Zobacz wÄ…tek - Nowe, tanie kombinezony renomowanych firm z allegro
NAS Analytics TAG

Nowe, tanie kombinezony renomowanych firm z allegro

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Nowe, tanie kombinezony renomowanych firm z allegro

Postprzez MarciNe » 7/12/2008, 14:41

Co powiecie na aukcje tego pana http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5484708, wszystko dobrych firm i w zadziwiająco niskich cenach. Niektóre są używane, ale większość jest nowa, czy to nie podróbki?
http://allegro.pl/item491158307_arlen_n ... zmiar.html
Zainteresowała mnie ta niebieska kurtka Arlen Ness, ale można uwierzyć komuś kto na aukcji nawet nie napisał jaki to model?
"Noga z gazu" :lol:
MarciNe
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 28/6/2008, 16:58


Postprzez wikples » 7/12/2008, 15:05

Może gościu ściąga z USA jakoś taniej, albo rzeczywiście podróbki. Szyje u zenka w garażu xD
Avatar użytkownika
wikples
Bywalec
 
Posty: 969
Dołączył(a): 24/1/2008, 20:18
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Nigoss » 7/12/2008, 15:09

Pewnie sa to podroby. Lepiej nie pakuj sie w to. Jak chcesz cos taniego i dobrego to kup jakis kombik z Retbike'a, albo Modeki.
,,Motocykle to nie tylko moja pasja, ale też moje życie''
Avatar użytkownika
Nigoss
Bywalec
 
Posty: 567
Dołączył(a): 5/9/2008, 17:01

Postprzez andy7 » 7/12/2008, 15:25

Watpie aby byly podroby, sa to modele ktore juz dawno wyszly z aktualnych kolekcji firm produkujacych. jezeli komus nie przeszkadza, ze nie jezdzi w aktualnym modelu i moze zyc ze swiadomoscia, ze kombi wisialo juz gdzes pare lat to niby dlaczego nie ?
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez MarciNe » 7/12/2008, 15:38

szczerze mam wyj*bane na to nowy model czy też nie, priorytetem jest bezpieczeństwo, czyli czy na pewno to nie są podróby?
No i problem z rozmiarówką, myślicie, że Arlen Ness przez te kilka lat nie zmienił rozmiarów? Może ktoś wie jak ten model się nazywa?
"Noga z gazu" :lol:
MarciNe
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 28/6/2008, 16:58

Postprzez elco » 7/12/2008, 23:40

Ja nie mam zadnych powodow, zeby sadzic, ze sa to podroby. Koles prawdopodnie jak napisal andy ma dostep do odziezy posezonowej, wyprzedazowej albo jakis brakow produkcyjnych. Sam nie dziala jako firma, wiec nie ponosi zadnych kosztow(podatki, magazynowanie, czynsz itd.), wiec moze sobie robic z cenami co mu sie żywnie podoba. W zeszłym roku na wyprzedazy louisa.de mozna bylo kupic kombinezony berika i hein gericke w podobnych cenach.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez szopja » 9/12/2008, 19:15

hej! jestem tutaj nowy, bo dopiero zacząłem przygodę z moto i nie rejestrowałem się, ale co do tej aukcji to muszę skomentować i polecić sprzedawcę:
Moj kumpel chciał kupić kombinezon i szukał jakiegoś zestawu. Ja stwierdziłem, że nie będę gorszy i też zainwestuje (bezpieczeństwo i komfort przede wszystkim). Znalazłem aukcję na allegro i nastawiłem się na kombinezon shoei. Jednak nie wiedziałem jaki mam rozmiar (dot. kombi), dlatego poprosiłem o pomoc Allegrowicza i przysłał mi ofertę z 25 kombinezonami (wystarczy wysłac maila z wagą i wzrostem). Wybór zaszokował mnie i nie wiedziałem co wybrać. Powiedziałem kumplowi o tej ofercie. Postanowiliśmy umówić się i pojechać do sprzedawcy. Tam mogliśmy przymierzyć i dokładnie obejrzeć wszystko co miał. Ja kupiłem nowego dainese'a M4 (katalog 2008), a kumpel też Dainese'a, ale starszy model, bo nie znalazłem go na stronie producenta, ale za to leżał na nim idealnie- jak na miarę . Mogę jeszcze powiedzieć, że sprzedawca gwarantuje oryginalność towaru, a kombinezony ściąga w Włoch.

Moim zdaniem warto przymierzyć kombinezon przed kupnem i zobaczyć jak się w nim czujemy, dlatego lepiej zainwestować w podróż.

Aha,
później jeszcze pisałem do Dainese Polska i sprawdzałem czy kombinezon nie jest "lewy". Opisywałem im metki, i pytałem się na co zwrócić szczególną uwagę. Wg firmy to oryginał.
szopja
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9/12/2008, 18:47
Lokalizacja: Åšwiecie

Postprzez patryk2340 » 9/12/2008, 20:17

Dobra autoreklama :D
Avatar użytkownika
patryk2340
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 12/7/2008, 17:56
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Postprzez szopja » 9/12/2008, 20:50

nie autoreklama. po prostu piszę i polecam gościa, bo jestem zadowolony z zakupów, a myślę, że lepiej polecić Wam kogoś kto w miarę tanio ma firmowe kombinezony i duży wybór. sam szukałem długo, czytałem forum co kupić, aż do niego wpadłem.

a do autoreklamy to mam inny login na allegro i mieszkam w kujawsko-pomorskim. a koleÅ› w zachodnio-pom.
szopja
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9/12/2008, 18:47
Lokalizacja: Åšwiecie

Postprzez kosta » 10/12/2008, 10:22

andy7 napisał(a):Watpie aby byly podroby, sa to modele ktore juz dawno wyszly z aktualnych kolekcji firm produkujacych. jezeli komus nie przeszkadza, ze nie jezdzi w aktualnym modelu i moze zyc ze swiadomoscia, ze kombi wisialo juz gdzes pare lat to niby dlaczego nie ?
zgadzam siÄ™ sÄ… to stare kolekcje ale wyglÄ…dajÄ… jeszcze nawet w miare
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez WSR » 9/1/2009, 16:42

Byłem dzis u tego gościa i kupiłem kombi, szczęśliwy że dorzucił mi jeszcze slidery wróciłem do domu. Wybór ma dosyć dobry, nówki i używki. Jedyne do czego mam zastrzeżenie to to, że zapłaciłem za kombi więcej niż stał na allegro (za niewiedzę się płaci, nie wnikam czy to była celowa pomyłka), ale póki co umówiliśmy (przynajmniej tak mi się wydaje) że jak będzie miał nowy towar, to dostanę jakąś zniżkę na rękawice. Także jak już będę miał rękawice to napiszę dokładnie co i jak. :)
WSR
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 17/8/2008, 11:25

Postprzez dziuniek » 23/1/2009, 06:37

ceny wynikaja z wartosci dodanej.Znana marka dowala duzo mniej znana mniej a nowa leci na tyciej marzy.Wszystko i tak jest szyte w azji w wyspecjalizowanych szwalniach czesto na dany model wbija sie rozne loga.Wypowiedzi ze modeka dobra a jakis held zly to jedno wielkie gowno.Identyczny model kupisz w alpinie dajmy na to za tysiac zeta a w innej mniej znanej firmie za polowe.Cala prawda o ciuchach.Reszta to snobizm i ilosc kasy w potrfelu.
dziuniek
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14/1/2009, 15:20
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez YZF R1 » 25/1/2009, 02:26

w sumie to żadna taniocha.... i widać ze to nie są świerzynki w Niemczech stare kolekcje kupuje sie za grosze....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Redd » 25/1/2009, 15:07

YZF R1 a znasz może jakieś sklepy u zachodnich sąsiadów gdzie sprzedają tanio zeszłoroczne kolekcje bo w tym roku wybieram się w południowe rejony Niemiec i przy okazji może bym coś ogarnął :wink:
http://bikepics.com/members/reddie/ (otwórz link)
Avatar użytkownika
Redd
Świeżak
 
Posty: 312
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:40
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez oskaarek » 25/1/2009, 17:05

A ja zaryzykowalem i tez kupilem od tego goscia. Chcial wiedziec moje rozmiary i tez przyslal ze 20 ofert do wyboru. Troszke sie balem bo bez zadnej aukcji tylko tak na slowo ale gosciu sumienny i na kase nie przewalil i z rozmiarem trafil tez idealnie.Na razie jestem zadowolony
oskaarek
Świeżak
 
Posty: 203
Dołączył(a): 25/8/2008, 08:59
Lokalizacja: Inowrocław



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê