia jest perfecto. Z drugiej jednak strony, uważaj tam... otóż nieraz nawet w dobrą pogodę potrafi miejscami nie być tak przyczepnie jak się wydaje: cała droga jest pod konarami drzew ^^ W lato wiadomo spoko można nam trenować, choć w razie pomyłki drzewa nie przywitają Cię z otwartymi ramionami. Polecam wtedy jakieś odcinki typu nowy asfalt za zdrojami. Dokładnie nie potrafię wytłumaczyć gdzie. Dawno tam jechałem, jak naprawię moto i będzie pogoda to wytłumaczę. Pozdro dla szlachty ze Szczecina ^^
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin



Powrót do Technika jazdy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr