Zobacz wątek - Kawasaki - ZX7R czy ZX9R - Co wybrać...
NAS Analytics TAG

Kawasaki - ZX7R czy ZX9R - Co wybrać...

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Kawasaki - ZX7R czy ZX9R - Co wybrać...

Postprzez djmaxxi » 10/11/2008, 20:34

Witam!!!
Mam dylemat. Planuje zakup motorka I nie wiem co wybrać. Mam dwie opcje, bo tylko dwie mnie w sumie interesują. Mianowicie Kawasaki ZX7R albo ZX9r. I mam prośbę, głównie do posiadaczy w/w motorów. Możecie napisać i ew. doradzić? Na co zwracać uwagę przy zakupie, jakie sa najczęstsze usterki. I ogólne opinie co do tych modeli, wady i zalety. Jakie roczniki brać pod uwagę. Niby to wszystko można po trochu znaleść na stronie w opisach, ale w sumie to z reguły jest opinia jednej osoby.

Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdro!! 8) 8) 8)
Do what You want, think what You do...
Avatar użytkownika
djmaxxi
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24/8/2008, 16:34
Lokalizacja: Nowe Sarnowo k. Płońska


Postprzez palgumeniedusze » 11/11/2008, 09:27

zx-9 od 2000-2002 r. najladniejszy model NINJI weslug mnie a uwage zwracac na to co w kazdym motocyklu :D udanego zakupu!!!!
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP


Postprzez Cezarjusz » 11/11/2008, 17:56

Z tego co sie naczytalem o tych 2 modelach to ja bym wzial zx7r. Jak dla mnie ladniejszy, podobno bardzo dobrze hamuje zajebiscie trzyma sie drogi tyle ze jest ciezki i w przystepnej cenie :)

http://www.scigacz.pl/Kawasaki,ZX7R,Ninja,4590x2.html
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Åšwieci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wombat » 11/11/2008, 20:47

djmaxxi napisał(a):Kupilem niedawno Kawasaki ZX7-R


z sierpnia....

djmaxxi napisał(a):... mi akurat o ten model chodzilo. Jezdzi i prowadzi sie pieknie, moim subiektywnym zdaniem oczywiscie. . ...




Wiec się zdecyduj czy kupujesz czy kupiłeś, czy nabijasz posty....
A może jeszcze spytaj o tuning silnika... :lol:

NIE KARMIĆ TROLLA
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez djmaxxi » 11/11/2008, 21:27

Kupilem. ale po krotkim czasie musialem ten motorek sprzedac z przyczyn, owiedzmy technicznych:) Wypadek. I w sumie nie mialem czasu zeby go dobrze ocenic. A poza tym nie mam praktycznie w tym zadnego sdoswiadczenia wiec zdaje sie na opinie ludzi, ktorzy maja o tym troche wiecej pojecia niz ja. W sumie to 7 byla bardzo fajna. Ale przed zakupem wole poznac opinie innych ludzi. W sumie niby okolo 13 tysiecy to nei sa straszne pieniadze, ale wole je zainwestowac madrze.

Pozdro!
Do what You want, think what You do...
Avatar użytkownika
djmaxxi
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24/8/2008, 16:34
Lokalizacja: Nowe Sarnowo k. Płońska

Postprzez PavloRBR » 12/11/2008, 15:21

Koledzy wiem ze to nie ten dział ale w dziale moto z ogłoszeń mało ludzi siedzi tam i nikt konkretnie nie odpisał wiec zapytam tu moze wiecej opinie bedzie:
Kolega chce zakupic taka ZX6R
http://otomoto.pl/kawasaki-zx6r-M1035620.html

stąd pytanie czy warto sie nia interesowac za taka kase ?? koles mówi ze wszystko w niej ok nie lezała podobno orginalne malownie wydech Boss Amor skretu sportowe klamki crasch pady. moto zdarte z GB przebieg 44 tys nowy naped załozony 3 mies temu jedyna usterka to uszczypany róg lampy prawie tego nie widac na foto podobno jego młodszy brat wprowadzał do garażu i go przechyliła maszyna i stad to pękniecie... Wiec zwracam sie do was koledzy oceńcie czy jak wszystko naprawde było by z tym moto ok to warto wziąść za taka kase? pzdr z góry dzieki za opinie
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady

Postprzez Konig » 12/11/2008, 15:30

Na 7 już się wyglebiłeś, może zamiast tego czas podszkolić umiejętności?
Konig
Świeżak
 
Posty: 433
Dołączył(a): 14/8/2008, 20:21
Lokalizacja: Triocity

Postprzez djmaxxi » 12/11/2008, 16:23

Hmmmm, gleba w sumienei byla z mojej winy. Wiesz, ja 50 metrow przed motorem wyrasta Ci samochod, to ciezko cos zrobic. Tym bardziej ze wyjechal z prawej strony, a przy drodze staly samochody na chodniku. No i w sumie samochod dalem rade ominac. Ale ciagnal za soba przyczepke. I to w nia uderzylem. Wiec raczej o moje umiejetnosci jestem spokojny. Tym bardziej, ze jeszcze raczej turystycznie a nei wyczynowo. Pozdro.
Do what You want, think what You do...
Avatar użytkownika
djmaxxi
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24/8/2008, 16:34
Lokalizacja: Nowe Sarnowo k. Płońska

Postprzez Wombat » 12/11/2008, 17:56

Nie czuje się na tyle mocny żeby na podstawie 5 fotek doradzić bierz albo nie bierz... Nie wiem czy ktoś będzie.... Moto trzeba obejrzeć na żywo, posłuchać jak gada, karnąć się.... zajrzeć pod plastiki co i jak, obejrzeć ramę, obmacać :d wtedy coś wiadomo.... Weź kogoś kto ma pojęcie o kawie choć troche i wal oglądnąć.... Zdjęcia nigdy nie powiedzą całej prawdy.... Zresztą jak każda forma sztuki... są tylko luźną interpretacja rzeczywistości... którą można wykorzystać albo dobrze albo też żeby kogoś zbajerować....
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez PavloRBR » 12/11/2008, 18:39

no ja dobrze o tym wiem ze najlepiej obejrzec ale 2 tyg temu bylismy ogladać CBR 929 i okazało sie ze 2 wyskakuje jak jechałem i wogule nie warte było tej kasy wiec 300zł na droge posżło sie jeb*** wiec kumpel nie chce sie znowu nadziac bo dystans taki sam czyli ponad 400KM... koles gada ze moto ok wiec pewnie pojedziemy mój kumpel ma taka sama kawe tylko z 99 roku wiec go weźmiemy i zobaczymy to NINJE ;)
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady

Postprzez Wombat » 12/11/2008, 18:42

w 90% przypadków jeśli nie więcej - koleś powie że jest ok.... taki dresiarski kraj........
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez WeWonItThreeTimes » 13/11/2008, 20:13

PavloRBR napisał(a):no ja dobrze o tym wiem ze najlepiej obejrzec ale 2 tyg temu bylismy ogladać CBR 929 i okazało sie ze 2 wyskakuje jak jechałem i wogule nie warte było tej kasy wiec 300zł na droge posżło sie jeb*** wiec kumpel nie chce sie znowu nadziac bo dystans taki sam czyli ponad 400KM... koles gada ze moto ok wiec pewnie pojedziemy mój kumpel ma taka sama kawe tylko z 99 roku wiec go weźmiemy i zobaczymy to NINJE ;)


no ze zdjec nie ocenisz czy 2ka wyskakuje niestety... takze owszem mozna sie sugerowac ale nie za bardzo. dlatego lepiej jest jechac w miejsce gdzie maja wiecej moto do wyboru. a najlepiej to brac od znajomych
Obrazek
Avatar użytkownika
WeWonItThreeTimes
Świeżak
 
Posty: 237
Dołączył(a): 3/8/2008, 18:02
Lokalizacja: Miasto W/Oss

Postprzez YZF R1 » 14/11/2008, 23:14

przede wszystkim panowie to nie ten dział i uważam za nie poważne takie zachowanie "wiem że nie ten dział blablabla" jak nie ten dział to nie pisz kurde panowie....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê