Zobacz wątek - [USŁUGI] Polerka Aluminiowych Częsci Motocyklowych!!
NAS Analytics TAG

[USŁUGI] Polerka Aluminiowych Częsci Motocyklowych!!

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 10/2/2009, 20:16

Bledow ortograficznych tez Ci sie nie chce poprawiac :? ?

Czytajac Twoje wypowiedzi raczej bym do Ciebie nie zawital jako klient :P ;]
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia


Postprzez POLER » 10/2/2009, 22:25

Nie każdemu - właśnie wiec czemu by mieli dac do kogoś kto jeszcze tego nie umie? Kto jeszcze nie ma sprzętu do tego i dopiero zaczyna?
I jego efektem pracy jest ledwo oczyszczona felga tak jakby u mnie po papierze dopiero ? ;]

Zainwestuj w maszyny jesli chcesz to robic, a nie masz 15 lat i Ci sie to spodobało i pewnie pomyslałeś ze mogł bys tak sobie zarobić. Ja teraz mam zamówienie z 2 tygodniowym wyprzedzeniem.


Nawet przestarzałe sposoby usuwania farby masz ;]Życze ci byś trafił na jakąś sylikonową ;] Ją nawet piaskarką sie cięęężko robi ;]
Polerowanie elementów aluminiowych, stalowych (stal kwasowa, nierdzewna) na super połysk - lustro. | Poleruję felgi motocyklowe jak i samochodowe, pokrywy, dekle - każdy element. | | http://poleralu.fotosik.pl
POLER
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 5/1/2009, 04:42


Postprzez HANS » 11/2/2009, 03:07

Zero umiejętnośći,ceny z kosmosu tylko się ośmieszasz myślisz ze po zrobieniu jednej felgi i to byle jak,( spolerowaniem tego nie można nazwać) będziesz fachowcem?Każdy może sobie wypolerować tak w domu bez straty pieniędzy.
>Patol< ;)
Avatar użytkownika
HANS
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów

Postprzez POLER » 11/2/2009, 08:40

pepo215 i widzisz ile osób juz to potwierdza ?
takimi pastami autosolem czy czyms mozesz sobie robic dla siebie ;] + wiertarka * x

(x - liczba zużytych wiertarek)
Polerowanie elementów aluminiowych, stalowych (stal kwasowa, nierdzewna) na super połysk - lustro. | Poleruję felgi motocyklowe jak i samochodowe, pokrywy, dekle - każdy element. | | http://poleralu.fotosik.pl
POLER
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 5/1/2009, 04:42

Postprzez Fikol » 12/2/2009, 01:17

Nie ma to jak wleźć i autorowi nasrać w temacie :D
Jutro sam biorę się za polerkę. Jestem ciekaw rezultatów :twisted:
Avatar użytkownika
Fikol
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 3/6/2008, 19:24
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez POLER » 12/2/2009, 09:05

Własnoręczna polerka to szczerze cięzki orzech do zgryzienia.... jak to mówią..
Polerowanie elementów aluminiowych, stalowych (stal kwasowa, nierdzewna) na super połysk - lustro. | Poleruję felgi motocyklowe jak i samochodowe, pokrywy, dekle - każdy element. | | http://poleralu.fotosik.pl
POLER
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 5/1/2009, 04:42

Poprzednia strona


Powrót do Ogłoszenia drobne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na gr
cron