Zobacz wątek - ogłoszenie- sprzedam;) GPZ750

ogłoszenie- sprzedam;) GPZ750

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

ogłoszenie- sprzedam;) GPZ750

Postprzez kamillbn » 5/1/2009, 09:44

witam, jestem nowy na forum;)
i od razu chciałbym coś sprzedać, mianowicie chodzi o mój motocykl- kawasaki gpz750 z roku 84. jak się okazało w praniu jest on dla mnie trochę za ciężki i za szybki w jednym;) nie katowany,nie miałem kiedy;)- przejechałem nim jakieś 300 km jeszcze jesienią i od tamtej pory stoi w garażu, bo tak jak już pisałem nie mogę sobie z nim poradzić i czuje się na nim dość nie pewnie. moto odpalane ostatni raz w listopadzie-przed moim wyjazdem za granicę,od tamtej pory stoi za zimowane.padnięte aku z tego co zauważyłem przy próbie uruchomienia. z formalnych spraw dodam że moto jest zarejestrowane(na mnie) i ubezpieczone w PL(biała tablica), ma kartę pojazdu, nowy dowód i paszport polsatu;) przegląd do września oc do kwietnia. cena? hmm no nie wiem-kwestia dogadania ale od razu zaznaczam że za 500 czy 1000 zł go nie sprzedam- to nie WSK;) sądzę że racjonalna kwota to 2500 zł, ale tak jak mówię- kwestia dogadania się po oględzinach motocykla.ewentualnie byłbym zainteresowany czymś lżejszym, na wymianę. fotki na maila chętnie wyśle. moto do obejrzenia w 30 km od Biłgoraja,50 km od Lublina, miejscowość Turobin. mój telefon +48509281987
pozdrawiam kamil
kamillbn
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl