Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Prawo jazdy na quady praktycznie pewne!
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Prawo jazdy na quady praktycznie pewne!

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 19/12/2009, 13:49

Komentatorzy napisał(a):To ja już nie rozumiem - jak obecnie posiadam prawko kat. A i B to na quada będę musiał jakieś osobne robić?<br><hr>qadrat<br>
zależy jak jest zarejestrowany ten quad?
jezeli pojazd samochodowy inny to nie będziesz musiał zdawać dodatkowych egzaminow<br><hr>new instruktor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 19/12/2009, 13:52

Komentatorzy napisał(a):Ja mam teraz 13 lat, i quada 250 z homologacją. Czy to znaczy, że będę mógł zdawać za rok na prawko AM, żeby jeździć tym quadem po drogach publicznych???<br><hr>MichcioLab<br>
jeżeli nie waży wiecej niż 550kg to tak,bedziesz musiał zaliczyć kurs kategori AM (pojazdy lekkie)-możesz go zacząć 6 miesiecy przed ukonczeniem 14 lat...
i zdać egzamin panstwowy
dopiero wtedy bedziesz miał uprawnienia do poruszania sie po drogach publicznych<br><hr>new instruktor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 19/12/2009, 13:58

Komentatorzy napisał(a):ale od ilu lat mozna zrobic to prawo jazdy. ja czytałam ,,Nowinach,, ze prawo jazdy mozna zrobic od 14 lat, tylko nie pisalo na jaką pojemność. może ktoś wie?<br><hr>kinia28<br>
na kursie dla instruktorow informowali nas że prawo jazdy kat. AM nie będzie zależało od pojemności ale od wagi pojazdu silnikowego (pojazdem silnikowym jest pojazd wyposażony w silnik z wyjątkiem motoroweru i pojazdu szynowego)
nie wiecej nić 550kg - wiec quad to także pojazd silnikowy

podobno,ale to nic pewnego,pojazd silnikowy będzie musiał miec ograniczoną moc do 15 KM<br><hr>new instruktor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/12/2009, 21:43

Komentatorzy napisał(a):Ja mam quada cf moto allroad 500 + blokada mostów i jeżdze po lesie bez uprawnien ,lecz nie wyjedzam na droge publiczna gdyz potrzebne by mi bylo prawko kat b .Mam 17lat juz niedlugo prawko ,lecz w sumie jak na razie nie potrzebuje prawka ,poniewaz pewnego razu w lesie spotkalem straz graniczna 2 kolesi na yamaha gryzlii 700 i z chlopakami sie zapoznalem i mi powiedzieli ze w lesie jak narazie nie musze miec zadnych uprawnien .Od temtego spotakania sie z nimi dogadalem i wspolnie z nimi oramy lasy , gdyz oni musza je patrolowac w razie czego przez ulice mnie eskortuja spoko ziomki.Odnosnie tego prawka AM to jakas lipa i ja tego napewno nie bede robil.Mam zarejestrowanego quadzika na pojazd samochodowy inny i jest mi potrzebne tylko prawko kat b.Pozdrowienia dla kolegow off roudowcow orajcie lasy ile wlezie nie bac sie pogrozek ze nie mozna do boju chlopaki jestem z wami.Niech baginka , torfowiskai mkoczary bedza wasze!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ziomal 42<br>
Hmm... każda droga to droga publiczna, wystarczy troszq poczytać... droga niepubliczna to zamknięty terem prywatny...<br><hr>Kuba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/1/2010, 01:49

Komentatorzy napisał(a):Ja mam quada cf moto allroad 500 + blokada mostów i jeżdze po lesie bez uprawnien ,lecz nie wyjedzam na droge publiczna gdyz potrzebne by mi bylo prawko kat b .Mam 17lat juz niedlugo prawko ,lecz w sumie jak na razie nie potrzebuje prawka ,poniewaz pewnego razu w lesie spotkalem straz graniczna 2 kolesi na yamaha gryzlii 700 i z chlopakami sie zapoznalem i mi powiedzieli ze w lesie jak narazie nie musze miec zadnych uprawnien .Od temtego spotakania sie z nimi dogadalem i wspolnie z nimi oramy lasy , gdyz oni musza je patrolowac w razie czego przez ulice mnie eskortuja spoko ziomki.Odnosnie tego prawka AM to jakas lipa i ja tego napewno nie bede robil.Mam zarejestrowanego quadzika na pojazd samochodowy inny i jest mi potrzebne tylko prawko kat b.Pozdrowienia dla kolegow off roudowcow orajcie lasy ile wlezie nie bac sie pogrozek ze nie mozna do boju chlopaki jestem z wami.Niech baginka , torfowiskai mkoczary bedza wasze!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ziomal 42<br>
Komentatorzy napisał(a):mam 13 lat i mam polaris 800 sportsman czy będę mógł zdawać na prawo jazdy od 14 lat???czy to zaduzy silnik?<br><hr>quad<br>
Komentatorzy napisał(a):niestety nie, tez mam 12 lat i mam yamahe raptor 700 i nie bede mogl na niej jezdzic. Te nowe praawa sa tak debilskiej ze od 13 do 18 lat bedzierz mogl zdawac na karte motorowerowa ALE QUAD BEDZIE MUSIAL MIEC MAKS. 50CC, I NIE MOZE PRZEKRACZAC PREDKOSCI 45 KM/H. JAK TO CZYTALEM TO SIE TYLKO SMIALEM BO W JAKI SPOSOB KTOS MOZE SIE ZMIESCIC W TAKIM QUADZIE. WEDLUG MNIE TE QUADY SA DLA DZIECI W WIEKU 3-6 LAT<br><hr>MICHAL33<br>
quady sa dla dzieci 3-9 lat? sory ale ZAL.PL -.-" na 700-etce powinno sie zdawac na kat B. nigdy wczesniej<br><hr>za iks de
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/1/2010, 01:49

Komentatorzy napisał(a):Ja mam quada cf moto allroad 500 + blokada mostów i jeżdze po lesie bez uprawnien ,lecz nie wyjedzam na droge publiczna gdyz potrzebne by mi bylo prawko kat b .Mam 17lat juz niedlugo prawko ,lecz w sumie jak na razie nie potrzebuje prawka ,poniewaz pewnego razu w lesie spotkalem straz graniczna 2 kolesi na yamaha gryzlii 700 i z chlopakami sie zapoznalem i mi powiedzieli ze w lesie jak narazie nie musze miec zadnych uprawnien .Od temtego spotakania sie z nimi dogadalem i wspolnie z nimi oramy lasy , gdyz oni musza je patrolowac w razie czego przez ulice mnie eskortuja spoko ziomki.Odnosnie tego prawka AM to jakas lipa i ja tego napewno nie bede robil.Mam zarejestrowanego quadzika na pojazd samochodowy inny i jest mi potrzebne tylko prawko kat b.Pozdrowienia dla kolegow off roudowcow orajcie lasy ile wlezie nie bac sie pogrozek ze nie mozna do boju chlopaki jestem z wami.Niech baginka , torfowiskai mkoczary bedza wasze!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ziomal 42<br>
Komentatorzy napisał(a):mam 13 lat i mam polaris 800 sportsman czy będę mógł zdawać na prawo jazdy od 14 lat???czy to zaduzy silnik?<br><hr>quad<br>
Komentatorzy napisał(a):niestety nie, tez mam 12 lat i mam yamahe raptor 700 i nie bede mogl na niej jezdzic. Te nowe praawa sa tak debilskiej ze od 13 do 18 lat bedzierz mogl zdawac na karte motorowerowa ALE QUAD BEDZIE MUSIAL MIEC MAKS. 50CC, I NIE MOZE PRZEKRACZAC PREDKOSCI 45 KM/H. JAK TO CZYTALEM TO SIE TYLKO SMIALEM BO W JAKI SPOSOB KTOS MOZE SIE ZMIESCIC W TAKIM QUADZIE. WEDLUG MNIE TE QUADY SA DLA DZIECI W WIEKU 3-6 LAT<br><hr>MICHAL33<br>
quady sa dla dzieci 3-9 lat? sory ale ZAL.PL -.-" na 700-etce powinno sie zdawac na kat B. nigdy wczesniej<br><hr>za iks de
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/1/2010, 01:49

Komentatorzy napisał(a):Ja mam quada cf moto allroad 500 + blokada mostów i jeżdze po lesie bez uprawnien ,lecz nie wyjedzam na droge publiczna gdyz potrzebne by mi bylo prawko kat b .Mam 17lat juz niedlugo prawko ,lecz w sumie jak na razie nie potrzebuje prawka ,poniewaz pewnego razu w lesie spotkalem straz graniczna 2 kolesi na yamaha gryzlii 700 i z chlopakami sie zapoznalem i mi powiedzieli ze w lesie jak narazie nie musze miec zadnych uprawnien .Od temtego spotakania sie z nimi dogadalem i wspolnie z nimi oramy lasy , gdyz oni musza je patrolowac w razie czego przez ulice mnie eskortuja spoko ziomki.Odnosnie tego prawka AM to jakas lipa i ja tego napewno nie bede robil.Mam zarejestrowanego quadzika na pojazd samochodowy inny i jest mi potrzebne tylko prawko kat b.Pozdrowienia dla kolegow off roudowcow orajcie lasy ile wlezie nie bac sie pogrozek ze nie mozna do boju chlopaki jestem z wami.Niech baginka , torfowiskai mkoczary bedza wasze!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ziomal 42<br>
Komentatorzy napisał(a):mam 13 lat i mam polaris 800 sportsman czy będę mógł zdawać na prawo jazdy od 14 lat???czy to zaduzy silnik?<br><hr>quad<br>
Komentatorzy napisał(a):niestety nie, tez mam 12 lat i mam yamahe raptor 700 i nie bede mogl na niej jezdzic. Te nowe praawa sa tak debilskiej ze od 13 do 18 lat bedzierz mogl zdawac na karte motorowerowa ALE QUAD BEDZIE MUSIAL MIEC MAKS. 50CC, I NIE MOZE PRZEKRACZAC PREDKOSCI 45 KM/H. JAK TO CZYTALEM TO SIE TYLKO SMIALEM BO W JAKI SPOSOB KTOS MOZE SIE ZMIESCIC W TAKIM QUADZIE. WEDLUG MNIE TE QUADY SA DLA DZIECI W WIEKU 3-6 LAT<br><hr>MICHAL33<br>
quady sa dla dzieci 3-9 lat? sory ale ZAL.PL -.-" na 700-etce powinno sie zdawac na kat B. nigdy wczesniej<br><hr>za iks de
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/2/2010, 19:29

Komentatorzy napisał(a):Z tego co wiem to prawo jazdy na Quada mozna zdawac od 14 lat do 350 kg wagi ...
Sam posiadam polarisa 800 ktory wazy 343 kg..
wiec nie piszcie ze tylko do pojemnosci 50ccm<br><hr>TgR!!<br>
mam pytanie mam 13 lat i mam kawasaki brute force 750 i tez wazy mniej niz 350 to znaczy ze za rok bede mogl jezdzic
<br><hr>mkawasaki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/2/2010, 10:14

Komentatorzy napisał(a):Ja mam quada cf moto allroad 500 + blokada mostów i jeżdze po lesie bez uprawnien ,lecz nie wyjedzam na droge publiczna gdyz potrzebne by mi bylo prawko kat b .Mam 17lat juz niedlugo prawko ,lecz w sumie jak na razie nie potrzebuje prawka ,poniewaz pewnego razu w lesie spotkalem straz graniczna 2 kolesi na yamaha gryzlii 700 i z chlopakami sie zapoznalem i mi powiedzieli ze w lesie jak narazie nie musze miec zadnych uprawnien .Od temtego spotakania sie z nimi dogadalem i wspolnie z nimi oramy lasy , gdyz oni musza je patrolowac w razie czego przez ulice mnie eskortuja spoko ziomki.Odnosnie tego prawka AM to jakas lipa i ja tego napewno nie bede robil.Mam zarejestrowanego quadzika na pojazd samochodowy inny i jest mi potrzebne tylko prawko kat b.Pozdrowienia dla kolegow off roudowcow orajcie lasy ile wlezie nie bac sie pogrozek ze nie mozna do boju chlopaki jestem z wami.Niech baginka , torfowiskai mkoczary bedza wasze!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ziomal 42<br>
Komentatorzy napisał(a):mam 13 lat i mam polaris 800 sportsman czy będę mógł zdawać na prawo jazdy od 14 lat???czy to zaduzy silnik?<br><hr>quad<br>
Komentatorzy napisał(a):zalezy jaka jest masa quada . jezeli wazy on do 350kg to bedziesz mogł sobie zrobic prawko na quady po ukonczeniu 14 lat i wtedy bez zadnych przeciwskazan bedziesz mogl jezdzic quadem po drogach publicznych . jezeli wazy on wiecej niz 350kg niestety bedziesz musial poczekac do 18 roku zycia i wtedy walczyc o prawko na quady o tej wadze ;) pozdrawiam marcin ;)<br><hr>xXxRoMeOxXx<br>
witam jezeli ma sie karte motorowerowa to mozna czy nie mozna jezdzic quadem do 350 kg jedni mowia ze tak jedni mowia ze nie nie wiem oco tera chodzi ... a jezeli nie mozna jezdzic na karte motorowerowa to ile trwa kurs zrobienia tego prawka kat.AM ?? <br><hr>Adis
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/2/2010, 10:18

Komentatorzy napisał(a):Ja mam quada cf moto allroad 500 + blokada mostów i jeżdze po lesie bez uprawnien ,lecz nie wyjedzam na droge publiczna gdyz potrzebne by mi bylo prawko kat b .Mam 17lat juz niedlugo prawko ,lecz w sumie jak na razie nie potrzebuje prawka ,poniewaz pewnego razu w lesie spotkalem straz graniczna 2 kolesi na yamaha gryzlii 700 i z chlopakami sie zapoznalem i mi powiedzieli ze w lesie jak narazie nie musze miec zadnych uprawnien .Od temtego spotakania sie z nimi dogadalem i wspolnie z nimi oramy lasy , gdyz oni musza je patrolowac w razie czego przez ulice mnie eskortuja spoko ziomki.Odnosnie tego prawka AM to jakas lipa i ja tego napewno nie bede robil.Mam zarejestrowanego quadzika na pojazd samochodowy inny i jest mi potrzebne tylko prawko kat b.Pozdrowienia dla kolegow off roudowcow orajcie lasy ile wlezie nie bac sie pogrozek ze nie mozna do boju chlopaki jestem z wami.Niech baginka , torfowiskai mkoczary bedza wasze!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ziomal 42<br>
Komentatorzy napisał(a):mam 13 lat i mam polaris 800 sportsman czy będę mógł zdawać na prawo jazdy od 14 lat???czy to zaduzy silnik?<br><hr>quad<br>
Komentatorzy napisał(a):zalezy jaka jest masa quada . jezeli wazy on do 350kg to bedziesz mogł sobie zrobic prawko na quady po ukonczeniu 14 lat i wtedy bez zadnych przeciwskazan bedziesz mogl jezdzic quadem po drogach publicznych . jezeli wazy on wiecej niz 350kg niestety bedziesz musial poczekac do 18 roku zycia i wtedy walczyc o prawko na quady o tej wadze ;) pozdrawiam marcin ;)<br><hr>xXxRoMeOxXx<br>
czy mozna jezdzic quadem na karte motorowerowÄ… czy nie?? jedni mowia ze tak inni ze nie to wkoncu jak to jest ?? jezeli nie to ile kosztuje kurs prawka na quada i ile trwa???<br><hr>Adis
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/2/2010, 09:12

Głupota -,- wystarczy trochę w internecie poszperać ... przypuśćmy że Yamaha raptor waży mniej niż 350 kg (nie wiem dokładnie) , i silnik 700 ccm który z powodzeniem rozpędzi go do 150 km/h ( bezproblemowo ) jakiś 14 latek zrobi prawo jazdy na QUADY , i nie będzie umiał jeździć bo wszystkich zachowań nie da się nauczyć na placu (wiem , mam 13 lat i jeżdżę quadem już trochę czasu ) i jak wsiądzie na takiego quada , na pierwszym lepszym zakręcie wywali się i zabije . Dla 14 latka w zupełności starczy chiński bashan 250 (się nie umie jeździć to i on za mocny ) który ma niecałe 20 KM bo już na nim da się zabić więc ograniczenie co do pojemności powinno być . Takie ustawy powinni opracowywać ludzie którzy mają choć trochę pojęcia o motoryzacji ... Z resztą nawet karta motorowerowa jest chybiona , bo niby 50 ccm max , ale i 150 ccm na kartę motorowerową da się zarejestrować . I nie ma żadnych wymogów co do mocy silnika , a np. wersja sport yamahy aeroxa miała 12 KM i rozpędzała skuter do 130 km/h ... i gdzie tu logika ? -,- <br><hr>skoti1996
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2010, 20:09

Komentatorzy napisał(a):Jeżdżę grizzly od 5 lat.... prawo jazdy A,B,C,CE, mam od kilkunastu lat....--- ciekawe który cwaniak instruktor chciałby mnie jeszcze czegoś nauczyć??<br><hr>JAZZ<br>
to że ktoś ma prawo jazdy od kilkunastu lat nie znaczy, że umie jeździć.<br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2010, 18:41

ej powiedzcie mi.Chce kupić za 2 tysiące zł(dokładnie 1699)quada 110.Nie przekracza on masy 100 kg(albo ma maź 110).Prędkość maksymalna to jakies 40-50 kmh.Nie mam zamiaru jeździć po drogach publicznych tylko głębiej w lasach z kolegami.Nie chodzi mi o jakieś wariactwo tylko czystą przyjemność z prowadzenia pojazdu.Czy w wieku 12 lat mogę jeździć takim quadem?<br><hr>kamilkosiak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2010, 19:56

MAM 14 lat i mam Yamahe 800<br><hr>kali
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/3/2010, 22:29

witam mam 16 lat i chce kupic quada 125ccm czy moge nim jezdzic na karte motorowerowa czy musze miec prawko<br><hr>hipol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/3/2010, 21:55

Prawo jazdy na quady praktycznie pewne!
09.02.2010 19:28 mkawasaki
mam pytanie mam 13 lat i mam
kawasaki brute force 750 i tez wazy mniej niz 350 to znaczy ze za rok bede mogl jezdzic
tak bedziesz mogl ja jestem w twoim wieku i mam can am renegade 800 i myslalem ze wazy 400 kg a tu tylko 270 czy tam 280 kg<br><hr>Dzięciol 800
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2010, 16:05

Komentatorzy napisał(a):ej powiedzcie mi.Chce kupić za 2 tysiące zł(dokładnie 1699)quada 110.Nie przekracza on masy 100 kg(albo ma maź 110).Prędkość maksymalna to jakies 40-50 kmh.Nie mam zamiaru jeździć po drogach publicznych tylko głębiej w lasach z kolegami.Nie chodzi mi o jakieś wariactwo tylko czystą przyjemność z prowadzenia pojazdu.Czy w wieku 12 lat mogę jeździć takim quadem?<br><hr>kamilkosiak<br>
Odpuść sobie quada za takie pieniądze bo to g...., min. to 6000zł za używanego.<br><hr>Kawka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2010, 07:31

Mam pytanie, Czy jeśli posiadam quada, który nie przekracza masy 350kg, jest zarejestrowany i mam prawo jazdy kategori AM to mogę jezdzić nim po drogach publicznych?<br><hr>Mam ukończone 14 lat
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/5/2010, 21:32

Komentatorzy napisał(a):i bardzo dobry pomysl, jeśli kategoria B bedzie uprawniała do kierowania quadem. Sory ale jak głowniarz 13 letni jezdzi po drogach publicznych to troche przesada<br><hr>podpisany<br>
No pewno i co jeszcze a co to za rużnica czy będę jeżdził quadem czy skuterem po ściągnięci blokad do 100 się leci a czy to quad czy skuter to samo zagrożenie!!!!!!!!!!!!!!11<br><hr>quadowiec
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/5/2010, 21:38

Komentatorzy napisał(a):Głupota -,- wystarczy trochę w internecie poszperać ... przypuśćmy że Yamaha raptor waży mniej niż 350 kg (nie wiem dokładnie) , i silnik 700 ccm który z powodzeniem rozpędzi go do 150 km/h ( bezproblemowo ) jakiś 14 latek zrobi prawo jazdy na QUADY , i nie będzie umiał jeździć bo wszystkich zachowań nie da się nauczyć na placu (wiem , mam 13 lat i jeżdżę quadem już trochę czasu ) i jak wsiądzie na takiego quada , na pierwszym lepszym zakręcie wywali się i zabije . Dla 14 latka w zupełności starczy chiński bashan 250 (się nie umie jeździć to i on za mocny ) który ma niecałe 20 KM bo już na nim da się zabić więc ograniczenie co do pojemności powinno być . Takie ustawy powinni opracowywać ludzie którzy mają choć trochę pojęcia o motoryzacji ... Z resztą nawet karta motorowerowa jest chybiona , bo niby 50 ccm max , ale i 150 ccm na kartę motorowerową da się zarejestrować . I nie ma żadnych wymogów co do mocy silnika , a np. wersja sport yamahy aeroxa miała 12 KM i rozpędzała skuter do 130 km/h ... i gdzie tu logika ? -,- <br><hr>skoti1996 <br>
ty sumaher ja mam 15 lat jeżdzę quadem od 5 lat!!!!!!!!!!! a ty g.... wiesz na ten temat a się odzywasz i mądżysz no bewno jakiś hinczyk cię bawi to droga wolna a zbić się można bo to jest taka lipa że się rozlatyje a quad np; yamaha grizzly 700 jest solidną maszynką !!!!!!!<br><hr>yamaha
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê