Zobacz wątek - Motocykle - zło?
NAS Analytics TAG

Motocykle - zło?

O wszystkim
_________

Postprzez palgumeniedusze » 12/12/2008, 00:03

w poprzedni wekend przewietrzylem kawke.....no i mialem taka chwile gdzie najchetniej motocykl wypierdzielil do krzakow....jakies 2 kilosy od chaty zerwala mi sie linka sprzegla :D hje hje i pchanko..... ale nigdy mi nie przyszlo do glowy zeby zrezygnowac !!!
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP


Postprzez melvin » 12/12/2008, 00:11

Drexav napisał(a):Przy takiej prędkości to mogła Ci się rama złamać :) I nie tłumacz, że to nie Kawa... ;]
,


a ch*j tam :), ważne że na 1 biegu idzie z gazu na koło. chociaż w sumie kumpel tak złamał kręgosłup,jak mu w czwórce coś pękło. Ale to po tym jak ja odburzyłem kobuza.
no i kobuz to nie kawa... :twisted:
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez elco » 12/12/2008, 01:23

Nie żeńcie się chłopaki - baby wam to z głowy wybiją :P

Ja od wypadku caly czas nie przestaje myslec o motocyklach. Juz mnie korci, zeby cos kupic, chocby mialo stac na razie w garazu i sie kurzyc. Czuje, ze to nigdy nie minie. Chyba, ze sie ozenie.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez Chatte » 12/12/2008, 02:17

Nie wszystkie baby mówią motocyklom nie ;)

Jakoś panie na forum (tajemniczna się nie liczy) nie protestują i nie zabraniają :D

Ja dopiero miesiąc temu (po roku bitwy o moto, żeby mi nie truli), się dowiedziałam że mamusia kiedyś z upodobaniem plecakowała i mało co a tatuś też by kupił moto, żeby jemu mogła poplecakować :P

I nawet nie dowiedziałam się tego osobiście, tylko zostało to powiedziane mojemu mężczyźnie xD

Ehh ci rodzice :P
<b>Agnieszka idź, popatrzymy sobie... JAK GRASZ xD</b>

Mr Jurewicz:
Ogolnie jako Gdanszczanim, uwazam ze gdyby nie sasiedztwo śledziowa, bylibysmy stolica Polski :P
Avatar użytkownika
Chatte
MEGA TROLL
 
Posty: 282
Dołączył(a): 21/3/2008, 21:25
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez mokuso » 12/12/2008, 11:01

elcommendante napisał(a):Nie żeńcie się chłopaki - baby wam to z głowy wybiją :P



Bez uogolnien mi tutaj :x Nie wszystkie baby sa takie same, poprotu musisz trafic na ta odpowiednia, taka ktora albo sama lata, albo uwielba plecakowac :P
Motorbikes are everywhere, especially in my heart.

Obrazek
So others may live...
Avatar użytkownika
mokuso
Świeżak
 
Posty: 347
Dołączył(a): 24/10/2008, 14:11
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Kedar-88 » 12/12/2008, 11:08

dobrze nie wszystkie ale 99,99% 8)
a te 0,01% to są z nami tu na forum :)
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez pablomotors » 12/12/2008, 11:15

"W sporach z żoną- ona sędzią jest i stroną" :D
Avatar użytkownika
pablomotors
Świeżak
 
Posty: 453
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:06
Lokalizacja: Maczu-Pikczu

Postprzez turboponczek » 12/12/2008, 11:52

Wiele razy mi do głowy przychodzi myśl żeby odpuscić. Sam motocykl mnie jakoś nie kręci specjalnie, tylko zapierdalanie na nim. Zreszta dowodem na to jest to że śmieszy mnie wygląd mojego bandita i w ogole mi się nie podoba. Kawałek brzydkiego metalu który ma problem zeby do 2 paczek dobić. No ale.. dostarcza tych emocji, jak każde moto.

Pamietam jak dziś ten dzien (03.02.2008) Gdy mając 19 lat powiedziałem staruszce że jade kupić motocykl. Na początku myślała ze blefuje, pewnie myślała że nawet pieniędzy na to nie mam. No cóż, grubo się myliła. Podjechałem pod dom i troszkę się zdziwiła. Spytała czy pożyczyłem i kto był tak głupi żeby mi pożyczyć ten "motor". Ahh takie chwile się pamieta jak pierwszą komunie ;-] Moi starzy zawsze byli przeciwko i nadal są. No ale ja mam to głęboko... w dvpie. Nigdy sobie nie pozwalałem żeby ktoś za mnie decydował co powinienem robić. Obieram konkretną drogę i jej się trzymam. Powiedziałem sobie kupie moto, a co mi tam - i za pół roku już stał u mnie w garażu :-] Proste jak do dragów dostęp.

Ale własnie.. kurywa ostatnio zacząłem się zastanawiać czy warto ryzykować, tym bardziej że doskonale wiem że za bardzo śmiruje na moto. Przeginam. Kiedyś się rozjebie ale wtedy już będzie za późno żeby o tym myśleć :-] Mam nadzieje że wpadniecie na pogrzeb.
Myśle i myśle, tym bardziej że ostatnio furą się rozwaliłem przy nie dużej prędkosci, no ale cóż - zasnąłem za kierownicą. Miałem fuksa bo były roboty drogowe - zjechałem na pobocze i zatrzymałem się na znaku ostrzegającym o robotach drogowych. 5m dalej było drzewo. Myśle ze przy 90-100km/h wiele by ze mnie nie zostało. I wtedy właśnie sobie myślę... co by ze mnie zostało jakbym tak przy 180km/h wpierdolił się w drzewo ? Hmm. Jakoś nie chce odpowiadać sobie na to pytanie.

Myśle że jakbym się spiął finansowo to mógłbym na maj/czerwiec kupić moją wymarzoną Yzf-R1 lub Hajabusę. Ale jeszcze grubo to przemyślę. Znów zaczne świrować... Nawet bandita na laczka stawiałem po 3 tys przejechanych km. I jak słysze teksty kolesia z salonu Yamahy w Gdyni "człowieku lekko odkręcisz manete na 2 w erłanie i lecisz na kole" to o dziwo... jeszcze bardziej mam ochote mieć to pod sobą :D Myślał że odpuszcze po tym co mi powiedział ?
Ehhh mylił się tak samo jak moja staruszka :-]

Trochę sie rozpisałem. Pewnie w połowie nawet nie na temat. Nie ważne.
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez House MD » 12/12/2008, 13:10

turboponczek napisał(a):tylko zapierdalanie na nim

to samo + ryk silnika ,chociaż ducati produkuje najładniejszy 'kawał blachy" :P. Pozdro świry. :)
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez mokuso » 12/12/2008, 14:13

turboponczek napisał(a): Sam motocykl mnie jakoś nie kręci specjalnie, tylko zapierdalanie na nim.



No to nie czaje :? Skoro kreci Was jazda na motocyklu, to jak mozna powiedziec, ze motocykle was nie kreca... Jeden moze sie podobac, drugi mniej, ale to zawsze motocykl, czyli TO, co daje Wam frajde.
Wg mnie jedno wyklucza drugie.
Prosze wytlumaczcie mi to, bo jakos nie moge tego pojąć :D
Motorbikes are everywhere, especially in my heart.

Obrazek
So others may live...
Avatar użytkownika
mokuso
Świeżak
 
Posty: 347
Dołączył(a): 24/10/2008, 14:11
Lokalizacja: Leszno

Postprzez SzpiceR » 12/12/2008, 16:18

pier...lenie :P
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez sepo » 12/12/2008, 16:28

mokuso napisał(a):
turboponczek napisał(a): Sam motocykl mnie jakoś nie kręci specjalnie, tylko zapierdalanie na nim.



No to nie czaje :? Skoro kreci Was jazda na motocyklu, to jak mozna powiedziec, ze motocykle was nie kreca... Jeden moze sie podobac, drugi mniej, ale to zawsze motocykl, czyli TO, co daje Wam frajde.
Wg mnie jedno wyklucza drugie.
Prosze wytlumaczcie mi to, bo jakos nie moge tego pojąć :D

Też tego nie czaję, to tak jak by nie kręciła mnie laska z którą uwielbiam uprawiać sex :? :?
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez Drexav » 12/12/2008, 16:40

mokuso napisał(a):
turboponczek napisał(a): Sam motocykl mnie jakoś nie kręci specjalnie, tylko zapierdalanie na nim.



No to nie czaje :? Skoro kreci Was jazda na motocyklu, to jak mozna powiedziec, ze motocykle was nie kreca... Jeden moze sie podobac, drugi mniej, ale to zawsze motocykl, czyli TO, co daje Wam frajde.
Wg mnie jedno wyklucza drugie.
Prosze wytlumaczcie mi to, bo jakos nie moge tego pojąć :D


Mi się wydaje, że jemu chodzi o to, że kręci go sama jazda i pewnie szybkość adrenalina (no i dzwięk silnika bo to kręci każdego) a nie kręci go np. czyszczenie, całowanie motocykla i pieszczenie się z nim :).

Co do Pana wyżej ja bym porównał to tak dla niego motor jest jak dziwka. wydupczyć i odstawić, ale nie kupować jej prezentów :). Tak rozumiem tą myśl...
"Wiem, kiedy zawodzę, wiem ile jestem wart Tyle razy mnie uchronił tylko głupi fart..."
Avatar użytkownika
Drexav
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 30/11/2008, 18:24
Lokalizacja: Puławy

Postprzez indor » 12/12/2008, 17:00

tak :) też myślę że traktują ją jak dziwkę wydupczyć i zostawić... dla was nie ma znaczenia czy to HONDA czy to SUZUKI czy to YAMAHA ... ma jeździć szybko i tyle... gdyby były takie szybkie hulajnogi pewnie też by na nich jeździli :)
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez mokuso » 12/12/2008, 17:10

To niedlugo z moto przesiada sie na F16 :D
Motorbikes are everywhere, especially in my heart.

Obrazek
So others may live...
Avatar użytkownika
mokuso
Świeżak
 
Posty: 347
Dołączył(a): 24/10/2008, 14:11
Lokalizacja: Leszno

Postprzez mahomet84 » 12/12/2008, 17:43

Nie bo mają za mało punktów w tej grze z kwadracikiem hihi. :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12

Postprzez Wombat » 12/12/2008, 17:44

a mnie tam kręci na równi - jazda i dłubanie(motocykl).
Swoją drogą nie chciałbym kupić moto od kogoś co go tylko i wyłącznie kręci jazda.... Moto wtedy jest w takim samym stanie jak... zużyta prezerwatywa.
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez sepo » 12/12/2008, 18:32

Ale Wy mnie ludziska żeście nie zrozumieli... mnie moto kreci i to bardzo. Napisałem, że tak jak mokuso nie rozumiem Ponczka. Chyba nie zrozumieliście mojego porównania.
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez indor » 12/12/2008, 20:10

chyba łapie już :) ... różnica światopoglądowa ... nie oceniać, zrozumieć... mi też się zdarza zapierdalać jak głupi :)
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez House MD » 12/12/2008, 21:05

Bo nie byłe wtedy neta?? :lol: Żartuję oczywiście ,ale to poniekąd prawda.
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na gr