Zobacz wÄ…tek - FZS600 lub F3 - co na stunt ?
NAS Analytics TAG

FZS600 lub F3 - co na stunt ?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez kociol » 6/11/2008, 20:48

wojtek1303 napisał(a):to zadzwon do tego gosci w sprawie tej f3 i daj znac co Ci powiedzial o niej. wypytaj sie o wszystko. spytaj dlaczego ma zawieche od f2 itp. zadupek to moge zrozumiec ze od f4 wsadzil bo jest ladniejszy ale tej zawiechy to nie kminie :/ pozdrawiam i daj znac jak cos :)


dzwonilem do niego z ranca i mowil ze nie wie dla czego ma zawias od F2 bo taka przywiozl z anglii ale niechce mi sie wierzyc ze kupil tam i sam nie pytal, jak zapytalem dlaczego silnik daje bo mowie ze przypuszczam iz cos moze byc nie tak z tym zamontowanym to powiedzial ze jestem pierwsza osoba ktora takie domysly snuje i nagle mowi po tym "to zapomnijmy o tym silniku jego nie ma" dodal ze nie wie do konca w jakim jest stanie bo dostal go i nie montowal nie sprawdzal - 16k pewnie wyssane z palca, do tego powiedzial ze i tak mu nie edzie potrzebny bo ma nagrana F4 i jest mu zbedny dlatego daje do motoru, no i pytalem o rame czy nie jest krzywa, czy nie ma popekanych spawow i czy nie byly nakladane nowe a on na to ze spekania ramy moga byc krecil jak pytalem o spway to myslal i mowil ze nie na spawach i ze niby porysowana moze byc bo wiadomo to jest motor do stuntu ktory swoje przeszedl a najlepsze co powiedzial to: "proste ramy maja tylko motocykle z salonu"

pozdroo to tyle co sie dowiedzialem
kociol
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 11/7/2008, 10:08
Lokalizacja: ÅšREM


Postprzez wojtek1303 » 6/11/2008, 21:03

Jak dla mnie to jakis cwaniaczek co zakatowal sprzet i chce sprzedac i udaje ze sie nie zna. podejrzana sprawa. chyba najlepiej to kupic motor po jakims szlifie samemu go przerobic. na poczatek to klatka,hb Ci chyba odrazu nie potrzebny i jeszcze 12-stke wystarczy i gotowe :) aha i jeszcze smok przerobic trzeba. to w sumie nie bedzie duzy koszt. pozdrawiam
Honda f4i '01
Avatar użytkownika
wojtek1303
Świeżak
 
Posty: 262
Dołączył(a): 23/5/2007, 23:03
Lokalizacja: Wroclaw


Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 11 gości




na górê