Zobacz wÄ…tek - Troche smutnej historii
NAS Analytics TAG

Troche smutnej historii

O wszystkim
_________

Postprzez Maja.M » 7/1/2009, 22:47

W dalszym ciągu teren mega niebezpieczny,z resztą mówią o tym nie ukrywając zbytnio,a raczej przestrzegając przed zbliżaniem się na ten teren.
"Możliwość zahamowania jest twoim prawem do szybkości" | SuZi :] ;** | | http://kraka.wrzuta.pl/audio/Aq5fotFrEq
Avatar użytkownika
Maja.M
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 1/7/2008, 13:32
Lokalizacja: Dolina - Zielonego PrzylÄ…dka ;)


Postprzez dambandit » 7/1/2009, 22:52

Ja też się mam jakieś dziwne obawy, ale ciekawość jednak jest . Wiecie jak to jest dzisiaj mówią że to promieniowanie nie szkodzi a za 5 lat powiedzą że jednak doszli do wniosku że jest niebezpieczne .
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole


Postprzez mahomet84 » 7/1/2009, 22:53

gumisss napisał(a):potem jak wroce beda mi swiecic jaja?cholera z jednej strony bym chcial ale jednak podswiadomy strach robi swoje...

Gumiś cały będziesz świecił. :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12

Postprzez Bystry » 7/1/2009, 23:23

ja mogę jechać :) 400 zł od osoby chyba na 3 czy 4 dni :) ze szkoły ^^ ale podobnie jak tam wodą się gotuje, a tam jest na "-" pare dobrych stopni ?? opowiadała mi moja Pani od Geografii jak była :) woda dosłownie świeci :) ja już jakiś czas temu chciałem jechać, ale tam korupcja korupcję goni :) i maksymalnie na terenie tam skażonym 45 min minut można przebywać :) jak by ktoś chciał więcej info to napisze to się popytam :)
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Flow » 7/1/2009, 23:35

powiedzmy sobie szczerze , dalibymsy 200zl w łapke komu tam trzeba i wpuszcza nas na luzaku xD w koncu to słowianskie korzenie;)

w tym artykule jak pamietam byl moment jak ta lalka opowada ze ludzie po 15 min mieli dosc zwiedzania przez ta głucha cisze..to musi byc swietne przezycie...kocham historie i wszystko co z nia zwiazane a wycieczka tam mysle bylaby czyms czego nigdzie na globie przezyc sie poprostu nie da.
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez qlik » 8/1/2009, 09:15

Ja widzialem kiedy aukcje na allegro (600zl) i też mialem ochote pojechac ale paszportu brak.Ale w tym roku wyrobilem (między innymi po to) więc można by większą grupą pojechać o pozwolenia zawsze można sie dowiedzieć bo do tej wycieczki byly zalatwione.Więc ja tęz sie pisze :P
Avatar użytkownika
qlik
Świeżak
 
Posty: 130
Dołączył(a): 11/11/2008, 13:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez SQ » 8/1/2009, 17:45

ja Wam powiem, że Wy nie doczytaliście wszytkiego do końca. laska, która tam pomyka napisała, że jeździ sama, gdyż mimo tego, że drogi są najmniej skażone to jednak są. ona nie chce, żeby radioaktywny kurz, który wzbije jej motocykl musiał wdychać, ktoś kto by jechał za nią...
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez turboponczek » 8/1/2009, 17:49

Wy chcecie tak jechać ? Ale poważnie mówicie czy sobie jaja robicie ?
A nie lepiej pyknąć sobie np w Alpy ? Albo nad Lazurowe wybrzeże w Francji ?
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez Flow » 8/1/2009, 18:03

no przeciez nie na moto , mi chodzilo o zwykla wycieczke,nie no zrobimy sobie wjazd na 20 motocykli i bedziemy buszowac w miescie duchów,odraz bysmy mieli po kuli na banke

zwykla wycieczka,zreszta ja nie ryzykowalbym zadnego moto ze mi potem w nocy zacznie swiecic,chust ze mna,...szkoda moto ;)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez qlik » 8/1/2009, 18:32

Więc jechać można ale jest kilka ale:
1.Ona napisała tego bloga i podobno to mistyfikacja bo tam samotnie nie wpuszczają (chyba że ma wpływowego ojca o czym wspomniała)jak komuś zależy google sie kłaniają bo :wszyscy którzy tam byli= grupa z przewodnikiem miasto duchów max 45min i przydałoby się mieć licznik ze sobą.
2. Bez przepustek to siÄ™ nie wjedzie bo sprawdzajÄ… na tych bramkach kontrolnych i patrolujÄ… teren(nie potwierdzone).
3.Nie znalazłem nikogo kto był tam sam więc trzeba by się w ambasadzie dowiedzieć bo tam wydaja takie zezwolenia.Raczej z ich władzami nie chciałbym mieć problemów.
4.Co do promieniowania na drodze go prawie nie ma ale z niej ja napewno nie zejdę hehe a pojadę na pewno zawsze można moto dobić do kijowa i dalej z tym przewodnikiem busikiem jakimś.
5.Tak czy siak wrażenia napewno będą niezapomniane i nawet moto da się upchnąć w tym hehe
Avatar użytkownika
qlik
Świeżak
 
Posty: 130
Dołączył(a): 11/11/2008, 13:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez fast and furious » 8/1/2009, 20:05

qlik napisał(a):4.Co do promieniowania na drodze go prawie nie ma ale z niej ja napewno nie zejdę hehe a pojadę na pewno zawsze można moto dobić do kijowa i dalej z tym przewodnikiem busikiem jakimś.
5.Tak czy siak wrażenia napewno będą niezapomniane i nawet moto da się upchnąć w tym hehe


I to jest dobry pomysł........ :D

Popieram....!!
/speed always goes in pair with fouriosity/
po prostu fast...

HONDA CBR 600RR MOVISTAR TELEFONICA-opylona
Avatar użytkownika
fast and furious
MEGA TROLL
 
Posty: 307
Dołączył(a): 27/7/2007, 16:34
Lokalizacja: Poznań City

Postprzez SzpiceR » 8/1/2009, 21:47

hmmm ołowiane majty i skórzane kombi powyzej 2cm grubosci i mozna jechac na godiznke pobiegac w ASG postrzelac xD


Ps. Z ta skora wymysilem bo nam takie dawali na warsztatach spawalniczych zeby na jajka niepromieniowalo tam cos :P
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez fast and furious » 8/1/2009, 22:22

Turniej ASG w Czarnobylu........

no nic dodać nic ująć, takiego klimatu nie odda żadna giera....
jak by sie jeszcze jakiś rusków na patrolu spotkało to by nas pewnie wzięli za agentów USA co to kradną napromieniowany piasek bo swojego nie mają........:D
/speed always goes in pair with fouriosity/
po prostu fast...

HONDA CBR 600RR MOVISTAR TELEFONICA-opylona
Avatar użytkownika
fast and furious
MEGA TROLL
 
Posty: 307
Dołączył(a): 27/7/2007, 16:34
Lokalizacja: Poznań City

Postprzez Redd » 8/1/2009, 22:26

Strach was obleciał...?? :twisted:

Są naprawdę różne opinie na temat tej strefy..
Proponuję na ten przykład zapoznać się z artykułem Przekroju
http://www.przekroj.pl/cywilizacja_spoleczenstwo_artykul,2130.html?print=1 (otwórz link)

Według mej skromnej opinii mit ciągłej radioaktywności sprzyja na pewno władzom ukraińskim, ponieważ niedaleko Prypeci znajdują się instalacje wojskowe. Jeżeli nikt nie wcinał by przydrożnych grzybów oraz mchów z czerwonego lasu ani pił wody z kałuż to zagrożenie napromieniowaniem jest mniejsze niż w W-wie pod Pałacem Kultury :P

Jeżeli ktoś planował by wypad w tamto miejsce to jestem jak najbardziej za..
http://bikepics.com/members/reddie/ (otwórz link)
Avatar użytkownika
Redd
Świeżak
 
Posty: 312
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:40
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez spazz » 8/1/2009, 22:28

na jajka dali a na mozgownicach juz zaoszczedzili. ci tacy owacy
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez mar111cin » 8/1/2009, 22:31

spazz napisał(a):na jajka dali a na mozgownicach juz zaoszczedzili. ci tacy owacy

:lol::lol::lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez icid » 8/1/2009, 23:03

Jakby się ktoś pisał to możemy na jesień jechać mogę zabrać busa, z przyczepą 4 motocykle czyli kierowca podrzucił by nas do punktu kontrolnego, zdejmujemy moto i w drogę. Potem kierowca odbiera nas przy punkcie kontrolnym z drugiej strony. Koszty myślę że wyszło by ok 600 zł na osobę. Suma 50 dolarów na wjeździe i wyjeździe dość skutecznie załatwia problem przepustek i limitów czasowych :) Ktoś byłby chętny?
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez fast and furious » 8/1/2009, 23:16

Terminy pokroju jesieni jak najbardziej mi odpowiadają.... :D chociaż lato tez gites......

Pisze sie na wyprawkÄ™ w 100%.......
/speed always goes in pair with fouriosity/
po prostu fast...

HONDA CBR 600RR MOVISTAR TELEFONICA-opylona
Avatar użytkownika
fast and furious
MEGA TROLL
 
Posty: 307
Dołączył(a): 27/7/2007, 16:34
Lokalizacja: Poznań City

Postprzez Redd » 8/1/2009, 23:23

Jesień dobra najlepiej późna.. Latem może być sporo wycieczek (niestety zona staje się coraz bardziej komercyjna). Poza tym na jesieni miałbym już nowego motunga :P Wtedy też z chęcią bym się pisał ;]
http://bikepics.com/members/reddie/ (otwórz link)
Avatar użytkownika
Redd
Świeżak
 
Posty: 312
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:40
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Flow » 8/1/2009, 23:26

icid napisał(a):Jakby się ktoś pisał to możemy na jesień jechać mogę zabrać busa, z przyczepą 4 motocykle czyli kierowca podrzucił by nas do punktu kontrolnego, zdejmujemy moto i w drogę. Potem kierowca odbiera nas przy punkcie kontrolnym z drugiej strony. Koszty myślę że wyszło by ok 600 zł na osobę. Suma 50 dolarów na wjeździe i wyjeździe dość skutecznie załatwia problem przepustek i limitów czasowych :) Ktoś byłby chętny?
jestem w tym na 100%
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê