Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Przeróbki motocykla - motocyklista a...
Advertisement
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Przeróbki motocykla - motocyklista a...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 29/8/2013, 02:03

Komentatorzy napisał(a):A wie ktoś może jak wygląda sprawa z tablica rejstracyjną przy osi tylnego kola? Często spotykane w motocyklach ze stanów, tablica jest widoczna,podświetlona itp tylko znajduje się z boku pojazdu i jak to wtedy prawnie wygląda?<br><hr>NoName<br>
Mam tak zamontowaną w swojej 14 i nie mam z tym problemów z Policją.<br><hr>Dave.1606
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 17/8/2016, 21:55

A co jeżeli mam zamontowane oświetlenie led, ale włączam tylko na postoju z kumplami lub zlotach?<br><hr>Gg
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/10/2016, 17:18

Komentatorzy napisał(a):A co z trendem na zamieniane oryginalnych lamp na te z Wbudowanymi kierunkowskazami? Zapewnia ona dobry efekt wizualny ale czy jest zgodna z prawem gdy pozbędziemy się oryginalnych lamp?<br><hr>keraj<br>
WÅ‚aÅ›nie zakupiÅ‚em motocykl z tylnym Å›wiatlem zintegrowanym z migaczami po obu stronach bÅ‚otnika. ÅšwiatÅ‚a te majÄ… biaÅ‚e klosze. Podczas jazdy Å›wiecÄ… na czerwono, gdy wÅ‚Ä…czam migacz, jedno z nich wtedy Å›wieci na pomarañczowo.
Niestety goÅ›ciu na przeglÄ…dzie, jak to zobaczyÅ‚ to mnie przegoniÅ‚. Policja raz oglÄ…daÅ‚a mój motocykl przy rutynowej kontroli, ale nie zgÅ‚aszali zastrzeżeñ.<br><hr>Mono
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê