Zobacz wątek - Czy ktos tu kupowal
NAS Analytics TAG

Czy ktos tu kupowal

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Czy ktos tu kupowal

Postprzez waski80 » 6/11/2008, 22:43

witam znalazlem oferte na stronie

http://auto-cedbud.otomoto.pl/

chodzi mi konkretnie o zr7. ktos cos wie o tym komisie??? dlaczego sa takie niskie ceny???
pozdrawiam
waski80
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17/9/2008, 19:50
Lokalizacja: Sompolno


Postprzez melvin » 6/11/2008, 23:00

kiedyś wracając z Kielc zatrzymałem się w tym komisie z czystej ciekawości, żeby sobie pooglądać motocykle...
ogólnie 95% z nich jest po dzwonach i szlifach a reszta po innych nieprzyjemnych przygodach. Wszystkie ściągnięte z zagranicy(głównie Francja), stoją chyba cały czas na dworze.
będąc tam raptem 15minut w każdym moto widziałem wadę która nie pozwoliłaby mi go kupić...
ogólnie motocykle mają powymieniane lagi i większość wygląda na składane żeby wyglądały na takie po glebie.


ps. będąc w tym komisie pierwszy raz na oczy widziałem kolesia któremu bandit 1200 gasł przy ruszaniu...
oczywiście gość bez kasku, a bandit gdzieś zgubił czachę ale reflektor został...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez waski80 » 7/11/2008, 08:47

wielkie dzieki
zaoszczedziles mi 500km drogi na darmo!!!!
sprawdza sie ze tanie to do du.. niczego
pozdrawiam
waski80
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17/9/2008, 19:50
Lokalizacja: Sompolno

Postprzez palgumeniedusze » 7/11/2008, 09:14

ale akurat ta zr 7 wydaje sie SI!! oprocz krzywej kiery(chyba albo tak wyprofilowana) nie ma zadnej wady(jesli chodzi o foto)....sa zegary wiec jakiegos mocnego dzwona nie miala ( watpie zeby handlarz bawil sie w zakup zegarow za tysiaka ) lakier wyglada dobrze za ta cene mysle ze warto chociaz zadzwonic i sie wypytac jak wygladalo moto po przywiezieniu....i czy jest cos uszkodzone
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP



Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na gr