Zobacz wątek - Sprzedam kawasaki kmx 125 2001r Warto!!!

Sprzedam kawasaki kmx 125 2001r Warto!!!

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Sprzedam kawasaki kmx 125 2001r Warto!!!

Postprzez MaGIER » 20/1/2009, 22:16

Witam! Mam do sprzedania kawasaki kmx 125 z 2001r. Sprowadziłem ten motorek dla siebie 1,5 roku temu z Niemiec ,
sprzedaje tylko dlatego ,że chcem się przesiąść na coś większego. Jest zarejestrowany i ubezpieczony , ma ważny przegląd.
Ma przejechane 22236 km , olej w skrzyni był wymieniany zawsze na czas - lałem Motul transoil expert ,a do mieszanki Motul 800 2t.
Klocki , napęd i opony są w dobrym stanie - przejadą jeszcze sezon. Silnik chodzi ładnie, bez żadnych niepokojących stuków,
ma bardzo dobrą kompresję . Ogólnie motorem jeździłem po lesie , nie był katowany ,zawsze po dłuższej przejażdżce
smarowany łańcuch specjalnym preparatem , filtr powietrza często czyszczony . Jest trochę porysowany jak każdy motor enduro .
Nie jest podpicowany pod sprzedaż , zawsze tak wygląda ,bo staram się o niego dbać. Nie ma ukrytych wad. Warto przyjechać,
zobaczyć i przejechać się nim .
Polecam osobom zaczynającym przygodę enduro .Cena jaka mnie interesuje to 5100zł do negocjacji , dlatego że jest zarejestrowany
w kraju i ubezpieczony ( łączny koszt rejestracji ze wszystkimi papierami wyniósł mnie 700zł ).Wiem ,że można znaleźć taniej kmx ,
ale przeważnie są to motory do zarejestrowania w kraju ,ten już jest zarejestrowany
( dowód , karta pojazdu , przegląd do czerwca 2009 i ubezpieczenie do lipca 2009).
Jeżeli masz pytanie to dzwoń- mój numer kom.600 081 398 - dzwonić po 15 , albo pisz - gg 11267221.
W motorze wymieniłem i dokupiłem przez 1,5 roku :

-nowy tłok wossner wraz z pierścieniami
- klocki hamulcowe
-linkę obrotomierza
-linkę gazu
-linkę sprzęgła
-czujnik światła stop
-handbary polisport
-błotnik z lampą tylnią polisport
-przedni błotnik polisport
-oponę tylnią mitas c-16
-oponę przednią shinko
-łożyska w tylnim kole razem z simeringami
-akumulator
-święcę NGK (platynową)

Dokładam oczywiście :
oryginalne kierunkowskazy ,lusterka, błotnik przedni ,błotnik tylny z lampą ,podnóżki pasażera , osłonę łańcucha , osłonę na tarczę z przodu .

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b8 ... 72bca.html
więcej zdjęć na e-mail
MaGIER
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl