Zobacz wątek - sprzedam daytone 675 2007r 6500km

sprzedam daytone 675 2007r 6500km

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

sprzedam daytone 675 2007r 6500km

Postprzez Flow » 10/1/2009, 14:39

Witam mam do sprzedania motocykl marki Triumph Daytona 675 kupiony w polskim salonie w Lodzi,jestem drugim wlascicielem, pierwszy przejechal nim 1200km ja zrobilem ponad 5tys,motocykl nigdy nie lezal na boku,nie mial nawet parkingówki,stan jest naprawde idealny,jestem motocyklista i wstyd byloby mi sprzedawac padake innemu motocykliscie,daytona 675 byla mistrzem supersportów w latach 2006-2007 , do tej pory wygrywa w testach z k7 750 czy np ducati 848, posiadam do niego ksiazke serwisową (robione mial 2 przeglady serwisowe,pierwszy po 950km a drugi po roku uzytkowania) wszystkie papiery od moto sa w moim posiadaniu,daytona posiada seryjny amortyzator skretu,tankpad,oraz przewody hamulcowe w stalowym oplocie,motocykl sprzedaje poniewaz wyjezdzam a po powrocie musze niestety kupic auto. moge w 100% zapewnic ze moto nie mialo przeszlosci wypadkowej,na plastikach nie ma nawet rysy,naprawde nie ma sie do czego przyczepic,zreszta motocykl ma dopiero rok i byl moim oczkiem w glowie. zapraszam do ogledzin w Lodzi.cena do małej negocjacji

wiecej info na PW

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=526913990
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl