Zobacz wÄ…tek - HD Sportster 2006
NAS Analytics TAG

HD Sportster 2006

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

HD Sportster 2006

Postprzez Sureal » 11/11/2008, 00:48

Witam,
Miałem zamiar napisać tego posta dużo wcześniej, ale mnie wywiało daleko od domu na długo.

Chciałbym sobie sprawić HD Sportster 883, koniecznie z przed 2007 roku i szukam w związku z tym opinii użytkowników tego modelu.

Motocykl generalnie służyłby do przejazdów w weekend, jako drugi sprzęt.
Miałem okazję przejechać się modelem 2007 na wtrysku i według mnie motocykl zgubił gdzieś duszę i klimat HD :/, stad też decyzja o modelu 2006 i starszym (na gaźniku).

Czytałem trochę w necie o sprzęcie, ludzie narzekają na heble i mułowatość przy niskich obrotach. Niby jakieś opinie już mam, ale mam też wrażeniem że połowę z nich napisała banda napinaczy, którzy z HD mają tyle wspólnego co z napisem na pasku od spodni.

Tak więc:):
-jak motocykl spisuje się w mieście/trasie?
-czy konstrukcja nie jest trochÄ™ za niska na polskie dziury?
-jaka jest różnica między 800 a 1200?
-czy nie jest on za mały dla osoby 176 cm wzrostu?

Jeżeli ktoś jeździ/jeździł lub ma znajomego który ma tego HDka proszę o opinie i ew. sugestie.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 11/11/2008, 11:42 przez Sureal, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Sureal
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 30/6/2008, 23:41
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Sureal » 11/11/2008, 19:10

Dzięki za odpowiedź. Cały czas się waham co z tym zrobić. Chodzi mi jeszcze po głowie Suzuki intruder 800, ale to już nie HD...
Jechał ktoś może w trasę Sportster'em?
Co do wydechów do mam jeszcze w garażu Vance&Hines 'a, więc zestawik jest:)

Pozdr.
Sureal
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 30/6/2008, 23:41
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Lone » 11/11/2008, 22:19

A ja bym ci polecał Suzuki intrudera wygląda ekstra jeździ całkiem całkiem, może nie ma prestiżu takiego jak hd, ale przynajmniej masz tam wał kardana solidny silnik i dostęp do niedrogich części. Poza tym wygląda ekstra ! :D No ale jak kupisz hd to się będziesz wyróżniał :P
>>>Perłowy Dukat 848<<<
Obrazek
Avatar użytkownika
Lone
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 9/5/2007, 15:59
Lokalizacja: ÅšlÄ…sk



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê