Zobacz wątek - Kupno Skutera i co dalej ?
NAS Analytics TAG

Kupno Skutera i co dalej ?

Przepisy, prawo
_________

Kupno Skutera i co dalej ?

Postprzez Stiepanek » 20/11/2008, 14:53

Witam. Mam pare pytanek:
1.Zakupilem skuter w kwocie 1.500zł ile procent podatku bede musial zaplacic od tej kwoty i czy jest jakis przedzial kwoty w ktorej nie placi sie podatku ??
2.Jako osoba niepelnoletnia moge stac sie wlascicielem takiego pojazdu ? jezeli tak to legitymacja szkolna moze byc uzywana jako "dowod tozsamosci" i co musi sie znajdowac w umowie kupna-sprzedazy abym mogl stac sie wlascicielem a nie wspolwlascicielem ?
3.Przy kupnie otrzymalem kwitek z ubezpieczeniem OC po przerejestrowaniu bede musial zglosic sie do ubezpieczyciela aby przepisal na mnie to ubezpieczenie czy moge sie poruszac na danych sprzedajacego do konca trwania ubezpieczenia ?

Jestem nowy jak napisalem to w zlym dziale to prosze o przeniesienie do innego dzialu... pilnie potrzebuje tych informacji a nie mam czasu przeszukiwac wszystkich watkow jezeli ktos moze to prosze mi odpowiedziec na te pytania bardzo mi na tym zalezy.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stiepanek
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20/11/2008, 14:44
Lokalizacja: Łódź


Postprzez bryce » 21/11/2008, 00:09

Szukajka..... trudno jest użyć ? 1. 2% 2. paszport musisz czekac na nip za duzo pierdzielenia sie
bryce
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1/11/2008, 13:09


Postprzez leff » 21/11/2008, 08:16

OT

stiepanek: avatar, ktorego uzywasz to znak firmowy innego forum motoryzacyjnego IMO jak nie masz z nim nic wspolnego to lepiej zmien obrazek
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX



Powrót do Prawo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr