Zobacz wątek - Do którego roku produkowana była Honda CBR F4 i ?
NAS Analytics TAG

Do którego roku produkowana była Honda CBR F4 i ?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez jordan23 » 27/1/2009, 22:06

YZF R1 co masz na myśli ?:/ Co za gadanie ...
Avatar użytkownika
jordan23
Stały bywalec
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 23/2/2008, 11:40
Lokalizacja: jestem?


Postprzez OvertakeR » 28/1/2009, 00:22

Dla niego to zbyt "mulowate", zeby nazwac to motocyklem sportowym klasy 600.
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53


Postprzez jordan23 » 28/1/2009, 09:56

Ehh :/
Avatar użytkownika
jordan23
Stały bywalec
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 23/2/2008, 11:40
Lokalizacja: jestem?

Postprzez PAJĄK1984 » 28/1/2009, 10:23

zastanawiam sie czy YZF R1 ma jakies zaburzenia emocjonalne czy poprostu ma malego wacka :P ..... ciagle sie powtarza ta sama historia,facet twierdzi ze F4i jest mulowata bo jego R1 ma pewnie 2,7 sec do setki..... no ale niestety F4i ma jakies 2,9-3,0 sec do setki :lol: normalnie szok... hehe ...... a moze ktos mu cukru nasypal do baku ???? heh pozdro ...
PAJĄK1984
Świeżak
 
Posty: 73
Dołączył(a): 8/7/2008, 20:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez CeBeRek » 28/1/2009, 13:58

Ja już pisałem, że wkurza go to, że jeździ takim motocyklowym golfem 3.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez Pisiu » 28/1/2009, 15:39

CeBeRek napisał(a):Ja już pisałem, że wkurza go to, że jeździ takim motocyklowym golfem 3.


Haha :lol: YZF dobrze gada,cbr jest mułowata.Jak nie ma tych 180 koni i nie leci czysta to lipa,nie nadaje sie to to do jazdy po polskich drogach.. A tak poważnie dla mnie sprzet niezawodny,ciezko to zajezdzić i też o tym myśle jak przybędzie gotówki (oczywiście do sztuntu) :twisted:
Pisiu
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 993
Dołączył(a): 1/8/2006, 22:00
Lokalizacja: Czarnobyl

Postprzez pablomotors » 28/1/2009, 15:56

Każdy ceni w motocyklu co innego. Kupujemy motocykl dla siebie a nie dla kumpla czy kogoś innego. Jeden kieruje się wygodą a inny osiągami więc nie widzę powodu żeby jakiś motocykl nie miałby być produkowany.
Avatar użytkownika
pablomotors
Świeżak
 
Posty: 453
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:06
Lokalizacja: Maczu-Pikczu

Postprzez YZF R1 » 28/1/2009, 20:36

bo F4 to porażka miałem F4 i gdybym się nogami nie odpychał to bym nie jechał, po niej miałem R6 z99 i ZX6R z 2003 a przed F4 sracza 750 i wszystkim wciągałem te wasze wspaniałe niezawodne F4

jordan to nie gadanie tylko to najgorszy motocykl w moim życiu a troche ich było

pająk kolego a co ty tak o tym moim wacku interesuje cie czy co? R1 ma tyle samo co F4 2,9 jak byś chciał wiedzieć. i weź pod uwagę fakt że nigdy nie porównywałem F4 do r1 tylko do innych 600 które miałem osobiście bo wtedy można coś powiedzieć bądź obiektywny proszę a nie tak że jak mam R1 to już wszystko dla mnie to szajs powtarzam ci jeszcze raz każda inna 600 tylko nie F4.

overtaker dokładnie!

pisiu też kiedyś dorośniesz do R1 i inaczej będziesz gadał jak będziesz jeździł na troszkę bardziej wymagającym motocyklu od 600.

dr.artur co mam ci powiedzieć jak tak to czytam to tak mi zaleciało historia wyssana z palca ale jesli już prawdę piszesz to powiem ci szczerze ze dresy ostatnio coraz częściej po gixy sięgają...

ceberek mnie nie wkurza to ze jeżdżę motocykle popularnym jak np golf3 czy bmw3 wkurza mnie to ze nikt z was nie podchodzi obiektywnie od tematu i każdy twierdzi że jak mam r1 to f4 to padlina jeszcze nie miałem r1 a już wiedziłwem ze to padlina bo jak kupiłem f4 to żałowałem jak cholera ze sprzedałem sracza bo zjadał f4 juz przy puszczaniu sprzęgła nie wiem co wy z tą r1 kuźwa zazdrościcie czy co bo juz sam nie wiem. gdybym nie miał nie wiedział nie znał się to rozumiem że byście sie wściekali ale miałem i wiem co to za stuff sprzedając całowałem klienta po rekach ze kupił tą padaczkę ode mnie pomimo ze była zadbana i w dobrym stanie.


F4 stanowczo mówię nie i zawsze to będę mówił a kiedyś kiedyś przyznacie mi racje jak sprzedacie i kupicie inną 600 lub coś większego to będziecie wiedzieli o czym mowie bo naradzie to mam takie wrażenie jak bym rozmawiał ludźmi którzy sprzedali swoje gs-y i kupili f4 i są podrajcowani że mają pierwszą 600 w sumie rozumiem bo też stopniowałem sobie moc pojemność motocykli ale nie negujcie 1000-ca bo mi tu amatorką śmierdzi tudzież opinią ludzi którzy nigdy na 1000cu nie jechali no proszę was.

pozdrawiam
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez OvertakeR » 28/1/2009, 21:04

F4 to porażka miałem F4 i gdybym się nogami nie odpychał to bym nie jechał
Wiec mowisz, ze kiłej by ja wzial? No prosze Cie, to mowi motocyklista? Szanuje CIe jak kazdego innego czlowieka na forum, ale tego typu opinie zarezerwowane sa dla skuterowcow. Zauwaz, ze Honda wolala bardziej zbalansowany sprzet, nie tylko dzika moc (vide Kawasaki). Nie jest to najbardziej udany model, ale nie jest to cos, co z miejsca nalezy negowac! "125" maja duzo gorsze osiagi i tez jezdza i ludzie nie narzekaja na nie, kiedy przesiada sie na "1000" - "Ta moja stara RS125 to mul straszny byl, jedynie 7 sekund do setki". Widziales kiedys gdzies taka opinie?
F4 jest naprawde ladnym motocyklem, a dla nieobeznanych mocy jest az nadto. Moze momentu nie ma az tak wiele, ale w koncu to nie jest jawa, czy MZ!

Co do Twojego wacka - kazdy tak pisze, poniewaz tak wygladaja Twoje posty - "R1 to, R1 tamto, ogolnie cacy. F4 bleee". Nikt Cie tutaj nie probuje obrazic, ale dosc skutecznie podsuwasz nam argumenty do dyskusji.
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53

Postprzez YZF R1 » 28/1/2009, 21:11

Kolego bo to odpychanie się nogami to przenośnia. a o wacku to nie do ciebie było tylko do pisia, po to jest forum aby dyskutować nie prawdasz. i wcale nie pisze w każdym poście że r1 to czy r1 daleki jestem od tego, to wy właśnie jak nie wiecie czego się czepić ze jadę po f4 to sie czepiacie R1. taka prawda. to wy zaczynacie temat r1 bo najlepsza obroną jest atak. a ja sie z wami na forum nie bede przepychał bo nie od tego ono jest ale jeśli mam okazję powiedzić coś na temat sedesu jakim jest Honda F4 to mówie bo miałem jeźdizłem i byłem bardzo nie zadowolony!!!! i nic o R1 w tym temacie nie powiedziałem. i nie obrażam użytkowników F4 tylko wyrażam opinie na temat swojego motocykla z przed kilku lat. no prościej sie nie da panowie. poczytajcie wiele innych tematów jak ludzi jeżdżą po innych motocyklach to normalka że każdy ma swoja opinię ważne aby było oparta na czymś ja swoja opieram na podstawie posiadanie niecały rok tego motocykla. tyle pozdrawiam

aaa overtaker jesteś w błędzie że Honda stawia na zbalansowaną moc obejrzyj komercyjne reklamy jak honda sie reklamuje w stanach twierdzą ze ich sportowe motocykle to niesamowicie zaawansowane motocykle mechanicznie i elektronicznie są stworzone na tor są szybki agresywne i nie do pobicia... no please gdzie tu prawda oni nie stawiają na zbilansowana moc oni nie potrafią zrobić silnika który agresywnie sie wkręca. są niezawodne są solidne to fakt ale nie zapominajmy ze są to motocykle sportowe a od tej strony stoją blado....
Ostatnio edytowano 28/1/2009, 21:24 przez YZF R1, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dambandit » 28/1/2009, 21:23

F4i jest poprawna do bólu i dlatego strasznie nudna .

Przedmówca miał już w swoim życiu trochę motorów wiec wie o czym mówi . Natomiast reszta to chyba głownie widziała honde na zdjęciu i pisze jakie to zaje....... moto .

yzf r1 dobrze mówi polać mu :)
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole

Postprzez YZF R1 » 28/1/2009, 21:26

dambandit napisał(a):F4i jest poprawna do bólu i dlatego strasznie nudna .

Przedmówca miał już w swoim życiu trochę motorów wiec wie o czym mówi . Natomiast reszta to chyba głownie widziała honde na zdjęciu i pisze jakie to zaje....... moto .

yzf r1 dobrze mówi polać mu :)


bo Honda to Honda kolego nie wiesz.... :wink:
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Raczek_6 » 28/1/2009, 21:30

Po sradzie 750, F4 to będzie porażka, nie ma się co okłamywać.
F4 jest rewelacyjnym motocyklem po 500, w klasie 600 niestety do sportów nie będzie należała, raczej do turystyków bym ją zakwalifikował.
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Cezarjusz » 28/1/2009, 22:38

Czepiacie się YZF R1 ze ja pier...., kolega wypowiada sie z własnego doświadczenia, ma swoje zdanie i tyle, po 2 nikogo nie obraza w odróżnieniu co do niektórych i w ogole to gada na temat a Wy wyjeżdzacie z tekstem o Wacku żal...
Przepraszam za offtop a i F4 to kaszana ;)
Zdrówka :D
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jordan23 » 28/1/2009, 23:01

Założyłem temat "do którego roku była produkowana F4i . Koniec OFFTOPA ! Darujcie sobie już tą wygadywankę. :) Każdy niech sobie myśli co chce na temat tego motocykla .End
Avatar użytkownika
jordan23
Stały bywalec
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 23/2/2008, 11:40
Lokalizacja: jestem?

Postprzez Pisiu » 28/1/2009, 23:04

YZF R1 napisał(a):a o wacku to nie do ciebie było tylko do pisia


Pokaż mi w którym miejscu napisałem ci coś o wacku? :lol:
Pisiu
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 993
Dołączył(a): 1/8/2006, 22:00
Lokalizacja: Czarnobyl

Postprzez OvertakeR » 28/1/2009, 23:43

Doktorku (:D :D :D), nie rob smietnika z powaznego tematu.
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53

Postprzez Konig » 28/1/2009, 23:53

Rozglądałem się za F4i (aktualnie śmigam GS500), ale czytając komentarze chyba dołożę i zdecyduję się na RR
Konig
Świeżak
 
Posty: 433
Dołączył(a): 14/8/2008, 20:21
Lokalizacja: Triocity

Postprzez YZF R1 » 29/1/2009, 00:02

Pisiu napisał(a):
YZF R1 napisał(a):a o wacku to nie do ciebie było tylko do pisia


Pokaż mi w którym miejscu napisałem ci coś o wacku? :lol:


fakt pisiu przeoczenie to pająk pisal coś o moich genitaliach. przepraszam i zwracam honor nastąpiła pomyłka. Aczkolwiek za twoja wypowiedź też powinienem cie przewinąć przez kolano i zlać do czerwonej du.py. :?
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jordan23 » 29/1/2009, 09:52

KONIEC OFFTOPA ! Prosze :/
Avatar użytkownika
jordan23
Stały bywalec
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 23/2/2008, 11:40
Lokalizacja: jestem?

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości




na gr